Skocz do zawartości

Luigis Mansion 3


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pewnie nic odkrywczego nie napiszę, ale Famitsu jest totalnie miarodajne dla zachodu. Kiedyś, dawno temu, jak 40/40 było świętym grallem można było się podniecać, ale jak takie gry jak Kid Icarus Uprising czy FFXIII-2 mają perfect score to te 33/40 nie ma znaczenia żadnego. Zresztą, Mario olimpiada dostała 34/40 w tym samym numerze, więc plażo proszę...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Ukukuki napisał:

Co jest nie tak z jedną z najlepszych gierek na 3DSa bo nie kumam? 

 

Nic, po prostu nie jest to gra 10/10

 

Anyway, w Stanach jest teraz prawdziwy szał na Luigiego, reklamy są w każdym miejscu, gdzie jest coś związanego z Halloween, czyli w sumie wszędzie. Od razu hype się włącza :)

Odnośnik do komentarza

Zapowiada się najlepsza część, bo gameplay i wynalazki to ponoć stary dobry Luigi, za to ta część rządzi, jeśli chodzi o różnorodność miejscówek, bo zamiast zrobić 6 różnych rezydencji to zrobili hotel z kilkunastoma piętrami o innej tematyce. Oczywiście, że day1 i gdyby to była pierwsza część to byłoby dużo dziesiątek, bo trzecia część niby nic nie wnosi, niewiele, ale czy musiała? Ważne, że zrobili jeden hotel, z różnymi tematycznie piętrami, więc już tym gniecie dwójkę i pewnie edynkę (nie grałem). Do tego świetne zagadki i bossowie, no mnie mają :)

Odnośnik do komentarza

 

Jak zawsze fajna recenzja GE.

Ale z tego wynika jedna podstawowa wada gry - kiepski, powtarzalny system walki.

Ponoć walki to głównie łapanie jednego ducha i sru nim w każdego innego, żeby też dostawiali obrażenia i tak w kółko.

Trochę jak Yakuza 6.

Troszkę smutne.

Ale ponoć bossowie dają radę.

 

Tak czy siak wygląda na to, że jest to mniej więcej to co się spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Ukukuki napisał:

To może odpuszczę jedynkę i biorę się za 2. 

Mi jedynka się bardziej podobała. Głównie chodzi o flow i strukturę gry z której dwójka co chwilę gracza wyrywa. Brak duchów z obrazów to również krok w tył dwójki. Jak jedynka nie podchodzi to może nie ma sensu na siłę

Edytowane przez Jeez_PS
Odnośnik do komentarza

Nie gralem we wczesniejsze czesci, ale ta wydaje sie byc spoko. Pogralem ze 3 godziny z rana. Nie rozumiem tylko dlaczego w grach nie daja aktorskich dialogow tylko 'ble ble ble'. Jesli to by zniszczylo kanonicznosc postaci to niech dadza opcje wlaczenia dialogow. Za 2 tyg koncze 40 lat, uwielbiam gry, ale w produkcjach na Switcha strasznie odrzuca mnie brak dialogow audio.

Edytowane przez czacha79
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...