Skocz do zawartości

Luigis Mansion 3


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

 

13 godzin temu, zdrowywariat napisał:

Zobaczymy, czy dotrwasz do końca. Ja wszystko zrobiłem w pierwszych czterech rezydencjach, a później gra mnie zaczęła nudzić. Dobrze, że w trójce będzie jeden dużo hotel, coś jak rezydencja w RE :).

Oj to ja zupełnie nie miałem takich odczuć, było mi bardzo żal jak gra zbliżała się do końca:) Natomiast jedynka jest dosyć biedna przy 2, zwłaszcza pod kątem zróżnicowania miejscówek, sterowania oraz możliwości interakcji z obiektami

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@izon

W jedynce jest właśnie jak piszesz - mało opcji, chodzi się dużo, często bez potrzeby (czego nie lubię), łapanie jest też mniej przyjemne. Grałem w remake na 3ds i jest to fajne osiągnięcie że się udało i grało się całkiem przyjemnie natomiast dwójeczka zdecydowanie jest fajniejsza.

 

@zdrowywariat

Jestem na pierwszej lokacji więc niestety sprzedałeś mi spoiler xD

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ech, dość? Nie bardziej niż większość gier AAA ostatniej dekady, nie wiem gdzie jest granica gierek "dla dzieci". Konstrukcja i sterowanie pierwszych dwóch części są takie, że gdyby była cały czas trudna, to byłaby niesamowicie denerwująca (w sumie i tak dość jest). Prostota tej gry to bardziej kwestia tempa i głębi (ich niedostatku) niż tego żeby inne popularne gry jakoś nagle wymagały więcej myślenia. Ale ma i tak swoje momenty, które niektórych "zatną", nie jest to jakoś specjalnie łatwa gra, tylko powolna, płytka i karząca. Jak będzie z "trójką" to zobaczymy, według relacji z targów ma być tylko lepiej.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Mi chodziło głównie o potyczki z "bossami" na każdego trzeba było jednak trochę wyczaić sposób (jak w przygodówce) a nie ślepo strzelać odkurzaczem. Może jak jakiś rodzic by się dosiadł byłoby ok. Zresztą zależy o jakim przedziale wiekowym rozmawiamy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...