Skocz do zawartości

xCloud


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aphromo
Teraz, hav7n napisał:

to ze nie ma zadnego pozytku z ps now to nie znaczy ze xClound tez nie wypali :kaz:

Oczywiscie, ze w wydaniu MS to wypali, tak samo jak bylo wiadomo day1 ze Now to pic na wode.

Sony nie ma zadnego interesu w kanibalizowaniu sukcesu PS4, bo to glowny wol roboczy obecnie, a MS moze spokojnie machnac reka na te konsolki.Serio. Zamykamy Xboxa, narq.

 

Odnośnik do komentarza

Oby MS faktycznie ogarnął technologie bo jedyne co mi sie kojarzy ze streamingiem gier to Onlive xD jezu jakie to było (pipi), byłem na targach eurogamera w Londynie i rozdawali je za darmo + chyba miesiąc abonamentu za free, przyznam na początku byłem nawet pozytywnie nastawiony ale po paru dniach to jedno wielkie xddddd

Druga sprawa ze imo urządzenia mobilne nie nadają sie na gry z dużych konsol bo nie oszukujmy sie ktoś serio bedzie cisnął w girsy na telefonie? Logiczne gry typu Hexic jak najbardziej ale duże aaa mehh

Mimo mojego póki co negatywnego nastawienia to i tak trzymam kciuki bo rozwój jest najważniejszy

Odnośnik do komentarza

Ja tam sceptycznie podchodzę do Xcloud, chmura już miała dać super moc XO w 2014-15 i każdy wie jak się skończyło xD

W jakieś bajki o konsolowej jakości na smartphonie/tablecie w 4K/60fpsów i z minimalnym lagiem też nie wierze...chociaż kilka lat temu odpalony Wiedzmin 2 na onlive zrobił na mnie wrażenie i grało się spoko. Trzeba też spojrzeć na podobne usługi streamowania które były i są jak ps now które raczej słabo sobie radzi.

 

Z drugiej strony przyszłość...nowy Xbox wstecznie kompatybilny trzy generacje wstecz + nowe gry + możliwość grania w swoje gry u kumpla na jego TV albo partyjka na tablecie pod namiotami w Gearsy, wszędzie własne save'y + gamepass z 150 grami za grosze to brzmi zajebiście. No i tylko tyle w obecnej chwili, zobaczymy jak ogarnęli laga to bo jest największy problem.

 

btw. skoro będzie można grać na wszystkim to jaki sens ma ten tani xbox do streamowania gier? Jakoś nie widzę tego że typowy Kowalski czy John kupi pudełko za 500zł i będzie bulił miesięcznie abonament zamiast grania na aplikacji w TV lub kupna na wypasie nowego Koxa.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Daddy napisał:

btw. skoro będzie można grać na wszystkim to jaki sens ma ten tani xbox do streamowania gier? Jakoś nie widzę tego że typowy Kowalski czy John kupi pudełko za 500zł i będzie bulił miesięcznie abonament zamiast grania na aplikacji w TV lub kupna na wypasie nowego Koxa.

 

Nie każdy TV będzie miał taką aplikację, tak samo nie każdy monitor. No raczej nie sądzę, że wyjdą na scenę i powiedzą "kupcie sprzęt firm X, Y albo Z i odpalcie na nim naszą aplikację", jak mogą sami zrobić hardware i kosić na nim hajs, a także go kontrolować i nie polegać na zewnętrznych podmiotach.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że próbują, ale przecież do sprawnego działania potrzebne jest mega szybkie i STABILNE łącze, czyli światłowód. Ja takowy posiadam w Polsce. Ale kto z naszych kolegów żyjących na prężnym Zachodzie posiada? @raven_raven @Lucek @Siara_iwj @Maus @Orzeszek? A jak nie światłowód to zwykłe pasmo, ale z prędkością >100mbit? 

100Mbit/s to minimalna zalecana przepustowość w domowej sieci, by korzystać z udostępniania gier z XO na Win10, a jak wiadomo opóźnienie wtedy jest bliskie 0. 

 

Skoro Sony nie dało rady i nawet testowo nie uruchomili u nas tej usługi to wątpię, by Microsoft, który do niedawna olewał całkiem nasz rynek i głupią konsolę wypuszczają z rocznym opóźnieniem zdecydował się na otwarte testy w 2019 roku :) 

 

 

Fajne, ale nierealne.

 

 

Złote, a skromne

#pdk. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie wierze w żadne cloud gamingi

 

w dobie telewizorów 4k, oledow, parcia na grafikę i rozdzielczość nie widzę szans by hardkorowi gracze byli zadowoleni z jakiegoś zlagowanego gameplaya i latającym bitrate.

 

dla mnie granie = kanapa i TV, nazywajcie mnie staroświeckim ale w innych okolicznościach jak pociąg, kibel albo łóżko nie mam absolutnie ochoty na granie. Nie oglądam w takich warunkach nawet filmów wiec tymbardziej nie będę grał.

 

forza horizon 4 na 5 calowym ekranie? Super xdddddddddddddddd

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Również jestem sceptyczny w temacie chmurowego szpilania. Że na telefonie? I w co mam niby na tym ekraniczku grać? Bardzo, ale to bardzo od biedy jeno w wyścigi. W RPG? Kompletnie sobie tego nie wyobrażam. Ściągnąłem wczoraj w promocji Planescape Torment: Enhanced Edition na Andka. I co? Gunvo! Literki wielkości 0,2 mm?! No bitch pliz! :D Oczy mnie tak po pięciu minutach bolały, że aż do teraz czuję dyskomfort. I tak będzie ze wszystkimi tego typu grami na fonie.

Jeśli nowy Scarlett to tylko droższa, wypaśna wersja i granie jak Biały Cywilizowany Człowiek na fotelu i Szajsungu 4k 55 cali:lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.