Skocz do zawartości

Animal Crossing: New Horizons


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie po 102. Kupiłem, już wujtam, bo udało mi się pierwszy raz nie zaspać w niedzielę na zakupy xD Teraz nawet śpię na rzepach. Jak będziecie mieli dobre ceny na rzepki, to dajcie cynę, ja też będę sprawdzał.

 

A, i zrobiłem wszystkie przepisy na jajowe gówna. Nagrodą od zająca crackheada za to jest



przepis na jajkową różdżkę :(

Domek też doyebany ładnie na s rank

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/93118389_3645738835500924_244989255300939776_o.jpg?_nc_cat=104&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=PpR9Ifag_3wAX8b8Dh9&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&_nc_tp=6&oh=f9b1c8b98498bf90827ff6e8c9a93779&oe=5EB90730

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, tomasz_sromasz napisał:

A, i zrobiłem wszystkie przepisy na jajowe gówna. Nagrodą od zająca crackheada za to jest

 

  Ukryj zawartość

 

 


przepis na jajkową różdżkę :(
 

 

 

 

 

Spoiler

Ale ta różdżka jest bajerancka, bo w szafie możesz jej przypisać do ośmiu strojów i zmieniać je na zawołanie. Nie masz tych ciuchów w ekwipunku (ergo nie zajmują miejsca, tylko sama różdżka), ale przebierać się możesz w każdej chwili. Ogólnie fajny gadżet i ostatecznie było chyba warto crafcić te przepisy.

 

 

 Do mnie wpadło dzisiaj dwóch chłopaków (MichAelis i devilbot), więc koń zwalony. 

EVZOUgjUMAkqx84?format=jpg&name=small

 

No i rzepa zakupiona. Postawiłem wszystko, ponad 600k xd

Muszę monitoring postawić.

EVZOUgoU0AAHtpv?format=jpg&name=small

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, devilbot napisał:

Tak ale tych różdżek to jest pełno w grze ja mam już 3. Wszystkie działają tak samo.

No tak, sam mam przepis na inną (tylko nie mam large star fragments), ale może Tomasz o tym nie wiedział.

 

Co do gwiazd, to najlepszy połów jest w deszcz meteorytów, ale ogólnie wieczorami też się zdarzają spadające gwiazdy. One zazwyczaj lecą seriami i wydają charakterystyczny dźwięk, więc jak usłyszysz jedną, to można zakładać, że za chwilę polecą kolejne. Trzeba patrzeć w niebo (gałka w dół) i wciskać A. Im więcej życzeń uda nam się wypowiedzieć, tym więcej fragmentów gwiazd na następny dzień możemy znaleźć na plaży. Przynajmniej tak mi się wydaje na podstawie własnych obserwacji. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

A u mnie dzisiaj była po 92 :) tyle ze w tygodniu w sklepie chcieli po 56 :rofl:

jak wyglada sprawa z przechowywaniem rzepy? Nie mam miejsca ani w schowku ani przy sobie wiec towar koczuje w chacie. Czy jak uruchomię online i ktoś zajrzy do mojej posiadłości to może sobie wziąć w prezencie cenne zasoby? 

Edytowane przez pietrex
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...