Skocz do zawartości

Control


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

To najwyraźniej jeszcze czegoś takiego u mnie nie było, bo inaczej takie dramatyczne dropy bym zauważył.
Pokonałem pierwszego bossa, mam odblokowane chyba z 5 punktów kontrolnych (myślę, że jakieś 4-5h gry za mną) i DO TEJ PORY nic tak drastycznego w grze nie występuje, więc albo wszystkie te opinie pochodzą sprzed day-one patch, albo te atrakcje wciąż przede mną.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Wredny napisał:

Czyli "najlepsze" wciąż przede mną :sapek:
Tak jak pisałem - do tej pory nie doświadczyłem czegoś takiego, ale tych grubych akcji na schodach itp jeszcze nie miałem, więc goovno widziałem w takim razie.

Akurat 2 moje filmiki pochodza z pierwszych 2 h gry. :dafuq:

35 minut temu, nobody napisał:

Jezu jaki syf nawet na pro xddd

 

1. Nigdy nie brać pod uwagę opinii Wrednego 

No to nie pierwsza gra, która u niego działa bez większych zauważalnych dropów, czy to był ultra płynny Resident w 42 fpsach, czy RAGE 2 celujący w 60 fpsow (gra ma lock na 30 przy Basic) - jeden z tych użytkowników, który kompletnie nic nie widzi...

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, easye napisał:

Akurat 2 moje filmiki pochodza z pierwszych 2 h gry. :dafuq:

No to nie pierwsza gra, która u niego działa bez większych zauważalnych dropów, czy to był ultra płynny Resident w 42 fpsach, czy RAGE 2 celujący w 60 fpsow (gra ma lock na 30 przy Basic) - jeden z tych użytkowników, który kompletnie nic nie widzi...

To niezły plot twist, bo REmake 2 faktycznie nie miał zauważalnych spadków na amatorze, a na pewno nie takich, przez które bym się krzywił, a również jestem na to jednak uczulony (video czekanko na jubileuszowy patch do Wieśka 3). No nie żeby ich nie miał, ale co innego jak "są i to srogie", a "są, ale naprawdę zauważalne sporadycznie". 

Odnośnik do komentarza

W sumie te porty MP, to też nie była ich robota, tylko bodajże Rockstara.

Analne przebudzenie 2 mogą zrobić z kim będą chcieli, bo mają od niedawna pełna prawa. Sony mogło by sypnąć kasą na potężną AAA kontynuację, i tak czuję, że Finowie na to właśnie czekają.

 

Przywołujesz gościa, który przechodził 6 razy Knacka. Remedy wywodzi się z demo sceny, więc powinni być dobrzy w te klocki. Max Payne to była nowa jakość, Alan Wake wyglądał i działał mega jak na możliwości klocka, a na PC do dzisiaj robi robotę(poza animacją). Quantum dopiero rozpostarło skrzydła na koksie, a Control będzie pewnie potrzebował koksa 2.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, easye napisał:

Oni ogólnie chyba nie ogarniają - pamiętacie jak Maciomaniak kupił komputer za 10 koła i go po tygodniu zwrócił, bo QB nie chciał mu chodzić w wyższej rozdzielczości niż Full HD? XD

 

Kara za granie PC. @SlimShady Myślę, że najbliższym zakupem dla Sony będzie BluePoint. Zwłaszcza, że podobno robią jeszcze jakiś projekt na PS4. Z drugiej Remedy najlepszą sprzedaż będzie miało właśnie u Sony.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

No właśnie o to mnie chodzi, że w końcu sprzedaż będzie się zgadzała, no i kasa. Chociaż nie wiem na ile sobie cenią niezależność, praktycznie 25 lat w sumie niezbyt wielkie studio sobie radzi bez bankructwa i wchłonięcia przez jakiegoś parcha pokroju EA(a komercyjnie poza pierwszym Max'em ani razu nie rozbili banku).

Te gry, to też robią dosyć długo, w swoim tempie, ktoś inny mógłby tego nie tolerować.

Odnośnik do komentarza

Mała prośba do ludzi grających na XOX (choć przypuszczam że na PS4 jest podobnie) - sprawdźcie proszę czy gra także nie zapisuje Wam ustawień. Przykładowo: wchodzimy w opcje, zmieniamy rozmiar czcionek lub podkład dla napisów, odpalamy grę ponownie i... no właśnie? U mnie ni cholery nie idzie tego zapisać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...