Skocz do zawartości

xCloud


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, szejdj napisał:

Fajnie, że próbują, ale przecież do sprawnego działania potrzebne jest mega szybkie i STABILNE łącze, czyli światłowód. Ja takowy posiadam w Polsce. Ale kto z naszych kolegów żyjących na prężnym Zachodzie posiada? @raven_raven @Lucek @Siara_iwj @Maus @Orzeszek? A jak nie światłowód to zwykłe pasmo, ale z prędkością >100mbit? 

100Mbit/s to minimalna zalecana przepustowość w domowej sieci, by korzystać z udostępniania gier z XO na Win10, a jak wiadomo opóźnienie wtedy jest bliskie 0. 

 

Skoro Sony nie dało rady i nawet testowo nie uruchomili u nas tej usługi to wątpię, by Microsoft, który do niedawna olewał całkiem nasz rynek i głupią konsolę wypuszczają z rocznym opóźnieniem zdecydował się na otwarte testy w 2019 roku :) 

 

 

Fajne, ale nierealne.

 

 

Złote, a skromne

#pdk. 

 

 

 

 

Ja mam 50mbs (telefon). W Polsce pewnie bede siedzial na WIFI. Fajnie, bo sie indie gierki z Game Passa bedzie w pociagu przechodzic. :wub:

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, milan napisał:

Nie ma to jak grac w forze na telefonie i w trakcie wchodzenia w zakręt dostać smsa "kup bułki,  bakłażana i  mąke". Może to zły przykład bo jest przeijanie, ale w girsach? albo halo?

Przecież już teraz Mendrek może ci wyslać wiadomość z życzeniami śmierci, więc niewiele sie chyba zmieni. 

 

Na szczeście jest Switch który jest wolny od wiadomości tekstowych 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Nabijam się nieco z Milana bo mam wrażenie że tak właśnie ten streaming widzi. 

PDP

 

3 minuty temu, oni napisał:

Przecież już teraz Mendrek może ci wyslać wiadomość z życzeniami śmierci, więc niewiele sie chyba zmieni. 

 

Na szczeście jest Switch który jest wolny od wiadomości tekstowych 

Nie może

Odnośnik do komentarza
Teraz, Rayos napisał:

 

Czy możemy się umówić, że za bezpodstawne obrażanie serwisu czasopisma, bez którego to forum by nie istniało, powinny być warny? :usmiech: 

Czy możemy się umówić, że Gruszczyk jest nie tyle podstawą co fundamentem do obrażania serwisu ppe.pl?

Odnośnik do komentarza

:rotfl: Rayos chyba sobie żartujesz, jeśli próbujesz wmówić, że ppe jest rzetelnym źródłem informacji. Nie rób syfu, ja tylko chcę, żeby tutaj pojawiały się solidne newsy, którym mniej lub bardziej można zaufać, a nie linki do jednego z najbardziej clickbaitowego serwisu jaki istnieje. I to jest obiektywny fakt, a nie bezpodstawne obrażanie. Osoby związane z portalem, a taką jesteś, proszone są o niewypowiadanie się na temat jego rzetelności i ocenę zostawić odbiorcom, bo konflikt interesów widać jak na dłoni.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

Czy możemy się umówić, że Gruszczyk jest nie tyle podstawą co fundamentem do obrażania serwisu ppe.pl?

 

Czy możemy się umówić, że to Wojciecha możecie obrażać za jego newsy, a nie ogół PPE.PL, który nie składa się jedynie z wiadomości od redaktora Gruszczyka? 

Teraz, raven_raven napisał:

Osoby związane z portalem, a taką jesteś, proszone są o niewypowiadanie się na temat jego rzetelności i ocenę zostawić odbiorcom, bo konflikt interesów widać jak na dłoni.

 

Ale ja sam często po newsach na PPE jadę :smutas: o ile mam podstawy :lapka: 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rayos napisał:

Czy możemy się umówić, że to Wojciecha możecie obrażać za jego newsy, a nie ogół PPE.PL, który nie składa się jedynie z wiadomości od redaktora Gruszczyka? 

Przecież newsy "Wojciecha" to jakieś 75% treści na PPE

Odnośnik do komentarza

To stronniczy serwis z pisanymi na kolanie newsami. Są przebłyski, ale generalnie (niski) poziom jest.

 

No i śmiem twierdzić że forum PSXExtreme istnieje dzięki pismu, a nie ppe. :usmiech:

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.