Skocz do zawartości

Nioh 2


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.03.2020 o 10:39, Kolos28 napisał:

Gra już ktoś?
Jeśli tak, to jakie wrażenia?

 

Zrobiłem samouczek, polazłem do pierwszej wioski i na dzień dobry wpyerdol od pierwszego mobka. Chyba trzeba zapomnieć o przyzwyczajeniach z Dragon's Dogma, tu mechanika jest równie wspaniała ale nieco inna. Uniki i odzyskiwanie chi to podstawa. Do tego dochodzą przemiany, zmiana pozycji, nauki walki jest tu bardzo dużo. Sama gierka jest super, początkowy wysoki próg trudności stymuluje i działa motywująco. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, anarom_pl napisał:

Nie mam jeszcze swojej kopii ale zapytam. Czy coop z żywym graczem jest dostępny od pierwszego etapu?. W jedynce nie było takiej możliwości.

Nie sprawdzalem, ale jest taka opcja w chramie, trzeba ofc mieć kubek Ocho

4 minuty temu, Kolos28 napisał:

Nie grałem w beta. Wizualnie i technicznie to poziom jedynki?

Tak

Odnośnik do komentarza

Tak jak w eso, dwa miecze i młotek :) Chociaż drugą broń zmieniam, testuję z czym mi będzie lepiej. Siekierki, tonfa i sword dają radę. Ale co z tego jak pierwszy większy przeciwnik szatkuje nas w kilkanaście sekund. Z pomocnikiem z niebieskiego grobu czy bez. Oj czuję że bez powtarzania solidnego treningu w dojo się nie obędzie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W jedynce mój numer jeden to miecz a dodatkową bronią dwa miecze. W dwójce doszły dwa toporki i będzie dylemat czy nie wybrać ich jako broń dodatkową. Generalnie nie widzę problemu żeby grać w coopie od pierwszych etapów. Jeżeli będę chciał się schłostać solo, zrobię to na misjach w których nie ma opcji wspólnej gry.

Edytowane przez anarom_pl
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Il Brutto napisał:

W jedynce wlocznia, zwlaszcza po odblokowaniu jednego skilla, to bylo easy mode wiec moze tutaj tez. Kurde calkowicie zapomnialem o tej premierze mysialem ze to dopiero w kwietniu, juz sie sciaga i zaraz bedzie grane.

Sword też miał taki skill. Wciskając tylko L1+ trójkąt można było bez problemu przelecieć całą grę. Dokładnie chodzi o ten skill: https://nioh.wiki.fextralife.com/Flowing+Shadow

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...