Skocz do zawartości

Animal Crossing: New Horizons


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  

3 godziny temu, Basior napisał:

Gram i mam parę pytań:

1) Jest jakiś limit mieszkańców? Można ich potem wywalać? Powrócą? Co jak się nie zmieszczą? Jakiś limit?

2) Iron nuggets. To jest ze skał tylko? Jak walne lopata albo siekiera to po skale. Mogę co najwyżej lecieć na inną wyspę?

 

 

 

Z tego co słyszę, limit to zdaje się 10 w tej grze. W każdym razie, wprowadzi się tyle, ile jest miejsca na domy. Jak "posprzątasz" to będzie więcej. Mieszkańcy będą cały czas się wprowadzać i wyprowadzać, przez lata, to żywy świat (ogółem postaci jest kilkaset). Nie do końca masz nad tym kontrolę, choć pewną masz. Zazwyczaj, gdy ktoś się chce wyprowadzić, to możesz go przekonać, by został. Z kolei jeśli do kogoś nie będziesz się odzywał, olewał go, to z czasem zobaczysz, że jest coraz bardziej smutny i znacznie bardziej prawdopodobne, że niedługo się wyprowadzi. Inni też będą o tym mówić.

 

Choć jak dla mnie, trzeba być naprawdę zimnym s(pipi)ysynem, żeby widzieć jak taki uroczy nosorożec czy pawian stara się o naszą przyjaźń, jest smutny gdy nie odpisujemy na jego listy, i dalej go tak traktować. Nie odzywać się, nie odbierać telefonu, nie przynieść lekarstwa gdy leży chory. (Ale niektórzy właśnie to lubią robić najbardziej. Przypomnijmy - tę grę uwielbia sporo kobiet, to są Simsy Nintendo, itd.)

 

 

Skały powinny wrócić jutro ;]. Raczej nie znikają na amen. Jak ci mało, to będą też opcje wybrania się na inną wyspę, by mieć więcej skał już dziś. Ogólnie to jest tradycja serii, że jedna z kilku rzeczy, które robisz rutynowo każdego nowego dnia, to spacer z łopatą i opukiwanie nowych skał. Chociaż w poprzednich częściach nie chodziło o iron nuggetsy.

Edytowane przez ogqozo
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dałem mu 5k monet za ahievmenty na razie. Opcji dawania mu bellsów nie widzę. 

 

edit: dobra, chyba po prostu na początku jej nie ma. Bo zamiast prawdziwego sklepu mam na razie namiot i opcje są jeszcze ograniczone. Ale nazbierałem już na rybach i robakach 20k. 

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza

Wyobraźcie sobie teraz, że poprzednie części nie miały craftingu i ile uboższa była ta gra bez niego. 

Gdy fani dowiedzieli się, że twórcy wprowadzą crafting to kręcili nosami, że AC straci duszę i będzie kolejną grą survivalową.

Jak dla mnie ten crafting to najlepsza rzecz jaka się tej serii przytrafiła i nie chciałbym wracać do poprzednich wersji bez tego.

Fani to rak branży.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co ile ale ja kwiaty sieję i podlewam żeby mieć na bieżąco. Można też odwiedzać wyspy innych i może tam da się zbierać nie wiem nie płacę za online.

Z każdym dniem jest coraz więcej do roboty. Dzisiaj wprowadził się blatters i zebrałem 15 gatunków ryb i robali żeby mógł postawić muzeum.

Spłaciłem w końcu dług u Nooka i zleciłem mu wykonanie pełnoprawnego domu. W tym momencie zostałem zadłużony na 98 tyś bellsów. Nook to zwykły żyd. 

W międzyczasie znalazłem wyrzuconego przez morze kaczora i pomogłem mu zebrać części komunikatora ma się odwdzięczyć za to.

Dostałem też upgrade nook milesów i pojawiają się takie losowe goale np złap 5 owadów, posadź drzewo itp.

Mam też ten pałąk żeby przekraczać rzekę no i łopatę coby wykopywać skamieliny dla muzeum.

Zaloguję się jeszcze wieczorem pozbieram co tam będzie i czekam na dzień jutrzejszy.

Czym gracie więcej tym więcej miejsc i aktywności będzie dochodziło.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, devilbot napisał:

Nie wiem co ile ale ja kwiaty sieję i podlewam żeby mieć na bieżąco. Można też odwiedzać wyspy innych i może tam da się zbierać nie wiem nie płacę za online.

Z każdym dniem jest coraz więcej do roboty. Dzisiaj wprowadził się blatters i zebrałem 15 gatunków ryb i robali żeby mógł postawić muzeum.

Spłaciłem w końcu dług u Nooka i zleciłem mu wykonanie pełnoprawnego domu. W tym momencie zostałem zadłużony na 98 tyś bellsów. Nook to zwykły żyd. 

W międzyczasie znalazłem wyrzuconego przez morze kaczora i pomogłem mu zebrać części komunikatora ma się odwdzięczyć za to.

Dostałem też upgrade nook milesów i pojawiają się takie losowe goale np złap 5 owadów, posadź drzewo itp.

Mam też ten pałąk żeby przekraczać rzekę no i łopatę coby wykopywać skamieliny dla muzeum.

Zaloguję się jeszcze wieczorem pozbieram co tam będzie i czekam na dzień jutrzejszy.

Czym gracie więcej tym więcej miejsc i aktywności będzie dochodziło.

Jak tego kaczora postawiłeś na nogi? U mnie leży i kwiczy coś tam pod nosem, kaczor jeden. 

Odnośnik do komentarza

98K chyba łatwo będzie nazbierać. Dziś strąciłem balonik z nieba i pyk +30k bellsów. Kupiłem trochę rzeczy, spłaciłem 20k z długu i namiot zamieniłem na pierwszy domek. Teraz trzeba będzie to samo zrobić z muzeum dostarczając 15 okazów, no i ze sklepem, przekazując materiały. 

 

Gra się bardzo miło. Wydawać by się mogło, że na wyspie nie ma co robić, a na razie jest zupełnie odwrotnie. Nie ma lepszej gry na odprężenie. 

Jedynie czasami kuleje dokładność klikania. Widać to np. przy podlewaniu kwiatków, ale z drugiej strony mamy bardzo fajny tryb uporządkowywania rzeczy w domu. 

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza

Ja już spłaciłem dług.

Spoiler

Pierwszy. Teraz 198tys.

Jakoś długo to nie trwało.

Nie wiem czemu, ale ta gra mnie relaksuje.

Fajnie się zmienia meble, tapety w domu.

Buduje płot przed domem i sadzi kwiatki.

Czyści okoliczne wyspy z towaru.

Chociaż brakuje tam różnorodność.

 

A juz z rana nowe zmiany.

Spoiler

3 nowych mieszkańców. Fajne questy na zbieranie stuffu do ich domów. I most.

Mniam.

 

Za to wkurza ten brak precyzji (chciałem ładnie ułożyć drzewa albo dobrze kolo siebie ułożyć domy i nie wyszło...).

Gadki też nużą. Może nie te z mieszkańcami, którzy nawet coś z sensem powiedzą. Vide Cheery dala mi tabsy jak mnie pogryzło.

Ale to klikanie w sklepie, lotnisku i muzeum mogliby przyspieszyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...