Skocz do zawartości

Control


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia długości gry jest bardzo indywidualna. Jeśli gra trwa ponad 10h, ale przez ten czas nie ewoluuje gameplayowo i od pierwszej do ostatniej minuty dostarcza to samo tylko w innych miejscówkach to jestem niebezpiecznie blisko granicy bólu.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Przez fakt, że nic horyzoncie w sierpniu w moim targecie nie wyjdzie, to łykam kontrolerkę na premierę.

Może wróci klimat "Second sight"' kto to wie.

Jeszcze była druga gra w tym czasie, kiedy SSight wyszła. Tam było więcej strzelania. Unoszenie mocami oponenta i seria z karabinu nieźle robiły pamiętam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
12 godzin temu, Figuś napisał:

Taki trochę Infamous ze spluwami :P

 

:frog: najgorzej...

 

ale i tak sprawdzę

12 godzin temu, Wredny napisał:

Premiera jakoś teraz, na dniach, nie? Troszkę mnie nakręcił ten trailer, nie będę ściemniał :)

 

Tak, 27 VIII. Ja tam ostrożny jestem z jarankiem, zwłaszcza za pełną cenę.

Odnośnik do komentarza

No właśnie poprzednie materiały średnio mnie przekonywały, bo większość pokazywała tego "matrixa", ale tutaj widziałem więcej różnorodności. 

Lubię trzecioosobowe gierki akcji z ciekawą fabułą, a ta dodatkowo będzie korytarzowa, więc te porównania do inFamousa nie przerażają mnie tak bardzo. 

 

Jedynie data premiery może być przeszkodą, bo tego samego dnia chyba wychodzi Ancestors Humankind Odyssey, które interesuje mnie bardziej (chyba, że coś poyebauem i na razie tylko na PC, bo coś cicho w temacie). 

Odnośnik do komentarza

Słyszałem gdzieś opinie kogoś kto grał z 8-10h i ponoć jest ogromna różnorodność w miejscówkach, gra jest mega klimatyczna, nie ma NG+, feeling mocy jest spoko.

 

Jestem zainteresowany, bo pomimo że w QB grałem może z 15 minut u kolegi, to sam koncept i efekty bardzo mi się podobały. Tutaj stylistyka też do mnie przemawia.

 

Tylko, że jest tyle rzeczy do ogrania, że na pewno poczekam na obniżkę. Liczę, że ktoś inny z forumka weźmie i się podzieli opinią.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, suteq napisał:

Ja wcześniej byłem zainteresowany ale nie planowałem grania na premierę. Po ostatnim trailerze, który pokazał bardzo dużo fajnych rzeczy chyba jednak skuszę się na zakup na blantmana. :usmiech: 

Ja też 

 

 

Początek roku? mamy tu ucznia a myślałem że się sami starzy ludzie uchowali 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...