Skocz do zawartości

Nioh 2


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie piszę tego żeby się przechwalać czy coś w ten deseń, ale tego bossa dało przecież radę rozjechać w tradycyjny sposób, zwyczajnym ciachaniem bez jakiejkolwiek kontry z R2+O. U mnie (grałem kosą) metodą była zwyczajna zmiana postaw z niskiej na średnią w zależności od sytuacji (boss atakuje -> niska postawa i uniki za minimalną ilość ki, boss czeka -> szybki dash, zmiana na średnią i krótka seria). Nie jestem żadnym wyjadaczem w soulsborne'owe produkcje, ale tu 4 próby mi styknęły. Co prawda czwarte podejście na ostatnim eliksirze i z użyciem całej dostępnej magii, ale dało radę.

R2+O obczaiłem dopiero wtedy, gdy miałem problemy z drugą misją - pojedynkiem z tym wkurzającym typem rzucającymi różnymi bombami. Tu z drugiej strony odniosłem wrażenie, że bez R2+O byłoby to niemalże niemożliwe do przejścia. Fagas miał czerwony atak polegający na tym, że nawet z dużej odległości podbiegał błyskawicznie do naszej postaci i gdy dobiegł w momencie gdy nie miało się życia na full, to był one hit kill. W tej konkretnej sytuacji wspomniana kombinacja ratowała sytuację, bo była jedyną opcją na przerwanie tego nieblokowanego ataku. Tak sobie podejrzewam, że w fullu trzeba będzie się trochę skupić na rozwijaniu umiejętności i kontr Yokai, bo znając życie to większość bossów będzie posługiwać się podobnymi nie dającymi się normalnie zablokować zagrywkami.
Can't wait :twisted:

Edytowane przez columbo
Odnośnik do komentarza

A myślisz że dzięki czemu przeszedłem bossa bez R2+O :)
Jest sloth talisman (gnuśność w pl) i była to pierwsza rzecz, jaką chciałem odblokować w drzewkach skillów. Moim zdaniem to najważniejszy czar w N1 i podejrzewam, że w N2 nic się w tej kwestii nie zmieni. W ogóle mam wrażenie, że dzięki dodaniu do arsenału kosy skalującej się z magią będzie opcja przyjemniejszego rozwoju hybrydowego builda, który nie tylko będzie w stanie jechać moby fizycznie, ale także odpowiednio wspomagać się przy tym magią onmyo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, mario10 napisał:

Zapowiada się fajnie, co mnie cieszy to w recenzjach pojawia się info, że lokacje są bardziej urozmaicone, ale ciekaw jestem jak z przeciwnikami. W jedynce się dość często powtarzali ciekawe jak będzie tutaj :)

Podobno jest dużo lepiej, modele np. Yokai dużo bardziej dopracowane i fantazyjne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, suteq napisał:

A jest ich więcej niż 3 na krzyż? W jedynce to było dosyć męczące, że różnorodność przeciwników była tak słaba. 

W drugiej betce N2 mam wrażenie, że przez dwa levele spotykało się więcej typów przeciwników niż przez całą jedynkę, wiadomo, że część to recycling, ale też sporo nowych przyjemniaczków. Inna sprawa, że zawsze istnieje mozliwość, że w te dwie plansze gra wystrzelała się z całego nie-bossowego asortymentu ;)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że podstawka będzie dłuższa od jedynki. Jak ktoś będzie chciał kiedyś wyskoczyć na "miasto" w coopie proszę się nie krępować i śmiało do mnie uderzać. Pod groźbą przyszłej kwarantanny, będzie jak znalazł. Moja kopia dziś została wysłana Pozdrawiam.

Edytowane przez anarom_pl
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, anarom_pl napisał:

Mam nadzieję że podstawka będzie dłuższa od jedynki. Jak ktoś będzie chciał kiedyś wyskoczyć na "miasto" w coopie proszę się nie krępować i śmiało do mnie uderzać. Pod groźbą przyszłej kwarantanny, będzie jak znalazł. Moja kopia dziś została wysłana Pozdrawiam.

 

Hej mordeczko, cóż to, założyłeś drugie konto? Za kilka dni będę miał swoją kopię to może pogramy trochę. Bo ostatnie sesje to mieliśmy jeszcze w eso o ile pamiętam.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...