Skocz do zawartości

PSX Extreme 254


Oceń okładkę PSX Extreme 254  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 254

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      1
    • 6
      2
    • 7
      6
    • 8
      6
    • 9
      4
    • 10
      10


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, jest w końcu. Żeby mi to był ostatni raz, 26.09 się zaczyna o 00:01 przypominam :[ 

 

Dżujo bardzo ładny felieton o prezerwowaniu gier (zachowywanie kojarzy się z zapisem stanu, nie umiem znaleźć lepszego słowa). Też o tym ostatnio myślałem. Im dalej technologia postępuje tym bardziej jesteśmy na smyczy korporacji, a dostęp do kupionych dóbr jest coraz bardziej kontrolowany i ograniczony. Ja rozumiem, że gra wideo może i nie jest na tym samym poziomie ważności dla społeczeństwa co książka, ale tak jak można dzisiaj wypożyczać książki czy filmy za darmo z biblioteki i obcować z kulturą, tak gry wideo, które rzekomo też są częścią tej kultury, to jak panowie z sony/nintendo/microsoftu wyłączą wtyczkę, tak przestaną być dostępne.

 

Rayos gratuluję ładnej recenzji na całą stronę :s159:

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.09.2018 o 12:16, _Be_ napisał:

Eh eurogamer dostał 3h do pogrania w RDR 2 a PE dali tylko 2h? SKANDAL! Okładka faktycznie fajna, nie mogę się doczekać na premiere RDR 2 jaki art dadzą. Mam nadzieje, że nie skończy się tak jak w 2010 gdzie na okładkę PE dostał się Driver San Francisco w miesiącu w którym była recka RDR :rotfl: 

 

Nope. W sumie slot na każdego przedstawiciela mediów trwał ok. 3 godzin, z czego godzinę rozmawiali twórcy i pokazywali gameplay, a potem ok. 2 miało się pada w łapie. Ale plan "zabawy" był dość swobodny więc być może eurogamer faktycznie miał 3 godziny na własnoręczne granie. Nie wnikam :-)

Edytowane przez Rozbo
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Rozbo napisał:

 

Nope. W sumie slot na każdego przedstawiciela mediów trwał ok. 3 godzin, z czego godzinę rozmawiali twórcy i pokazywali gameplay, a potem ok. 2 miało się pada w łapie. Ale plan "zabawy" był dość swobodny więc być może eurogamer faktycznie miał 3 godziny na własnoręczne granie. Nie wnikam :-)

Dobra, dobra powiedz lepiej Rozbo czy będzie RDR 2 na coverze. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Pupcio napisał:

jakikolwiek tekst o rdr 2 > tekst o rdr2 w pe

strasznie słabe i ubogie w informacje to preview

 

Hmm, a mógłbyś rozwinąć myśl? Nie pytam złośliwie.  Serio chce poznać przyczynę.  Playtest pisałem na gorąco, opisując wszystkie moje wrażenia bo uznałem że to najlepiej odda charakter RDR2. Jeśli nie wyszło to chce wiedzieć dlaczego.

 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza

Tekst @Roger z ostatniej stronie tak cholernie z znajomy. Kondolencje! Prawdą jest że to co czyni gry dla nas ważne i fajne są sytuacje i osoby z jakimi je dzielimy. 

Mój tata zmaga się teraz z nowotworem, gra już niewiele, ale najlepsze moje wspomnienia gierkowe to te gdy razem odkrywaliśmy PsXa. Wyścigi w Gran Turismo, mecze w IssPro 98. Kiedyś nawet biegał po mieście w Silent Hill do 4 rano, bo się zacielismy zaraz na początku. Potem na imprezie rodzinnej jego mina gdy kuzyn mówi mu że "kluczyk jest w psiej budzie" :)

To byli czasy..

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tylko mnie zirytował spoiler w recce Destiny 2 Forsaken? Coś się dzieje pierwszy raz w serii, i praktycznie dostajemy tym prosto w mordę na początku recenzji. Zgred niespodziankę już przeżył, to teraz można przecież wszystkim innym ją zepsuć. Nie wiem, albo może ja jestem przewrażliwiony w tej kwestii, ale na pewno większe wrażenie by na mnie zrobiło to wydarzenie w grze, gdybym o nim nie wiedział.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...