Skocz do zawartości

Osobny dział dla serii Resident Evil


Własny dział dla Resident Evil?  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Utworzyć dział?

    • Tak
      29
    • Nie
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest szansa, żeby utworzyć osobny dział dla tej zasłużonej serii, szczególnie, że ostatnio przeżywa ona mocny renesans? (RE7, zbliżający się remake 2 i ploty dotyczące remaku 3)? Ta seria ma już pod sobą mnóstwo tytułów, myślę, że fajnie by było je zebrać w jednym miejscu i nie robić off-topicu w temacie o remaku RE2.

Odnośnik do komentarza

Po co? W jakim celu? Bo seria jest dobra i w pewnych kręgach kultowa? To ja poproszę o działy dla Devil May Cry, Final Fantasy i kilkunastu innych. To nie MWRC, żebyśmy dyskutowali, czy render pani zombie na trzecim tle przed RCPD można jakoś uratować czy faktycznie to tylko render.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Bzduras napisał:

Po co? W jakim celu? Bo seria jest dobra i w pewnych kręgach kultowa? To ja poproszę o działy dla Devil May Cry, Final Fantasy i kilkunastu innych. To nie MWRC, żebyśmy dyskutowali, czy render pani zombie na trzecim tle przed RCPD można jakoś uratować czy faktycznie to tylko render.

Od razu zaznaczę, że sam jestem przeciwny osobnym działom dla popularniejszych serii, ale nie można nie zauważyć, że taki dział dla RE ma równie duże prawo bytu, co już istniejące działy dla Mass Effect, Assassin's Creed i CD Projekt (czytaj: osobny dział dla Wieśka 3). Więc trochę nie kumam skąd Twoje złośliwości w kierunku autora tematu.

No i oczywiście @dee ma rację. Jeden główny dział z gierkami z, powiedzmy, podziałem na generację, plus ewentualnie osobne działy dla exów (ale w sumie niekoniecznie). Teraz co druga gra to hybryda gatunkowa, więc nie zawsze wiadomo gdzie czego szukać. Czy w dziale dla danej konsoli? W Multiplatformach? W danym kąciku? Czy dana gra to już Soulslike, czy jeszcze nie? Czy to przygodówka, czy już "blantman"? Bez sensu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak napisano wcześniej - osobne działy dla eksów, a multiplatformy do jednego wora. Exclusive'y z oczywistego względu można odseparować, a reszta razem - gra jest gra. Gdyby kontynuować logicznie obecny podział, faktycznie wiele innych serii zasługuje na swoje działy. I wtedy zrobi się jeszcze większy burdel. Jak ktoś nie może znaleźć tytułu w dziale multiplatform to przecież jest wyszukiwarka od tego.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

Po co? W jakim celu?

Bo seria się rozwija, jest dużo częsci i będą kolejne, a odkopywać stare tematy w wątku ogólnym to tak średnio. Po prostu brakuje miejsca na dyskusję na temat serii. Osobiście podoba mi się podział na serie i zrobienie osobnych na tak zasłużone, jak Resident Evil, Tomb Raider, DMC etc. dla mnie ma sens, bo wiadomo gdzie szukać gier z tych serii, a i jest miejsce na dyskusję nie koniecznie związaną z danym tytułem, ale i całej sagii.

Odnośnik do komentarza

Blantmany to chyba największa pomyłka na forumku jaka mogła powstać, gierki ni z dupy ni z pietruchy, a samograje chodzące i fapinatory do teltejl gejm lis. Co do Resident Evil nie widzę w tym nic złego, bo gier z tego uniwersum wyszło od cholery (dobre i zarazem crapy niektóre), a jeszcze w przyszłości będą rimejki z pełną gębą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Namaszczam ten temat, niechaj spuścizna RE zostanie zaszczycona osobnym działem. Seria jest duża, bardzo wpływowa i ciągle dostarcza nowych zapowiedzi lub doczekuje się kolejnych usprawnień, moim zdaniem to całkiem niezły powód do stworzenia takiego działu. Może nie zabłysnęła w forumowych głosowaniach, ale gdyby to miało być wyznacznikiem to te w tyłek kopane asasyny w ogóle nie powinny mieć nie tyle swojego działu co nawet pojedynczego tematu na forum :nosacz3:

Odnośnik do komentarza

Będzie ładnie i schludnie a forumowicz patrząc na dynamicznie rozwijający się kącik tej świetnej serii uśmiechnie się pod wąsem. Koniec problemów z odnalezieniem ulubionego residentowego tematu w którym szukasz post liścia sprzed 10 lat że re4 to nie resident. Załóż kącik resident evil już dziś!

 

Odnośnik do komentarza

Haha Pupcio jak forsuje temat do w s p o m i n e k  o RE4 jak jakis boomer.

 

Nowy kacik ma sens jesli dyskusja o gierkach wyjdzie poza ramy samego tytulu czyli beda potrzebne tematy typu "jaka bronia gracie" albo "taktyki na bossow". Ale umowmy sie, nie bedziecie tego poruszac w osobnych tematach.

 

Generalnie nowy dzial dla tej serii bez sensu ale jak wam Square stworzy to spoko, duzo rzeczy na tym forum jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...