Skocz do zawartości

Animal Crossing: New Horizons


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też 3 pokoje mam. Ale ceny rosną i wolałem dodać schody. A teraz most, do którego moga się dołożyć mieszkańcy.

Ciekawe jak to wygląda.

I 3 gwiazdki dziś weszły. Więc jutro dojdzie terramorphing jak dobrze rozumiem.

 

Nowe ryby i owady weszły z początkiem kwietnia :obama:

 

Strój z Persony 5 idealnie pasuje do drugiej gry w ktora gram od wczoraj.

Flaga i melodia wyspy z Suikodena 2.

Idealna gierka.

Odnośnik do komentarza

Ale zj.ebali grę tym eventem z jajami. Ze wszystkiego lecą jaja - idę na ryby jaja, kopie w ziemi jaja. Jeszcze te przedmioty i meble z tych jaj są mało interesujące  i nie chce ich w ogóle.

Współczuje komuś kto teraz zaczyna grać no nie da się (pipi)a nic porobić bo nawet na ekspedycjach to (pipi) występuje i tak do 12 kwietnia aż się grać odechciało.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, devilbot napisał:

Ale zj.ebali grę tym eventem z jajami. Ze wszystkiego lecą jaja - idę na ryby jaja, kopie w ziemi jaja. Jeszcze te przedmioty i meble z tych jaj są mało interesujące  i nie chce ich w ogóle.

Współczuje komuś kto teraz zaczyna grać no nie da się (pipi)a nic porobić bo nawet na ekspedycjach to (pipi) występuje i tak do 12 kwietnia aż się grać odechciało.

Mam to samo odczucie, szkoda wędki na te jaja:down:

Odnośnik do komentarza

No wlasnie a warte cos te jaja, bo juz mam tyle ze nie wiem. Na co tyle i to do 12ego. Pierwsza skaza na ideale xd

 

co do mieszkancow, to mam spoko. Owca mi sie wprowadzila i spiewa i podlewa mi kwiatki. Koala taki dziwny troche, ale reszta w pyte. Pamietam jak w New Leaf mialem samych przy(pipi)ow i niezle musialem sie meczyc aby sie wyprowadzili.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj pierwszy raz kupiłem rzepy. Do godziny 12 w południe w każdą niedzielę w wiosce przebywa świnia która sprzedaje rzepę (turnip). W ciągu tygodnia można sprzedawać rzepę w Nook Cranny czyli lokalnym sklepie. Cena jest każdego dnia inna. Kupiłem dzisiaj po 101 bellsów za sztukę w tygodniu cena w sprzedaży może być nawet do około 400 bellsów(rzadko, przeważnie około 150-100 to dobra okazja)

Kupiłem za około 200tyś. Jest to chyba najlepszy sposób na zarabianie w grze i jeszcze jak ma się online to można sprzedać u kogoś u kogo będzie lepsza cena. Bawiąc się w spekulacje rzepą nie można przestawiać zegara w konsoli bo wtedy cała rzepa jaką mamy zepsuje się.

Odnośnik do komentarza

Tak jak już powiedziano, wielkanocne jajka przestały bawić i dawać satysfakcję już po pierwszym dniu. Teraz tylko irytują, szczególnie te zamiast ryb, a wystarczyło jakoś je odznaczyć (np. żeby cień w wodzie miał kształt jajka zamiast ryby), aby można było samemu zdecydować co chce się złowić. Cóż, ten tydzień to nie będzie dobry czas na uzupełnianie kolekcji rybnej.

 

Druga sprawa. Chciałem zdobyć inne owoce, ale już kilkanaście (albo i więcej) razy wybrałem się na dziką wyspę (z biletem Nook) i na każdej miałem te zje'bane brzoskwinie. No dobra, raz miałem jabłka, ale to chyba jakiś błąd w matrixie, bo to były czasy rekrutowania trójki nowych mieszkańców. Mam wrażenie, że wyrzucam milesy w błoto. Gdzie są pomarańcze czy inne gruszki... Przynajmniej wyspa tarantul wczoraj się trafiła, to wypchałem nimi plecak i 160k dzwonków wpadło na pocieszenie.

 

Ale dzisiaj przegapiłem osmarkaną ladacznicę z rzepami, więc nie będzie dealu.

 

PS przefarbowałem się na rudo i wybrałem do Nowego Jorku, a Wy co? Nadal na swojej ciasnej wyspie?

 EU1a7JTUcAEKqLH?format=jpg&name=large

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...