Skocz do zawartości

Wolfenstein: Youngblood


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

@teddy Jak może pomóc? Czym innym jest picie, a czym innym upijanie się. Upijając się degenerujesz mózg, tak samo jak paląc "śmiesznego papieroska" jak go @raven_raven nazwał.

 

@milan Moi rodzice mieli na tyle kultury abym tego nigdy nie słyszał i nie widział. Czyli tak jak powinno być.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

@BerionO robieniu kvrwy z logiki pisze mi mocno, jeżeli nie skrajnie prawicowy katolik. Chyba zaraz umrę że śmiechu. Ale to nawet nienajgorsza śmierć, wiec nie przejmuj się, że będziesz miał mnie na sumieniu. 

 

Potępianie przygodnego seksu jest gorzej niż żenujące. Jeżeli zaspokojenie czyiś potrzeb seksualnych nie wiąże się że złamaniem prawa to niech robi absolutnie co chce. Drze sie ile chce. Poczucie całkowitej wolności w tej sferze ma diametralny wpływ na zdrowie psychiczne, co przekłada się na życie społeczne. 

 

Widac mocne ograniczenia. Dostawiłeś linijka po rękach za masturbacje? Zdajesz sobie sprawę jest mocno potepiana? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale nikt Ci nie każe zostać alkoholikiem. Alkohol w małych ilościach jest nawet i zdrowy, a zwykłe upicie się aż do nawet i porzygu raz na jakiś czas też nie zaszkodzi. Ogromna liczba szarych komórek w mózgu to jedno (tak, zmniejszysz ją sobie o jakieś 0,000001%, ale też myślę, że nie zauważysz tego), a otwarcie umysłu, doświadczenie pewnych spraw i zrozumienie to drugie. Tak jak napisałem, chodzi o wyluzowanie. Wtedy byś i może pojął, że ludzie mogą uprawiać seks dla przyjemności i nie ma za tym jakiejś większej idoelogii.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Voytec To zależy. W większości przypadków centro-prawicowy, w niektórych centro-lewicowy.

 

Pozwól że wyjaśnię: to niekulturalne, prostackie i dzikie. Co właśnie tamta scena promowała (czy to umyślnie czy to mniej na zasadzie: "hej, dorzućmy do naszej gry coś szokującego").

Widzę, że masz problem z rozróżnieniem wolności od samowoli. Polecę Ci więc wykłady śp. profesora Wolniewicza.

 

@raven_raven Szkodzi zawsze. Zapytaj neurobiologa. Mózg jest najcenniejszym i najważniejszym organem człowieka, więc warto utrzymywać go w jak najlepszej kondycji. Ja nie twierdzę, że nie piję bo czasem się zdarza, ale nie upijam się z m.in www. powodu.

 

Nigdzie nie napisałem, że ludzie nie mogą uprawiać seksu dla przyjemności, ani że stoi za tym jakaś ideologia...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Berion napisał:

@Figaro Ja żadnej nie zabiłem bo i z usług żadnej nie korzystałem, zaś Metal Gear Solid: Rising był zbyt nędzną grą abym ją chciał nawet odpalić, więc nie wiem, ale raczej odcinanie kończyn jest ok. ;) Szkoda tylko, że tak spłyciłeś co napisałem ale to także dla lewicy typowe.

Już pominę, że mam triggered za twoją bezczelną opinię o grze, w którą nawet nie zagrałeś. 

 

Scena przez którą uskuteczniasz tutaj meltdown, nie powinna Cię odrzucać z dwóch powodów :

  • to, że Blazkowic sobie rucha za kurtynką pokazuje jego prawdziwy charakter (korzysta z sytuacji bo jutro może umrzeć?)
  • Ty pewnie byś tak nie zrobił, ale jak kolega za kurtynką chciałby sobie porukać to pewnie już byś gadał wokół wszystkim (czy on musi tak obok nas? toż to nie przystoi blablabla).

W takich warunkach, takie sytuacje się zdarzają, tutaj trochę jest to wszystko przerysowane ale jednak.

 

 

Rukanko za kurtynką nie, ale odcinanie kończyn to takie normalne i ekhm MORALNE. Napisałbym Ci tutaj maturę, ale skoro jesteś Katolikiem to rozmowa będzie wyglądała jak Pana Wolniewicza z panią "mam dowody na bombę w moich majtach, prowadzili nad tym badania amerykańscy naukowcy"

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Berion napisał:

Nie wiem jak New Colossus bo jeszcze nie grałem


Nie graj - proszę... I już nawet nie piszę o tym, że gra jest słabsza od TNO (choć wciąż bardzo fajna), ale jak zobaczysz co Anya wyprawia pod koniec gry to temat jej dotyczący może być jeszcze ciekawszy, niż [TANIOSZKA] od Mevka...

Odnośnik do komentarza

@Bzduras Nie, to są urojenia. Nie jestem robotem. ;)

 

@dee O ile mi wiadomo to Blazkowicz ma polskie korzenie. Być może źle mi wiadomo. Tylko co to ma do rzeczy? Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem antysemita bo każdy ma inne, na ten przykład dla żydów jest nim każdy kto ma odmienne zdanie, także uważał bym z tym antysemityzmem. :)

 

@Figaro Nigdy nie byłem na żadnej imprezie. Nie znajduję w tym nawet cienia rozrywki...

 

@oFi Ojejejej, obrazili ulubioną grę, to tak jak w temacie o remake'u RE2... Nie napisałem, że nie grałem. Czy wy w ogóle czytacie co napisałem, czy jak kobiety tylko co drugie zdanie, a resztę wypełniają emocje? Grałem chwilę u koleżanek i patrzyłem jak one grają. To mi wystarczy. Ta gra to crap, ale jak komuś podoba się Raiden na rakietowych obcasach, przemierzający sterylne copy-paste lokacje z drewnianym systemem walki to niech tam sobie gra... Są tacy co gloryfikują i Barbie: Horse Raider.

 

@Wredny Głównie zachęciła mnie scena z Hitlerem, jest genialna, więc zapewne zagram. A wspomnianego tematu [Tanioszka] nie kojarzę.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pupcio napisał:

za co szacun Grzybiarz? Za to że nigdy się nie nayebał w trupa? xD przeyebane take życie :/

 

No może za wytrwałość chociażby, jednak trzeba mieć silny charakter, żeby przez lata nie ulegać pewnym otaczającym pokusom i mieć umiar. Nie będę oceniał czy to słuszne, czy nie, jeśli on się z tym dobrze czuje, to wszystko gra, choć uważam, że to jest niekoniecznie potrzebne ograniczanie sobie pewnych niegroźnych w mojej ocenie przyjemności. Z drugiej strony osoba wciągająca mateusza też powie abstynentowi "byku, fajnie jest sobie czasem przydupcyć w nocha, czemu nie spróbujesz?", także lol. 

No ale jednak mamy w społeczeństwie bardzo luźne i wyrozumiałe podejście do chlania alko. 

 

Generalnie to Berion grzecznie i kulturalnie opisał swoje (jakkolwiek kontrowersyjne by nie było) podejście, a tu jakieś niskie zagrywki typu "pewnie w dzieciństwie cośtam cośtam" i w ogóle szok i beka, no słabo panowie. A ode mnie props za to, że o tym piszesz i masz wyje.bane, że to co mówisz jest niemodne/śmieszne/żenujące dla większości. Jak widać mniej żenujące, niż różnego rodzaju ekstrawagancje i patologie "z drugiej strony". 

 

2 godziny temu, Faka napisał:

Nie ufa się ludziom, którzy nie wypili ani grama alkoholu :P


Gdzie tacy?

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Berion napisał:

@Figaro Nigdy nie byłem na żadnej imprezie. Nie znajduję w tym nawet cienia rozrywki...

 

 

Rozumiem, ale jak możesz znaleźć w tym cień rozrywki, nigdy tego nie próbując?

 

No ale dobra, chłopak faktycznie kulturalny, ma swoje własne przekonania i posiada do tego prawo. To dobrze, że niektórzy działają po swojemu. 

Odnośnik do komentarza

A niech sobie nie pije i nie ćpa. Jego sprawa, mam to gdzieś. Nie o to chodzi. Doyebka do nie picia wzięła się z tego, ze może powinien spróbować żeby trochę wyluzował bo to co pisze nie jest niemodne. Jest przerażająco coraz bardziej modne. 

 

W ogóle sam fakt. Figaro napisał że Blazko jest Żydem na co Berion, że z tego co sobie przypomina to ma polskie korzenie. Tak jakby to się  miało wykluczać. :)

Odnośnik do komentarza

Berion jest... wyjątkowy - jako aspergerowicz ma inne potrzeby i zupełnie inne rzeczy go stymulują, stąd pisanie o braku emocji wywoływanych przez gry, czy braku czerpania przyjemności z imprez - jego mózg zbytnio racjonalizuje wszelkie otaczające go bodźce, przez to traci wiele doznań, które dotyczą większości ludzi. Nie ma sensu z nim dyskutować, bo on ma trochę inne postrzeganie tej samej rzeczywistości i nie bardzo jesteśmy w stanie wykazać się zrozumieniem jego przypadku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...