Skocz do zawartości

Animal Crossing: New Horizons


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, devilbot napisał:

Ja mam wszystkie owoce jakby ktoś chciał to jutro odrosną i możecie do mnie wpaść uzupełnić o te które wam brakuje.

Dzisiaj sprawdzę może chociaż opłaca się robić te meble za jajka i sprzedawać.

 

Bonus może się komuś przyda:

y5amv0p3xtq41.png?width=640&crop=smart&a

 

Wniosek z tych map jest taki, że tylko w przypadku trafienia na Fruit Island (9% szansy) pozyskamy nowy owoc "siostrzany", którym dla mojego owocu narodowego (brzoskwini) najwyraźniej jest jabłko, bo tylko to udało mi się uzyskać. Na pozostałe owoce (nie licząc kokosów, które się trafiają na chyba każdej) nie mam co liczyć i muszę je kombinować poza Mystery Island. Czyli albo bierzesz online, albo ssij jaja Isabelle i Nooka.

Komuś udało się uzyskać więcej niż jeden nowy "siostrzany" owoc (+kokosy) za pomocą Mystery Islands i bez online?

No, chyba ze w późniejszej fazie gry pojawiają się nowe możliwości.

 

W ogóle raczej unikam czytania na temat gry w sieci, bo lubię wszystko odkrywać samemu, albo tutaj w swojskim gronie. Na przykład dzisiaj przypadkowo wyczaiłem, że mashowanie przycisku A podczas craftingu przyspiesza procedurę. :dafuq:

Odnośnik do komentarza

Zmartwiliście mnie tymi owocami, bo to co stara wysłała to już zdążyłem sprzedać albo zjeść.

 

Trafiłem na wyspę tarantul dzisiaj. Czekam tylko do rana, żeby sprzedać i nie płacić 20% opłaty manipulacyjnej. Te małe s....syny szopy dobrze się nauczyły od papy lichwiarza jak zarobić na graczu. Na szczęście sprzedam pająki i będę miał na kolejny rozwój chaty :)

 

Zasadziłem też dużo kwiatków, ale nie wiem jeszcze co mi to daje bo zabiera kupę miejsca, a kasa z tego mała.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś poszukuje jakiś owoców to mam wszystkie i mogę się podzielić :) Rosną na drzewach ale mam też w magazynku zapasowe :P Wieczorem, znaczy się, bo teraz workee.

 

I usiłuję zdobyć brakujące przedmioty, te kupowane za mile, bo mam dostęp tylko do 3 kolorów, a jest ich więcej :P Np. żółtej latarni morskiej , niebieskiej godzilli. albo tych kolorowych bujawek z konikiem :D:D

 

 

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem temat o 3dsowym animal crossing i brakuje tu dwóch użytkowników którzyy tam sie udzielali i sprawiali wrażenie fanów tej serii mianowicie @Figaro i @Xord

Z mojego prywatnego sledztwa wynika ze brak jednego z nich spowodowany może być sytuacją materialną a drugiego jakby to nazwać - złym samopoczuciem. Szkoda.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, devilbot napisał:

Przeczytałem temat o 3dsowym animal crossing i brakuje tu dwóch użytkowników którzyy tam sie udzielali i sprawiali wrażenie fanów tej serii mianowicie @Figaro i @Xord

Z mojego prywatnego sledztwa wynika ze brak jednego z nich spowodowany może być sytuacją materialną a drugiego jakby to nazwać - złym samopoczuciem. Szkoda.

 

Ja jestem cicho bo nie mam Switcha. Ale nawet gdybym miał, to raczej bym się nie skusił na to samo po raz trzeci.

Odnośnik do komentarza

Moja wysepka wbiła trzy gwiazdki, K.K. Slider chce wpaść z koncertem
91907907_3632011766873631_76200150339210
A tak się składa, że jestem jego największym fanem, zwłaszcza techenka :sir:
92484514_3632011800206961_46227142617879
Tutaj ładnie trzymam winyle Slidera uporządkowane, tak jak pan jezus powiedział
91754391_3632011753540299_79090059156368
Z innych aktualności: w końcu wpadł blue marlin yebany, od tygodnia na niego polowałem!
92019970_3632011746873633_65213498754796
Ale Animal Crossingowy switch w Animal Crossing na switcha to już poziom meta i mokry sen xzibita xD
92461408_3632015556873252_27042666812192

Odnośnik do komentarza

Mam jako kompletny noob w serii sporo pytań, część staram się zgłębiać samemu w miarę postępów w grze. Muszę przyznać, że jest to naprawdę miła odskocznia od nioha 2 i dooma.

1. Jak najlepiej wyfarmić Iron? Na swojej wyspie mam 2 kamulce, z których lecą głównie jajka

2. Gdzie się podział ten ptak rozbitek? Wykopałem 4 itemy dla niego i nie mogę go znaleźć

3. Można jakoś na szybko sprawdzić, które okazy oddałem już do muzeum, a które nie? Brakuje mi około 2-3 zwierząt, żeby namiot zmienił się w muzeum.

4. Jak się zdobywa te kawałki kk slidera?

5. Mam achievmenta za posadzenie drzewa, posadziłem 2 i dalej jest jako niezrealizowany. Tak samo ze ścięciem drzewa, chyba nie umiem tego zrobić, bo ile bym nie walił siekierką to ono stoi.

 

Póki co to tyle, ide łowić rybki

Edytowane przez second
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, second napisał:

Mam jako kompletny noob w serii sporo pytań, część staram się zgłębiać samemu w miarę postępów w grze. Muszę przyznać, że jest to naprawdę miła odskocznia od nioha 2 i dooma.

1. Jak najlepiej wyfarmić Iron? Na swojej wyspie mam 2 kamulce, z których lecą głównie jajka

2. Gdzie się podział ten ptak rozbitek? Wykopałem 4 itemy dla niego i nie mogę go znaleźć

3. Można jakoś na szybko sprawdzić, które okazy oddałem już do muzeum, a które nie? Brakuje mi około 2-3 zwierząt, żeby namiot zmienił się w muzeum.

4. Jak się zdobywa te kawałki kk slidera?

5. Mam achievmenta za posadzenie drzewa, posadziłem 2 i dalej jest jako niezrealizowany. Tak samo ze ścięciem drzewa, chyba nie umiem tego zrobić, bo ile bym nie walił siekierką to ono stoi.

 

Póki co to tyle, ide łowić rybki

1. Irony wypadają z kamieni, ale to kwestia losowa. Nie jedz owoców, bo po owocach rozwalasz kamień. Z jednego kamienia możesz codziennie wydropić 8 sztuk materiału, najskuteczniejsza technika to zapewnienie sobie oparcia od pleców i maszowanie przycisku. Poza kamieniami na wyspie (których możesz mieć maksymalnie 6 albo 7, wiecej się nie pojawi , póki nie rozwalisz któregoś z istniejących), możesz się wybrać na Mystery Island (za pomocą Nook Ticket - koszt 2k Milesów), na każdej jest 5-6 kamieni do farmienia. A do walenia polecam szpadel, bo jest szybszy od siekierki. https://www.imore.com/animal-crossing-new-horizons-how-get-8-items-rocks-using-rock-trick

2. Ptak rozbitek powinien być w okolicy, gdzie go znajdujesz. Na pewno szukasz go w ten sam dzień? Bo na następny dzień to już go pewnie nie ma.

3. W Critteropedii przy każdym zdanym okazie masz taką ikonkę sowy.  A jeśli wejdziesz w szczegóły, to na dole jest napis "Donated". 

4. Kawałki KK są do kupienia w bankomacie, Nook Shopping (za 3200 bells). Codziennie dostępny jest inny utwór. Potem możesz je wrzucać do odtwarzacza (musisz taki mieć w domu - podchodzisz i klikasz A.

5. Kupujesz sadzonkę w sklepie. Kopiesz dół. Sadzisz sadzonkę. Chyba, że achivement dotyczy drzewa owocowego, to wtedy do dołu musisz wrzucić jakiś owoc. Do ścinania drzewa potrzebujesz metalowej siekiery. Te "flimsy" i "stone" są dobre do farmienia drewna, ale samego drzewa nie zetną.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nie. Jak już z kamienia nic nie leci, to dzisiaj nie poleci. Kwestia leży w szybkości nawalania. Im szybciej nawalasz, tym więcej wyleci, ale masz tylko jedną próbę dziennie. Problemem jest, że każde uderzenie "odpycha" postać od kamienia i tracimy czas, by znowu do niego doskoczyć, dlatego cały myk polega na zapewnieniu sobie oparcia od pleców (np. wykopując tam dół), zerknij na link, który tam podesłałem.

No i nie zapomnij oczyścić okolicy kamienia z chwastów i innych przedmiotów - materiał nie wypadnie, jeśli nie będzie miał wolnego miejsca.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...