Skocz do zawartości

Dark Pictures: Anthology (Supermassive, Bandai)


dr skrzynia

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, smoo napisał:

Podejrzewam, ze naprawia dopiero przy premierze Devil in me bo zwykle wydaja wtedy poprawki do poprzednich czesci.

To sobie spokojnie poczekam. Until Dawn było super. Potem już w nic od nich nie grałem, ale widać, poziom trzymają. 

Te 3 co wyszły i ta 4rta co wyjdzie gry z serii Dark Pictures są jakoś ze sobą połączone? 

Odnośnik do komentarza

Na razie nie wiadomo na 100%, jedyne co jest w miarę potwierdzone to że House of Ashes i jedna z przyszłych części Winterfield są w jakiś sposób połączone. Poza tym jeśli masz save z z poprzednich części to Kurator inaczej z Tobą gada na początku. Oprócz tego jakieś drobne smaczki, ale nie ma sensu spoilerować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pograłem wczoraj godzinkę w TDIM i wnioski są następujące:

 

WERSJA NA PS5 JEST OBECNIE ZEPSUTA.

 

Z tego co widziałem na necie z opinii ludzi, wersja na PS5 która poszła do retaila jest jakimś starym buildem, który ma pełno bugów i wygląda gorzej niż wersja demo która ogrywali streamerzy jakiś czas temu.

 

Oświetlenie nie działa jak trzeba, mimika twarzy zjebana, postaci się zawieszają, scenki dziwnie pourywane, grafika ogólnie dużo gorsza niż w poprzednich częściach.

 

Sam po odpaleniu byłem w szoku i od razu wbiłem na neta zobaczyć o co chodzi. Jak jedna z postaci w trakcie eksploracji zastygła w bezruchu przesuwając się jak manekin a drugiej głowa zaczęła się kręcić wokół własnej osi stwierdziłem, że pasuje i czekam na fixa :frog:. Dzisiaj zainstaluje wersję na PS4 i porównam (jest darmowa wersja na PS5 dla posiadaczy PS4).

 

Natomiast z opinii ludzi którzy skończyli, jest to najlepsza fabularnie i najstraszniejsza część jak dotąd. Niestety coś poszło nie tak z tą nieszczęsną wersją.

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

dobra, porównałem osobiście obie wersje i potwierdzan, że wersja na PS4 to 1.03 i działa i wygląda lepiej niż wersja na PS5 (1.00). Teraz jestem rozdarty, czy grać w starą wersję czy jednak poczekać kilka dni na patcha :frog:. Chyba jednak poczekam, GoW jeszcze nie skończony.

 

 

 

 

 

edit: właśnie wjechał PATCH na PS5. Będzie dzisiaj grane :rayos:

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza

Dobrze teraz wiedzieć, że to był stary build, bo ukończyłem ją dzisiaj rano grając kanapowo z kumplami :kekw: 

Oczywiście żaden z nas nie wpadł na pomysł sprawdzić na necie czy faktycznie gra tak wygląda za to ja szukałem info czy gierkę robiły studenciaki za ciepły posiłek, bo nie wierzyłem w taki downgorad :yao: 

 

Odnośnik do komentarza

Wersje na PS4 śmigają ok, te dedykowane pod PS5 są wciąz zepsute i czekają na patcha (work in progress). Najgorzej wypada MoM i tego bym raczej odpuścił do czasu fixów, bo jest tyle różnych opinii o wersjach działających/zepsutych, że szkoda ryzykować (nawet wersję PS4).

 

Wyjątkiem jest House of Ashes który w wersji na PS5 jest :banderas:

 

 

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Bzduras napisał:

Właśnie o to mi chodziło, na Xboxie ze Smart Delivery nie ma wyboru między wsteką a nową generacją. Spróbuję, może akurat mnie bugi nie dotkną :nosacz:

Nie wiem już sam jak to jest, daj feedback czy udało się ukończyć :D. Bo w 1wszej części antologii niektórzy piszą, że nie działa, inni, że da się przejść i problem dotyczy tylko coopa. 

9 minut temu, Bzduras napisał:

Właśnie o to mi chodziło, na Xboxie ze Smart Delivery nie ma wyboru między wsteką a nową generacją. Spróbuję, może akurat mnie bugi nie dotkną :nosacz:

najnowszy reddit pisze, że tylko coop w wersji next gen:

 

"Man of Medan Movie Night progression blocker that displays itself as an infinite loading screen after the ship crashes."

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Czekam i czeka na te patche, zaraz pokończe blockustery i lecę z horrorami (The Quarry i cała antologia) :D. 

 

Nie grałem jeszcze w The Quarry ale z tego co cztałem szału nie ma. Generalnie consensus co do jakości tych gier jest mniej więcej taki: HoA = Until Dawn > TDiM > MoM > Quarry > LH

 

7 minut temu, Bzduras napisał:

Właśnie o to mi chodziło, na Xboxie ze Smart Delivery nie ma wyboru między wsteką a nową generacją. Spróbuję, może akurat mnie bugi nie dotkną :nosacz:

 

Na PS5 są oddzielne komplety dzbanów dla każdej z wersji, niestety nie wiem jak to jest na X. W najgorszym razie nie wbijesz 100% w MoM bo tryb online wymagany do tego jest niegrywalny na 100%.

 

W LH z tego co kojarzę po prostu gra potrafi się wysypać ale nie ma chyba nic "game breaking" na tę chwilę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...