Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Już rozumiem jak ci wszyscy wymiatacze wykręcają takie czasy. Sacred fire oraz Ultimate sacred fire. Bez tego nawet jeżeli robi się perfekcyjne drifty x3 i wykorzystuje wszystkie skróty można zapomnieć o czołówce. Szkoda tylko, że za cholerę nie potrafię tego robić, bo po pierwszym drifcie ogień od razu mi gaśnie. Idę ćwiczyć xD 

Odnośnik do komentarza

No SF i USF to podstawa do pobijania czasów N.Tropy i Oxide'a. USF jest dostępny tylko na kilku mapach, ale każde jego przedłużenie daje niesamowitą przewagę. Sporo map da się przejechać na pełnym booscie, ale ogarnięcie tego do łatwych nie należy.

Mi dopiero dzisiaj udało się wbić trofik za zrobienie pełnego okrążenia na dopalaczu. Żeby było śmieszniej wpadło to w multi i dodatkowo w Kanałach :D Trzeba opanować wskakiwanie do tego skrótu, bo traci się za dużo czasu przy nieudanych próbach.

 

 

2 godziny temu, Wojtas1986 napisał:

GrzesPl to @Square :) grałem dzisiaj chwile z nim w  lobby , no ogarnia trochę ale w porównaniu do tych potworów z wczoraj to jeszcze hohohohooooo :nosacz3:

Mogłeś dać znać, a nie się ukrywać. Jaki masz nick?

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, firana140 napisał:

Właśnie rozje3ałem sobie mózg, na złote relikty wystarczy spokojnie jechać bez dopalaczy i zebrać wszystkie skrzynki :huh:

Akurat większość złotych to pikuś, ale na Platyny już trzeba się bardziej postarać.

 

12 minut temu, Rozi napisał:

Te challenge z literkami

Przecież to jest normalny wyścig tylko z dodatkową wytyczną. Wszystkie litery są w obrębie trasy, nie trzeba nic kombinować. Jedynie w Crash Cove trzeba zjechać na mostek, a w Dragon Mines zeskoczyć na tej drewnianej spirali, to chyba tyle z wyjątków.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Shen napisał:

Chyba jakieś nooby mi się trafiły, pierwszy raz wygrałem z taką przewagą, a tylko dwa razy murek przeskoczyłem.

65085414_1298454180301558_22534263435700

Pierwszy przejazd w adventure. Tez dwa razy na murek.

VU5zOdw.jpg

 

To patrze taki nie za wysoki poziom narazie online, skoncze adventure to wykupuje plusa. Co jest za zwyciestwa ? Coinsy? Trofiki sa online bo nie patrzylem?

Odnośnik do komentarza

Na Pinstripe'a jest tylko jeden sposób: idealny boost na początku i grzanie do przodu na pełnej jak dziki, wyuczenie się na pamięć jego trasy (tzn. czy trzyma się lewej czy prawej strony toru w różnych częściach toru) i stawianie tam wybuchowych niespodziewajek. Jak stracisz prowadzenie to na 90% już go nie odzyskasz, ten skurczybyk jest op jak cholera.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.06.2019 o 16:49, firana140 napisał:

Marudy. Butelkami też się da ud*pić :D

https://webmshare.com/play/93MEm

 

Spoko, ale liczenie na farta, że akurat trafisz mu rosołem przed pojazd/centralnie w morde to nie to samo co na PSX, gdzie zwyczajnie dostawałeś bronie adekwatne do sytuacji, jak Cię wziął na pół okrążenia to maska, sfera czy zegar, a tu dostaniesz rakiete czy inną brochę i pozamiatane, nie wspominając o tym, że na PSX znikały flachy/nitro, a tu jest nasrane tego tyle, że nieraz nie idzie przejechać. Ja sobie odpuściłem na razie adventure bo pad może tego nie przeżyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...