Skocz do zawartości

Control


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

James McAffrey. :fsg:

Fajnie że nadal pracują z tymi aktorami, kocham ich talent (oczywiście do Maksia zawsze i wszędzie będę miał sentyment jako fan-atyk), ostatnio widziałem że też głos Alana Wake ma wrócić jako jakiś tam doktorek.

Teraz mnie tylko ciekawi gunplay. Ciekawe czy po QB Remedy wyciągnęło wnioski i uda im się zbalansować wymiane ognia pistoletowego z użyciem paranormalnych mocy.


 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Homer S napisał:


Teraz mnie tylko ciekawi gunplay. Ciekawe czy po QB Remedy wyciągnęło wnioski i uda im się zbalansować wymiane ognia pistoletowego z użyciem paranormalnych mocy.

a były z tym jakieś problemy w QB? Przecież tam to działało świetnie

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, jak grałem to miałem wrażenie że nie mogli się zdecydować jak kluczowe przy strzelaniu mają być te moce czasowe i jak dla mnie troszkę przesadzili. Gdzie w takim Maksiu bullet time jest tylko wspomagaczem, w QB korzystanie z prawie każdej broni wymagało mieszanie jej z jakąś mocą (z wyjątkiem tego pół automatycznego karabinu).

Max potrafił być tak samo zabójczy w bullet time tak jak i poza nim, w QB jest odwrotnie - często czekałem za jakąś osłoną aż mi się odnowi moc x bo bez niej nie dało się nic zrobić w danej walce. Mi to osobiście mało pasowało.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to było zayebiście zaprojektowane, jeśli oczywiście nie podchodziło się do tego jak do tradycyjnej strzelanki z osłonami. Gdy już złapało się odpowiednie flow, umiejętnie kombinowało się z mocami to w zasadzie nie spędzało się czasu za nudnymi osłonami. 

Edytowane przez oni
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Też czekam, podoba mnie się, że praktycznie nie dają sobie żadnych ograniczeń i naprawdę dużo dzieję się na ekranie. Fizyka, efekty, nie wiem jak ludzie mogą twierdzić, że ta gra wygląda niskobudżetowo, tylko, żeby w końcu sprzedaż zaskoczyła, bo jeszcze bardziej czekam na AW 2.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie zapowiada się to na tytuł który uratuje Remedy od problemów finansowych, gra generuje w tym momencie bardzo niewielkie zainteresowanie

A i kolejne materiały nie rzucają na kolana, mam nadzieje że nie będą tego sprzedawać w pełnej cenie

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
W dniu 23.03.2019 o 07:50, ASX napisał:

Nie zapowiada się to na tytuł który uratuje Remedy od problemów finansowych, gra generuje w tym momencie bardzo niewielkie zainteresowanie

A i kolejne materiały nie rzucają na kolana, mam nadzieje że nie będą tego sprzedawać w pełnej cenie

 

No to już zadanie wydawcy czyli 505 Games, który powinien robić szum w okół gry. Tak masz rację, premiera tuż za pasem a jakichkolwiek teaserów czy krótkich trailerów to ja nie widziałem. Zapowiada się porządny szpil nie dla hamerykanów bo fabuła zapowiada się na bardziej skomplikowaną niż "rozwal wszystko co się rusza wielkimi pukawkami" dlatego i nie ma takiego hype'u. W sumie może sprzedaż będzie na zadowalającym dla Remedy poziomie. Szkoda by było aby studio padło.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Może Remedy nie chce być wykupione i woli zachować niezależność?

 

Jak mnie wcześniej gierka średnio interesowała tak im bliżej premiery tym coraz bardziej chcę w to zagrać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.