Skocz do zawartości

Animal Crossing: New Horizons


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Friend code są w odpowiednim temacie. Tam znajdziecie też mój bo od jutra jak gra dojdzie zaczynam grać. BTW ta gra chyba wygrała z powodu wirusa. Normalnie bym nie kupił ale teraz potrzebuje w swoim życiu troszkę spokoju i sielanki której brakuje w real life.  Może tym razem złapie bakcyla AC a jak nie cóż... kupiłem w pudełku :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Neithell napisał:

Hej. Dziś wieczorem odbieram swoją kopie AC. Z chęcią odwiedzę Wasze wyspy. ;)

Jak chcecie, to dodajcie mnie do znajomych. Fajnie widzieć, że nie ciupie się w AC samemu. 

SW-7336-8475-4699 

 

 

To dawaj: SW-2226-8480-6911. I w ogóle wszyscy;P

Godzinę temu, devilbot napisał:

Daje swój Friend Code dodajcie mnie: SW-1293-1622-3336

 

 Dodałem @estel i @Neithell

i @szurubur

Ciebie też dodałem, mój to: SW-2226-8480-6911

Odnośnik do komentarza

@McDrive

Oprócz tego, co napisał Czekolada, to istotnym jest, że wszystko odbywa się w real time, więc jeśli ktoś potrzebuje dnia na wybudowanie sklepu, to rzeczywiście będziesz musiał ten dzień przy konsoli odczekać i wcześniejsze pójście spać nic tutaj nie da ;]

Jak sobie kupisz nowy ciuch, to dostaniesz go pocztą dopiero następnego dnia.

Jak wyzbierasz z wyspy wszystkie surowce, to będziesz musiał odczekać rzeczywisty dzień, dwa, trzy, aż się zrespawnują.

itd. itp.

 

Przez to gra, szczególnie na początku (gdy nie masz wielu możliwości), potrafi być ślamazarna i po godzinie czy dwóch nie masz już nic do roboty. Z czasem dochodzą nowe aktywności, jakieś questy i inne gunwa, ale wszystko dzieje się tutaj pooowoooli, więc trzeba grze dać (rzeczywisty) czas.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Kmiot napisał:

@McDrive

Oprócz tego, co napisał Czekolada, to istotnym jest, że wszystko odbywa się w real time, więc jeśli ktoś potrzebuje dnia na wybudowanie sklepu, to rzeczywiście będziesz musiał ten dzień przy konsoli odczekać i wcześniejsze pójście spać nic tutaj nie da ;]

Jak sobie kupisz nowy ciuch, to dostaniesz go pocztą dopiero następnego dnia.

Jak wyzbierasz z wyspy wszystkie surowce, to będziesz musiał odczekać rzeczywisty dzień, dwa, trzy, aż się zrespawnują.

itd. itp.

 

Przez to gra, szczególnie na początku (gdy nie masz wielu możliwości), potrafi być ślamazarna i po godzinie czy dwóch nie masz już nic do roboty. Z czasem dochodzą nowe aktywności, jakieś questy i inne gunwa, ale wszystko dzieje się tutaj pooowoooli, więc trzeba grze dać (rzeczywisty) czas.

Rozumiem, że gra nie wymaga w tym czasie uruchomionej konsoli?

Odnośnik do komentarza

Nie. Tam czas mija niezależnie od tego czy konsola jest włączona. Gdy włączysz, to będzie tam ten sam czas, co masz u siebie za oknem.

 

Chociaż ja ogólnie w nic innego teraz na Switchu nie gram, więc gdy kończę zabawę, to kładę ludka do łózka i usypiam konsolę, pełna kultura i wczuwka xd

Polecam taki styl życia, można momentalnie z doskoku zajrzeć co się na wyspie dzieje - wystarczy wybudzić konsolę i hyc z wyrka.

 

U mnie chyba trzeci czy czwarty dzień mija. Muzeum się buduje, druga pożyczka na chatę wzięta i zbieram irony na budowę sklepu. Wybrałem się też na jakieś inne wyspy (tym biletem, bo nie mam online) i przywiozłem stamtąd bambusowe drewno plus kilka sadzonek. Zaprosiłem też dwóch tamtejszych mieszkańców, ale domyślam się, że to za wczesny etap gry na odwiedziny NPCów. Zaczyna mnie to trochę wciągać. Fajna odskocznia od nowego Dooma.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem brać AC, ale gram głównie wieczorami (20:30-21:00 najwcześniej) i jak dobrze rozumiem, żeby nie kombinować z podróżami w czasie musiałbym odpalać switcha o innych porach dnia. Albo brać switcha do pracy i robić coś na lunchu, bo akurat postać w grze ma otwarty sklep albo ma coś dla mnie o danej godzinie? :D

 

Jak się o tym dowiedziałem, to zacząłem myśleć czy nie wziąć Stardew Valley, gdzie nie ma takiej zależności od czasu. Ale AC wygląda mega relaksująca i czuję, że mogłoby mi się spodobać! 

Odnośnik do komentarza

Po co mialbys cos kombinować z podrozami w czasie tez gram w tych godzinach a tego nie robię. Nawet jak chcesz zlapać jakiś gatunek co wystepuje w dzien to mozesz to zrobić w weekend. Sklep jest otwarty do 22 a warsztat nooka chyba caly czas.

Online w tej grze i sposób łączenia z innymi graczami to średniowiecze. Zreszta to normalne u nintendo. Najśmieszniejsze że kasę za to wołają XD

Odnośnik do komentarza

Jak zostać z kimś przyjacielem w samej grze? 

Odwiedziłem dziś wyspę Kubaki na streamie i pare innych osób. Za każdym razem wyskakiwało mi powiadomiemie w apce od friendsów, ale wchodząc w nią nikogo nie widziałem, pusto. 

To jakiś bug, czy jak? 

 

Ps. Jakaś ustawka na wymianę owocami etc? Przydałaby się mamona. Tod to niezły lichwiarz. 

Edytowane przez Neithell
Odnośnik do komentarza

Online tylko dla tej gry wg mnie nie warto chyba, że jest się fanem serii to wiadomo. W online o nic nie chodzi. Można do kogoś wpaść sprzedać u niego swoje owoce pozwiedzać i tyle nic innego nie zauważyłem. Zresztąte wizyty online są (pipi)owo rozwiązane jak ktoś nas odwiedza to nic nie możemy robić przestawiać przedmiotów itp

Jest to online wg wszystkich standardów nintendo.

Żeby nie było ja korzystam i będę korzystał z online w tej grze bo czemu nie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Mam teraz otwartą bramkę i jak ktoś mógłby mi podrzucić któryś z tych owoców : Jabłko, Wiśnia albo Pomarańcza to byłbym wdzięczny.

Na wymiana mam brzoskwinie, Gruszki i kokosy.

Chodzi o to żeby posadzić u siebie na wyspie wszystkie typy owoców i mieć do nich dostęp bez podróżowania.

Warto też odwiedzić mnie tylko tak żeby siędodać do aplikacji na komórkę w grze i wysyłąć sobie kartki i prezenty co odblokowuje nookmilesy i inne rzeczy. Pozdro mów Friend code jest w temacie wyżej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...