Skocz do zawartości

Nioh 2


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, aph napisał:

No cóż, większa satysfakcja samemu. 

@anarom_pl i jak masz już?

Właśnie dziś dotarła przyjacielu. Niestety w piątek zbyt mocno obciążyłem kręgosłup i coś mi pykło w placach. Teraz leżę plackiem jak na Jasnej Górze i przez kilka dni muszę zapomnieć o graniu. Nie mam możliwości swobodnej gry. Jak mi się polepszy od razu wbijam. Pozdrawiam

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, messer88 napisał:

Jak jest z lootem w tej części, tak samo leci ze wszystkiego pełno itemów?

Tak, ale dzięki bazarkowi kodam szybciutko znika, przynajmniej w moim przypadku.

7 minut temu, anarom_pl napisał:

 Teraz leżę plackiem jak na Jasnej Górze i przez kilka dni muszę zapomnieć o graniu.

Szybko wracaj do zdrowia, to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza

Też tak było, nie zmienili tego bo za taki gameplay mają oddanych fanów dlatego dwójka to niemal to samo.

7 minut temu, bebbop napisał:

Niestety nigdy nie gralem. W jedynce tez to bylo?  Jak ustawic te filtrony :x?

Nie mam teraz gry przy sobie by sobie przypomnieć ale jest taka zakładka w ustawieniach

https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/f_auto/ujc47rk3r0mb1hpnvkpb.mp4

W ten sposób będzie można podnosić tylko przedmioty epickie, albo legendarne itd.

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Dr.Czekolada napisał:

Też tak było, nie zmienili tego bo za taki gameplay mają oddanych fanów dlatego dwójka to niemal to samo.

Nie mam teraz gry przy sobie by sobie przypomnieć ale jest taka zakładka w ustawieniach

https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/f_auto/ujc47rk3r0mb1hpnvkpb.mp4

W ten sposób będzie można podnosić tylko przedmioty epickie, albo legendarne itd.

Przelazlem jedynke i nigdy na to nie zwrocilem uwagi : D Ja piertole... Dzieki za info.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Kolos28 napisał:

Jak tam Wam idzie?

3 kraina, build wreszcie zaczyna jakoś wyglądać. Ale na zadaniu Zmierzchu to na 3h się zaciąłem, imo trudniejsze niż główne..

Odblokowana herbarciarnia już. Jutro posiedzene nad reroll'ami i troche pobocznych zrobie.

Edytowane przez aph
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Kolos28 napisał:

Ogólnie jest bardzo trudno aż zastanawiam się jak to będzie dalej i czy uda mi się do końca wytrwać solo...

Mam 30 poziom w magii Omnyo i nawet ze gnusnością/wycienczeniem nałożonym 24/7 zbieram baty od bossów i na tej mapie co właśnie ukończyłem- subbossow.

Zadania podoboczne robie już z pomagierami, bo walka 1 na 3 na małej przestrzeni to już za wiele dla mnie. Nie dadzą eliksiru wypić, serio. 

Od jutra zaczynam szukać kompana do wspólnej gry.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Kolos28 napisał:

@aph
Jak oceniasz poziom gry z perspektywy tych 3 krain? Jak z różnorodnością scenerii oraz przeciwników?

Jest trudniej moim zdaniem, z kilku powodów.

Przeciwnicy często są w dużych grupach, i mają wsparcie dystansowcow, dla mojej postaci to jest ściana. Po prostu nie widzisz wszystkich.

 

Nieraz łapię nerwa i mam ochotę krzyknąć  ODP.... się ode mnie już. Sytuacji że mam mikstury, czary i duperele ale umieram bo nie da gnida sekundy spokoju to miałem multum.

 

Kolejna rzecz- teren. Tutaj sytuacji że po prostu w trakcie walki... wbiegam w dziurę i game over też multum. Najlepszy efekt jak uskok do tyłu robisz,  i spadasz, dziś ze 3 razy tak miałem. Wszelkich mostów i niewygodnych terenów od groma.

Różnorodność przeciwników - lepiej niż w jedynce,  ale dość często się powtarzają, ja bym kilku jednak jeszcze dołożył. Połowę składu z jedynki już widziałem. No, ale za to ci nowi serio są unikatowi, więc i tak in plus.

Scenerie- średnio. Za dużo zamków, wiosek, Sekiro robił to lepiej.

 

Edytowane przez aph
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nowi przeciwnicy jeszcze dojdą i to nie byle jacy także spokojnie różnorodność teraz jest ok. Co do trudności to jakoś jak na razie żaden boss mnie nie przystawił tak jak w dlc do jedynki gdzie nad typem z włócznią trochę posiedziałem. No ale ja też gram bez talizmanów bo co to za walka jak na  bossa wrzucasz slow motion i jazda.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...