Skocz do zawartości

Nioh 2


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja póki co ogrywam solo. Jeśli mam możliwość, to wyciągam przeciwników do walki pojedynczo. Pierwszy level jest chyba najlepszym miejscem aby się tego nauczyć. Ogólnie gra mi się świetnie ale przy boss fight kamera potrafi narobić nieco kłopotu. Jak byłem przyparty do ściany przez bossa konia (Mezukiego) to mi się włączyło cos w rodzaju fpp, nijak się nie dało walczyć. Musiałem odturlać się od ściany aby powrócił normalny widok. No i koń zwalony łukiem z dystansu jak już miał zbite 3/4hp combosami z glewii. Jako główną broń używam właśnie glewii, siekierki do obrzucania zaklinowanych mini bossów np Gozukiego albo taktyki "rzuć i spyerdalay" :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W końcu doczołgałem się do fotela i kilka godzinek pograłem. Generalnie w porównaniu do jedynki grafika nie uległa poprawy, wiem że w tej grze jest to nieważne ale mogli się chociaż odrobinę postarać. Kilka rzeczy poprawili co cieszy, między innymi rozpraszanie impulsem ki mgiełki od Yokai ( w jedynce trzeba było niesamowitej precyzji żeby to zrobić, tutaj jest prościutko). Poziom trudności jest wyższy od poprzedniczki i częściej spotykamy przyjazne nam npc. Twórcy muszą chyba ostro jarać żeby wymyślić takie poczwary, mam nadzieję że po kilku drinkach nie będą mnie w nocy prześladować;). Konia już zwaliłem jak nazwał tę robotę mój przyjaciel @San, ale z drugim bossem chyba nie dam rady solo, normalnie wariat. Może mam za niski lv. Ogólnie gra mnie jara jak jedynka i jak się wykuruję z tym kręgosłupem na dobre, powrócę na pole bitwy. Mam dobrą radę dla tych którzy nigdy w to nie grali i może nie wiedzą. A więc jak najszybciej wykupcie skill który pozwoli na aktywację impulsu KI podczas uniku (drzewko samurai). Dzięki temu nie trzeba wciskać R1. Pozdrawiam i do zobaczyska w grze.

Edytowane przez anarom_pl
Odnośnik do komentarza

Meczę się na misji pobocznej (nie pamiętam nazwy) w pierwszej krainie, która jest na 20stym poziomie. Przecież to jest nie do przejścia w solo...

Nawet próbowałem z randomami i też nie dałem rady... To co się tam dzieje to już przegięcie...

 

 

// Zdanie nazywa się Chciwy Łowca.

Jeszcze przez przypadek wyszedłem do mapy głównej i muszę wszystko robić od początku , łącznie ze skrótem do finałowych nierównych walk...

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak dla zobrazowania. Musisz walczyć z około 10cioma wykokszonymi przeciwnikami, gdzie oni atakują po 3ech na raz i nie ma opcji pojedynczo. Jak uporasz się z 3 takimi grupkami, to jest chyba ostatni kozak...
Samemu nie ma opcji by to ogarnąć, chyba że na setnym poziomie bądź większym... Nie daje rady nawet z dwoma randomami (dużo mocniejszymi ode mnie) plus nawet jednym npc...

Odnośnik do komentarza

Taki mały tip bo ja chyba zauważyłem dopiero w 3 krainie. Te zielone, aktywne skille z drzewek trzeba wyposażyć w tym menu, gdzie wybieramy jaki atak ma być pod danymi przyciskami. Dajemy tam kwadrata i możemy wybrać, któreś z dostępnych wspomagaczy skilli. Nie wiem czy był o tym tutorial i przeoczyłem czy nie ma takiego info bez grzebania w menu. 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Kolos28 napisał:

Pewnie tak ale co-op tylko w awaryjnych sytuacjach emoji846.png

Spoko, pobocznych można docisnąć;)

10 minut temu, Dante napisał:

Taki mały tip bo ja chyba zauważyłem dopiero w 3 krainie. Te zielone, aktywne skille z drzewek trzeba wyposażyć w tym menu, gdzie wybieramy jaki atak ma być pod danymi przyciskami.

Tak samo magia i ninjutsu. Choć są też w eq.

Edytowane przez aph
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Dante napisał:

Jeśli chodzi o skille z tych drzewek to Trójkąt w menu Dojo

Dzięki. W jedynce książka resetowała wszystko, tutaj to zmienili.

 

1 godzinę temu, SebaSan1981 napisał:

Anaromowi chodziło o punkty atrybutów, tych co się je rozdaje po wbiciu levela. Sam nie mogłem respeca zrobić.

Nie ryjku, chodziło mi o skille z drzewek. Może nie precyzyjnie się wyraziłem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.