Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

Skrobnąłem do Konsolowiska parę felietonów (m. in. o tym jak pracowałem w salonie gier), a także parę recek. Zwerbował mnie Hiv, a także trochę Wajper, ale szybko się zwinął :) Miał chyba też nawet Butcher coś pisać, albo "miał", bo nie napisał nic. Chodziło pewnie o przynęte na nowych ludzi :) Nie płacili nic, ale nim się zaczęło sypać, a ludzie odchodzić, to Hiv wysyłał promki do recenzji. Ja dostałem Buzza i taktycznego Socoma (obie na PSP) i dla mnie to już było coś. Pomysł na serwis nie był zły, ba miał spory potencjał, ale generalnie wykonanie było takie sobie. Zabrakło Hivowi doświadczenia i pomysłu na rozpragowanie inicjatywy, a social media wtedy były ograniczone. Mało lub zero reklamy, nie pamiętam żeby było pozycjonowanie, czy jakieś wabiki na masy. Nie stworzyła się społeczność, mało było komentarzy, generalnie po około roku ludziom już się odechciewało, bo widać że była to droga donikąd. Ot, było minęło, ale przez ten moment nawet było spoko ;)

Odnośnik do komentarza

@Mendrek     hiv ma dobre pomysły i zazwyczaj dobrze startuje. Niestety później sam zabija dany projekt. Konsolowisko, kanał na YouTube, wcześniej chyba ten magazyn LOL.

Z YT dobrze zaczął. Już na starcie miał widzów z PE.

A potem - a yebne se filmiki o rowerach xD a wrzucę jeszcze 10 TB pół amatorskich materiałów z konsolowiska,  do tego gameplaye bez komentarza i można zamykać.  

 

 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, chris85 napisał:

Przecież 500 razy było już powiedziane, że dzięki temu magazyn przetrwał. Chyba ściera i feniks mieli jakieś pojęcie o tym co robią. A nie - hej feniu wrzucamy ankietę, niech dzieciaki powiedzą nam co dalej z PE xD 

 

Ok, fajnie. Tylko skoro i tak chcieli/musieli to zrobić, to po kiego grzyba (bez urazy) była ta ankieta? To tak samo jak z wyborami w rosji. Niby są, ale tylko marnują drzewa na papier. No bo Władek przecież daje ludowi możliwość innej opcji. Ehe.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, grzybiarz napisał:

Pomysły miał dobre - werbować ludzi z PE na kanał i słuchać ich "od kuchni", np. tutaj:

[filmik]

 

Wcześniej tego nie widziałem :))

Te foty ze ślubu w tle... :potter:

 

To są fotki z pierwszej komunii i jakieś tam inne z dzieciństwa.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...