Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

Stamtąd - pierwszy sezon to jest cudo. Takiego klimatu zaszczucia i zdezorientowania dawno nie czułem. Oglądałem siedząc na krawędzi noża, ale kurcze im dalej tym gorzej. Bohaterowie zaczynają głupoty robić i zaczyna brakować logiki. Do tego twórcy przeciągają, niektóre elementy i robią z tego nie wiadomo co. Jeszcze finałowego odcinka nie widziałem, ale straciłem trochę hype. 

Odnośnik do komentarza

Dobre rady Johna Wilsona - od piątku trzeci i ostatni sezon ma wjechać, więc idealny moment, żeby sobie nadrobić jak ktoś nie miał okazji. To taki serial dokumentalny, w którym każdy odcinek porusza jakiś prozaiczny temat z perspektywy mieszkańca NY i w formie takiego video-felietonu opowiada o różnych życiowych tematach. Bardzo nietypowe i ciekawe, krótkie odcinki, warto sprawdzić.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.07.2023 o 09:05, YETI napisał:

Oglądaj, bo ostatni sezon, jak i samo zakończenie, bardzo dobre.

Obejrzane.

O piątym sezonie zdania nie zmienię, jest słaby, przypomina dowolnego netfliksowego produkcyjniaka 5/10, a dobre momenty toną w otchłani fabularnego zamulenia. Masz materiał na 4 odcinki, rozwlekasz na 10, co mogło pójść nie tak?:shieeet:

Ale finałowy sezon wynagradza to wszystko. O panie, co tu się dzieje:banderas: Scenarzyści dokręcają śrubę do oporu, osiągając jedno z najlepszych serialowych zakończeń ostatnich lat. Generalnie Snowfall to serial z gatunku "koniecznie". I jak dla mnie chyba najlepsza egranizacja GTA:SA 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Kończę trzeci sezon "Warrior" i jest git, dawno nie leciałem praktycznie ciągiem jakiegoś serialu. Jest drama, akcja i świetny setting. Jedyne co mi nie do końca gra to główny bohater stylizowany na Bruce'a, brakuje mu lekkości Smoka. Cały drugi plan rewelacja, dopiero po kilku odcinkach załapałem, że Chao to Job z Banshee. Serial jest zresztą od tych samych twórców więc jak dla mnie to wystarczająca rekomendacja. 

Odnośnik do komentarza

2 sezony Stamtąd obejrzane

Spoiler

Ciekawe czy faktycznie trzeba umrzeć w miasteczku, żeby wrócić do rzeczywistości, bo tak sugeruje końcówka. W sumie serial spoko i chciało się to oglądać, ale za bardzo w 2 sezonie zaczęli kombinować.

Koncept tatuśka, że to eksperyment też z dupy, bo skąd ludzie-potwory, którzy rozszarpują innych. To coś w rodzaju "koszmarnego matrixa".

 

No i nie wiadomo ile faktycznie minęło tam czasu , choć tej babce powiedzieli, że znaleźli ją 3 dni temu. 

Teraz mogliby prowadzić akcje dwutorowo- to co się dzieje w mieście, oraz w "realu", jak ta matka będzie szukać tych co tam zginęli. 

 

Odnośnik do komentarza

The Tower / Portland Tower - tyle co wszedł drugi sezon więc można było całość machnąć. Szczególnie, że 1 i 2 sezon dzieją się zaraz po sobie. Tylko 7 odcinków łącznie więc nie obciąża. Fajny angielski kryminał, kilka przeplatających się wątków wokół morderstw, z bliska praca detektywów i policji. Aktorsko na dobry z plusem, klimacik jest, krindżu za wiele nie ma, do tego otwarte zakończenie z możliwością 3. sezonu. Okejka na 6.5/10.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Akurat na TVN7 puszczają Wielkie Klamstewka, więc zacząłem ogladac po raz drugi i kurde nie mogę się oderwać, choć historię już znam. Pierwszy odcinek jako zawiązanie akcji jest rewelacyjny - ten mix kryminału, lekko ckliwej obyczajówki i niesamowitych widoków robi wrażenie. No i przede wszystkim ta struktura scenariusza była świetnie pomyślana, że wiadomo, że jest trup, ale nie wiadomo ani kto, ani kogo zabił. Cofamy się z akcją kilka dni wstecz i poznajemy te wszystkie dramy, uświadamiając sobie, że każdy każdego mógłby tam wykończyć. :D Później ten sam pomysł wjechał też w Białym Lotosie i rowniez był świetny. Rewelka. Jak ktoś nie widział, to naprawdę warto, zwłaszcza, że tylko 7 odcinków. Seriale HBO to jest sztosiwo.

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.11.2023 o 17:57, Rash napisał:

Spoko serialik.Z pierwszego sezonu zapadły mi w pamięci świetna rola Murreya Burtleta i spaniale cycki Pani Daddario:leo:

 

Bimboki to ona pokazała chyba tylko w pierwszym sezonie Detektywa.

Burtlet faktycznie świetny, tylko jego wątek w tak głupi sposób się zakończył, że szkoda gadać.

Mama Stiflera też kawał dobrej roboty odwaliła.

No niech będzie, że dam te 7/10.

 

Będą jakieś cycki w drugim sezonie?

Odnośnik do komentarza

Pierwszy sezon obejrzany- Bartlett najlepszy, cała reszta albo średnio albo irytuje jak mężuś maminsynek albo ta córeczka i jej koleżanka. Trochę fajnych widoczków i w sumie nieźle to nakręcone.

Był pindol, pokazanie srania i tylko jedne cycki (za mało), więc jak na hbo to i tak nieźle. 

Oglądane jednym okiem przy okazji więc z lektorem- jak to jest, że na vod mogą lecieć tak z bluzgami, a w tv pewnie nawet po 23 by to ugrzecznili. Rzucenie kurwą nie, ale gołe cycki już tak. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...