Skocz do zawartości

Król Lew 2019


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

CO ty (pipi)isz tumanie...

 

Trochę mnie niepokoi parcie Disneya w strone remakeów... Mieliśmy już dwa, teraz to plus Alladyn. Kreatywność w blockbsuterach jest na wymarciu, a Disney swoimi Unwiersami, sequelami i resetami mocno dobija kino. 

 

No ale (pipi)a, pewnie i tak się wybiorę na to i na Alladyna. Will Smith jako Dżin wydaje się być doskonałym wyborem ze swoim wyczuciem komediowym. Może przemianować nazwę tematu na Disney CGI Unvierse? Bo trochę tego wyjdzie w najbliższym czasie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Kalel napisał:

Trochę mnie niepokoi parcie Disneya w strone remakeów... Mieliśmy już dwa, teraz to plus Alladyn. Kreatywność w blockbsuterach jest na wymarciu, a Disney swoimi Unwiersami, sequelami i resetami mocno dobija kino. 

A mi się wydaję, ze ci co się na tym niegdyś wychowali, są teraz grafikami, robią w Disney pixar, albo są developerami gierek, itp

wraca moda na retro, stare czasy, ale to chyba przez tęsknotę za tamtymi czasami. Aj (pipi)a wypiłem limoncello i ciężko mi poskładać posta do kupy ale chyba wiadomo co miałem do przekazania :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Colin napisał:

kurna od razu mi się przypomniały karteczki z królem lwem w podstawówce. jakiś złamas mi ukradł na przerwie, mam nadzieję że nie żyje.

Widzę, że każdy ma jakąś traumę z dzieciństwa. Ja pamiętam jak do przedszkola przyniosłem sobie taki mały motorek z LEGO. Jarałem się nim jak głupi i wszędzie go ze sobą nosiłem, aż w pewnym momencie zauważyłem, że go nie ma i prawie pękło mi serce :( Później wyczaiłem, że identycznym bawi się jeden dzieciak (swoją drogą z rodziny patoli), więc na osłodę podłożyłem mu nogę na placu zabaw tak, że rozkwasił sobie ryj o ziemię :reggie:

A karteczki to już w pewnym momencie nie było kolekcjonowanie tylko sztuka życia :banderas:

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, grzybiarz napisał:

no nie wiem, czy by chciał oglądać "staroć w 2D", jak tera wszędzie ładne 3D. Nawet w Toy Story, czy a Bugs Life, widać dziś biedną grafę. Czy Ty byś dziś oglądał Baltazara Gąbkę, czy Misia Uszatka?

 

Ale co ty chcesz od Baltazara czy Misia? Te bajki po dziś dzień bardzo dobrze wyglądają i wciągają wszystko dupą inne bajuchy pokroju świnki peppy czy uj wie, co to za wydziwione gunwa. Bolki i Lolki, Pampalini i jakby mi mieli zrobić komputerowo tego Baltazara to bym się zbełtał.

Odnośnik do komentarza

Chciałem tylko powiedzieć że stare bajki nadal żyją i  są nagminnie oglądane przez młode pokolenia, do tego robią mnóstwo nowych swietnych filmów, wiec jak do tego zrobią remake'i, to super.

Więc nie kumam po  co wieszac psy.

90% z was pewnie nie ogladała króla lwa 2  i  3, albo nie wiecie że jest, tak jak pocahontas 2 itd.

Czekam na małego dzielnego tostera.

Odnośnik do komentarza

A więc to tutaj teraz dyskutujemy o karteczkach i wspominamy dzieciństwo, wiedziałam, że musi być na forum jakiś aktywny temat o tym. Raz udało mi się pomacać dzięki karteczkom, ale pewnie się nie liczy, bo na tamtym etapie jeszcze nie było to podejrzane :lapka:

 

Niech sobie robią CGI ale jak nie zrobią dubbingu kopiuj-wklej to będzie porażka.

 

 

Król jest tylko jeden.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Faka napisał:

 

Ale co ty chcesz od Baltazara czy Misia? Te bajki po dziś dzień bardzo dobrze wyglądają i wciągają wszystko dupą inne bajuchy pokroju świnki peppy czy uj wie, co to za wydziwione gunwa. Bolki i Lolki, Pampalini i jakby mi mieli zrobić komputerowo tego Baltazara to bym się zbełtał.

Porwanie Baltazara Gąbki to akurat leciało kiedyś w jakieś stacji, jak sobie pykałem po kanałach. No i postanowiłem sobie odświeżyć serialik, bo nie oglądałem od czasów dzieciństwa. Dopiero wtedy dostrzegłem jaką to ma fajną kolorystykę. W każdym kadrze użyli tylko parę idealnie dobranych kolorów plus sporo półtonów. No za(pipi)iście estetycznie to wygląda. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...