Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety chyba nie ma ucieczki inaczej, oczywiscie poza ukryciem się za czymś.

Pociski najgorsze, jak dostaniesz bombą to jeszcze nie wytracasz tak prędkosci, ale (pipi)a, tnt na łeb, i  dostać na zakrecie rakietką, po wszystkim jeszcze trzeba skrecac  by wjechac na trasę.

 

Czy mi się zdaje czy przeciwnicy nie mogą uzywać wielkiej kuli lewitującej, pola siłowego, maski i przyspieszenia?

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, milan napisał:

Dawno nie rzucalem tyloma s(pipi)ysynami w grze.

Spoko, mam to samo, na jednym wyscigu z godzine siedzialem, jade elegancko pierwszy i za kazdym razem przed meta rakietki w dupe. Nie oplaca sie na pierwszy miejscu jechac. Ostatnio wygralem, bo trzymalem sie z tylu ale blisko stawki, a pod koniec maske dostalem i wszystkich wyprzedzilem.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Shen napisał:

Spoko, mam to samo, na jednym wyscigu z godzine siedzialem, jade elegancko pierwszy i za kazdym razem przed meta rakietki w dupe. Nie oplaca sie na pierwszy miejscu jechac. Ostatnio wygralem, bo trzymalem sie z tylu ale blisko stawki, a pod koniec maske dostalem i wszystkich wyprzedzilem.

Nie no, rzucam ale bawię się wspaniale, ale fakt ze szybciej koncze sesje z grą, trzeba rozchodzic.

Odnośnik do komentarza

Kurde, ale te 149 zł to bardzo dobre wydane pinionszki. Dawno aż takiej frajdy z grania nie miałem jakim jest teraz CTR. Graficznie wygląda ślicznie i cud malina. A ile contentu w tej grze to bania mała. Co jak co, ale adventure daje czasem nieźle popalić na tych wyścigach, no zdarza mi się grać w jednej planszy po 10 razy, bo ciągle w dupę rakieta albo wolny gokart, no dawno się tak nie wkurzałem. A jaka potem satysfakcja jak wygrasz wyścig i ulga. No najlepszy gokart race w tej generacji (sorry, ale ten cały mk8 jednak nie ma startu do tego CTR).

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Shen napisał:

Spoko, mam to samo, na jednym wyscigu z godzine siedzialem, jade elegancko pierwszy i za kazdym razem przed meta rakietki w dupe. Nie oplaca sie na pierwszy miejscu jechac. Ostatnio wygralem, bo trzymalem sie z tylu ale blisko stawki, a pod koniec maske dostalem i wszystkich wyprzedzilem.

 

To normalne, że na pierwszym miejscu jesteś bardziej narażony na ataki, ale np. wczoraj jechałem 3-4 i tak się na mnie uwzięli, że dostałem chyba z 3 rakiety pod rząd. 

 

 

Kanały w sumie nie są takie złe. Dają dużo przestrzeni do ładowania boosta. 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, grzybiarz napisał:

Trochę mi się nie podoba ze nie ma tego co było w Mario czy starym CTR, czyli bronie maja się dostosować do miejsca. A tu jestem pierwszy i dostaje maskę, a jadę ostatni i dają mi tnt. Tak nie było, panowie do poprawki w patchu.

Ale zdecydowanie 95% przedmiotów zdobywanych na 1 miesjcu to fiolki i skrzynie,  a jak jesteś 8-my to ciagle się dostaje maski kule i  turbo, więc chyba tak powinno być.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...