Skocz do zawartości

Animal Crossing: New Horizons


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa dni temu spotkałem niejaką wczasowiczke Celeste, która obiecała gwiazdki na niebie. Czekałem 3 godziny i się nie doczekałem, wiec go.wno prezentu z jajek wielkanocnych nie mogę zrobić. Pytanie wiec do Was, czy te gwiazdy, meteoryty czy jak to się zwie trzeba cały czas wypatrywać jak ona się pojawi? Czy są jakieś miejsca na wyspie, gdzie prawdopodobieństwo wystąpienia jest większe?

BTW dzisiaj miałem mega promocje, do 12 rzepa za ponad 150, ale byłem pazerny wiec się doczekałem wieczornej za 56 :kaz: te 200 jest w ogóle realne na własnej wyspie?

Edytowane przez pietrex
Odnośnik do komentarza

To mój pierwszy kontakt z AC i muszę powiedzieć, że gra jest urocza, wciąga wchooy. Czysty fun, magia Nintendo. Łowienie ryb, łapanie owadów w siatkę, czy przeskakiwanie przez rzekę z pomocą kijka. Graficznie jest ładnie, a mapka fajnie, że jest walcowa. Nie dziwi mnie to, że gra obok Pokemonów, czy Smasha, tak dobrze się sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, _Forum_ napisał:

Pogracie ze mna jak kupie AC:NH?

 

No bez przesady.

Spoiler

Nie no, żarcik kosmonaucik. Kupuj. Kolegujemy się z wszystkimi.

 

 

 

2 godziny temu, bocieque napisał:

Jak wejść na górkę na wyspie? tzn jakby drugi poziom/piętro wyspy.

Wyluzuj Kukuczka. Od razu byś chciał góry zdobywać. Wycziluj, a będzie Ci dane.

 

@Grabek pierwsze dni są... no cóż, mało spektakularne, ale spokojnie. Po dwóch tygodniach i 50 godzinach się rozkręca xd

Wpadnij w odwiedzinki, to dostaniesz pakiet startowy owoców, może jakiś materiał jak potrzebujesz i z dnia na dzień sytuacja nabierze tempa. 

 

U mnie rzepa wreszcie zaczęła iść w górę. Obecnie 154, ale proroctwo mówi, że jutro rano będzie szczyt, a po południu znowu spadek. Problem w tym, że rano jestem w pracy :dafuq:

 

Edit: @devilbot dziękuję za zegarek, marzyłem o nim!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

U mnie 15 godzin gry, a mam wrażenie, że jeszcze nic nie zrobiłem. Ostatnio dopiero udało mi się postawić 3 domki dla nowych mieszkańców i otrzymałem za to płot. Posadziłem kwiatki i biorę się za budowę jakiegoś chodnika. Ale gierka jest sztosem. Cały czas coś do roboty. 

 

Mam pytanie – czy odblokuje się więcej nagród za milesy? Bo od dłuższego czasu są same ciuchy i w sumie nic ciekawego oprócz biletu samolotowego. Mam tego z 15k.  

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kosmos napisał:

Mam pytanie – czy odblokuje się więcej nagród za milesy? Bo od dłuższego czasu są same ciuchy i w sumie nic ciekawego oprócz biletu samolotowego. Mam tego z 15k.  

Podłączam się do pytania, ja mam już ponad 30,000 i zastanawiam się czy pojawia się jakieś droższe przedmioty?

 

Owoce ze swojej wyspy możemy sprzedawać za 100 a u sąsiadów online za 500. Ostatnio wyruszyłem na wyspę za Nook Mile i zebrałem tam pomarańcze, które sprzedałem u siebie za bardzo dobre  pieniądze. Czyli wszystko przywiezione z wojaży będzie bardziej wartościowe niż to zebrane na własnej wyspie?

 

I ciekawi mnie jeszcze gamecharger, o którym pisał kmiot. To jakaś nowa aplikacja/funkcjonalność w grze? ^^

Edytowane przez pietrex
Odnośnik do komentarza

Mi na razie do szczescia potrzebny jest tylko jakis kufer na rzeczy albo wiekszy plecak, zeby co rusz nie biegac do pana toma handlowac. 
Poki co ciesze sie ze w koncu mam quick swap narzedzi xd

 

jeszcze lopata by sie zdala w koncu i jakis sposob zeby sie za rzeczke wyprawic :[

 

trzy razy mnie pajonk znowu uzarl, cos nie moge wyczuc timingu zeby w siatke scoorwesyna zlapac. 
 

ide spac, jutro odbieram klucze do chaty od pana nooka, w namiociku juz miejsca brak :obama: 

 

Odnośnik do komentarza

Ależ pozbywanie się zwierzaków z wyspy jest powalone.

Ignoruje kolesia, z każdym innym gadam, narzekam do Isabel i następnie dymek nad postacią, która w miarę lubię i gadam, że chce opuścić...

 

Za to dziś do campa przybył nowy zwierzak i gadam, losuje kartę czy ma się przenieść i cyk zła się wylosowała.

No to restarcik, bo to nie Dark Soulsy.

Tym razem dobra karta i cyk poszła do Nooka i że spoko, ale jest pełno, ale ktoś tam chce opuścić wyspę i mam pogadać i podaje imię ziomka co też jest spoko.

Eh.

To restarcik i restarcik.

Aż w końcu wyszło dobrze i cyk zrobione.

 

Także te opisy na necie, że bij po ryju, skarż na milicje i nie gadaj to pewnie średnio co dają.

Losowość i tyle.

 

Odnośnik do komentarza

u mnie wczoraj moj ulubiony typek chcial sie wyprowadzic, ale szybko go naprostowalem i powiedzialem 'typie, co ty odwalasz, przeciez tu jest fantastycznie, przenioslem Ci domek do lepszej dzielni, masz krasnala ogrodowego, wisienki obok, czego Ci wiecej trzeba, nie zostawiaj mnie, masz tu nowe okularki i wez nie pierdol taknieok?' 

 

no i zostal :potter: 

Odnośnik do komentarza

Media Markt przygotowuje do wysyłki mój egzemplarz, ale raz anulowali, więc dopóki kurierinio nie dostarczy, to im nie wierzę. Ale jak mnie z domu kobita wywali, że zamiast prawilnie ludzików przez neta mordować, hoduję rzepę, łapię robale, szukam skamielin, sadzę kwiatki i łowię ryby, to będzie na Was...

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.04.2020 o 17:23, Kmiot napisał:

proroctwo mówi, że jutro rano będzie szczyt, a po południu znowu spadek. Problem w tym, że rano jestem w pracy :dafuq:

Doszło do tego, że zabrałem Switcha do roboty xd

Jak prawdziwy GRACZ.

Nawet udało mi się znaleźć chwilę na uboczu (switch MUTE i skitrany jak je'bany złodziej), by wbić do Nooków z rzepą.

EV0NfixUEAA09bs?format=jpg&name=small

 

Ohohohoh. Dwa szybkie kursy z rzepami w ekwipunku i dwie bańki czystego zysku.

Patrzcie jak mu się morda cieszy.

EV0NfjQUYAAffjR?format=jpg&name=small

 

Po ile ten metronom? Biorę wszystkie.

Panowie, otwierać lotniskowe bramki, bo wpadam na zakupy.

 

PS teraz już cena spadła do poziomu 171.

  • Lubię! 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...