Skocz do zawartości

Wolfenstein: Youngblood


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.03.2019 o 21:11, Wredny napisał:

No to że pewnie poniesie ich zbytnio w lewą/feministyczną stronę - już poprzedniej części było to nie do zniesienia.

 

Poniesie na pewno. Widać po kreacji postaci: mocno męskie, puste, silne, ostrzyżone na chłopaka, klnące na każdym kroku heroiny (wypisz wymaluj mokry sen kolorowo-głowych wielorybów z femikółek). Lewactwo to nowotwór współczesnego świata i zaczynamy go powoli doświadczać nawet w grach... Brakuje jeszcze by się okazało, że są w kazirodczym homoseksualnym związku, walcząc o "prawa" tęczowych terrorystów.

 

Ale poprzednie części takie święte też nie były. W jedynce była nasza rodaczka, której nie przeszkadzało się bzykać po kilku spotkaniach z Blazkowiczem, gdy tuż za drzwiami całe podziemie musiało tych uniesień wysłuchiwać. Małymi krokami przez niby takie nic nie znaczące szczegóły, przemyca się degenerację obyczajowości. Idąc dalej, mamy pradawną rasę żydów, której naziśći (bo przecież nie Niemcy...) ukradli kosmiczną technologię. Przymykając oko na "niedogodności", gra była bardzo dobra, niemniej niesmak pozostaje...

Edytowane przez Berion
  • Plusik 4
  • Lubię! 2
  • Haha 2
  • WTF 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Berion napisał:

Ale poprzednie części takie święte też nie były. W jedynce była nasza rodaczka, której nie przeszkadzało się bzykać po kilku spotkaniach z Blazkowiczem, gdy tuż za drzwiami całe podziemie musiało tych uniesień wysłuchiwać.

 

ten pust musi być ku.rwa jakąś parodią

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Figaro napisał:

ten pust musi być ku.rwa jakąś parodią


Własnie ten zacytowany przez Ciebie fragment, a także jego późniejsza wypowiedź, sprawiły że nie potrafię traktować tego poważnie, bo pojechało już elektoratem Radia M.

Z pierwszym akapitem się zgadzam, ale w drugim zbytnio popłynął :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.04.2019 o 20:30, Berion napisał:

 

Poniesie na pewno. Widać po kreacji postaci: mocno męskie, puste, silne, ostrzyżone na chłopaka, klnące na każdym kroku heroiny (wypisz wymaluj mokry sen kolorowo-głowych wielorybów z femikółek). Lewactwo to nowotwór współczesnego świata i zaczynamy go powoli doświadczać nawet w grach... Brakuje jeszcze by się okazało, że są w kazirodczym homoseksualnym związku, walcząc o "prawa" tęczowych terrorystów.

 

Ale poprzednie części takie święte też nie były. W jedynce była nasza rodaczka, której nie przeszkadzało się bzykać po kilku spotkaniach z Blazkowiczem, gdy tuż za drzwiami całe podziemie musiało tych uniesień wysłuchiwać. Małymi krokami przez niby takie nic nie znaczące szczegóły, przemyca się degenerację obyczajowości. Idąc dalej, mamy pradawną rasę żydów, której naziśći (bo przecież nie Niemcy...) ukradli kosmiczną technologię. Przymykając oko na "niedogodności", gra była bardzo dobra, niemniej niesmak pozostaje...

O (pipi). No teraz to pojechałeś po całości.

 

Nie chce mi się wierzyć, że pisałeś to na serio i trzeźwy. Janusz Berion-Mikke. 

Edytowane przez Voytec
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że serio. Szokuje was wysoki standard moralności - i cóż, mogę tylko nad tym tylko ubolewać... Dorośniecie jeszcze do tego by zrozumieć co napisałem jak konsekwencje społecznego przyzwolenia na Sodomię zaczną być cywilizacyjnie odczuwalne. Tylko, że wtedy będzie za późno, a mnie już dawno nie będzie.

Edytowane przez Berion
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie jestem "jehowy" tylko katolikiem. I na trzeźwo, ponieważ nigdy w życiu się nie upiłem, nigdy niczego nie ćpałem (włączając w to papierosy) i taką czystość umysłu polecam każdemu. :) Ale minusujcie do woli, spływa to po mnie jak poranna rosa po źdźble trawy.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Berion napisał:

Oczywiście, że serio. Szokuje was wysoki standard moralności - i cóż, mogę tylko nad tym tylko ubolewać... Dorośniecie jeszcze do tego by zrozumieć co napisałem jak konsekwencje społecznego przyzwolenia na Sodomię zaczną być cywilizacyjnie odczuwalne. Tylko, że wtedy będzie za późno, a mnie już dawno nie będzie.

Twoja religijność nie ma nic wspólnego z wysokim standardem moralności. 

 

Ba, ten jest wyjątkowo niski wnioskując po tym co do tej pory napisałeś, skoro twierdzisz, że to na serio i bez wspomagaczy. 

Odnośnik do komentarza

@SlimShady A dlaczego ma mnie martwić? Ani potwory nie wyjdą z telewizora, ani nie zacznę mordować ludzi na ulicy bo w grze X postać Y zabijała Z. Rozumem do czego pijesz, i ja odpowiadam: to coś zupełnie innego niż podprogowy przekaz wartości. Szkodliwych w tym przypadku.

 

@Voytec W jaki sposób o niskim standardzie moralnym ma świadczyć potępienie uprawiania przygodnego seksu, z na tyle głośnym przeżywaniem stosunku by wszyscy obecni w tamtej scenie postronni, słyszeli? I czy zawsze robisz k*ę z logiki?

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

@milan Jedyne co spalam to kalorie, a w każdym razie staram się. Nie odpowiadam też za głupotę randomowego księdza, który poczuł zew palenia okultystycznych symboli, literatury new age itp. dziadostwa. Ja takich rzeczy unikam (no, w grach nie specjalnie ale jak dotąd żaden rogaty mnie z tego powodu nie opętał ;p). A jak chcesz posłuchać normalnego kaznodzieję, to polecam Szustaka na jutubie (dominikanie mają tam kilka kanałów, ale Langusta na palmie jest wśród nich najlepsza).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Jednak jest to pewien rodzaj znieczulicy, i tak samo można to uznać za szkodliwe zjawisko, co nie przeszkadza Tobie czerpać z tego radości.

Jeżeli z kolei uznamy, że brutalne sceny w gierce wideo nie mają wpływu na człowieka, to tak samo powinniśmy podejść do spółkowania Ani za parawanem.  Już pomijam fakt, że ostatnie Wolfy są groteskowe same w sobie, więc tym bardziej przyda się trochę więcej dystansu.

Z pewnością nie jest to propaganda rodem z seriali Netflixa, bez przesady.

Edytowane przez SlimShady
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@SlimShady W kwestii brutalności ciężko mi się odnieść do reszty społeczeństwa ponieważ dla mnie jest to niemal bez emocjonalne (na podobnej zasadzie nie rozumiem jak ludzie mogą pisać o przerażeniu grając w Resident Evil choćby w tego remake'a dwójki). Ponadto, z jakiegoś powodu ta brutalność sprawia mi przyjemność i między innymi dlatego gram również w takie gry. Czy to mnie znieczula? Nie potrafię tego ocenić; również gram w takie rzeczy jak Ni No Kuni czy Okami, które z kolei raczej mnie nie uwrażliwiają (z tych głównie przyjemność czerpię z innego powodu). Natomiast kwestię obyczajowości mamy wszyscy wspólną i jej szczególną gałęzią jest seksualność, u lewicy mocno eksponowana nawet w zboczonych formach jako opcja, i jako normalna. A temu się przeciwstawiam, tak jak każdej formie zła. I Wolfenstein: New Order, promuje coś takiego. Nie wiem jak New Colossus bo jeszcze nie grałem, w Old Blood nie kojarzę nic rażącego, a Youngblood po trailerach, cóż, już napisałem co myślę (choć i tak pewnie zagram dla samego uniwersum i rozwałki).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Berion napisał:

I na trzeźwo, ponieważ nigdy w życiu się nie upiłem, nigdy niczego nie ćpałem (włączając w to papierosy) i taką czystość umysłu polecam każdemu. :)

 

A może tutaj właśnie problem, polecam sobie kiedyś po browarka sięgnąć, a może i papieroska spalić, takiego śmiesznego. Zluzujesz trochę.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Berion napisał:

@Figaro Ja żadnej nie zabiłem bo i z usług żadnej nie korzystałem, zaś Metal Gear Solid: Rising był zbyt nędzną grą abym ją chciał nawet odpalić, więc nie wiem, ale raczej odcinanie kończyn jest ok. ;) Szkoda tylko, że tak spłyciłeś co napisałem ale to także dla lewicy typowe.

 

ale co mam spłycać? To zastanawiające, że w grze w której odbywa się tyle makabrycnych, brutalnych, okrutnych rzeczy, Ty postanowiłeś się uczepić tego, że dwójka zakochanych uprawiała miłość trochę za głośno i właśnie to Cię obrzydziło. Problem może jednak leży w Twoich demonach.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...