Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gumiś_JaGoDa napisał:

 

To normalne, że na pierwszym miejscu jesteś bardziej narażony na ataki, ale np. wczoraj jechałem 3-4 i tak się na mnie uwzięli, że dostałem chyba z 3 rakiety pod rząd. 

 

 

Kanały w sumie nie są takie złe. Dają dużo przestrzeni do ładowania boosta. 

Co z tego ze daja duzo przestrzeni do boosta jak przejechanie przez te turlajace sie beczki to jest niemal random i zalezy od farta. Jedyna rundka ktora sprawila mi problem i podchodzilem wiecej niz 5 razy do niej w pierwszym swiecie. Jade pierwszy nagle je.b w doopala rakieta wpadam pod beczke i cyk zostaje emocjonujaca walka o 6 miejsce :yao: Zabawne bo jak wszystko wyszlo tak jak nalezy to przejechalem  runde szybciej 14 sekund niz poprzednia razą.

Poza tym na booscie sie jezdzi przeciez niemal non stop, kwestia tylko czy trafiasz w boost perfekcyjnie czy tylko dobrze przeciez bez non stop boosta ta gra traci 50% swojej zaje,bistosci

Odnośnik do komentarza

Kciuk strasznie po dupie dostaje w tej grze. Próbowałem zmienić klasyczne sterowanie na gaz pod R2, ale na jedno wychodzi, bo i tak trzeba wbijać X, żeby boostować. Dobry remake, na taki remake czekałem. Tylko nie jestem w stanie za długo posiedzieć przy jednej sesji, bo po kilku wyścigach czuje się cały mokry :obama:

Edytowane przez l33t
Odnośnik do komentarza
Cytat

No zaraz dasz kosmiczne wyniki nie do osiagniecia i będzie smuteczek, prosze  o  spoilery.

W re2r ostro zapieprzałem po nocach więc nie zdązyłem się zderzyć z przejsciem bez save'a w 1,2 h

 

Nie chciałbyś zobaczyć moich aktualnych wyników w RE2 :kaz: 

 

A tak na serio to nie wiem czy będzie się czym chwalić w tym Crashu. Wyścigi to nie mój konik , nie jestem zbyt dobry w takich grach, aczkolwiek platynę chciałbym mieć. 

 

Cytat

Wyjdź do baru, na spacer, na rower.

 

 Bar? Spacer? Rower? Życie? Nie znam tych gier. 

  • Plusik 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Nawet filmik znalazlem jak gralismy ten nasz turniej 4 lata temu w ctr, sory za miganie crt. Jutro sprawdze jak to sie ma z czasami w remaku. 

 

 

I jak chcecie popatrzec fajne naparzanki na setne sekundy w jak w f1 to polecam temacik

https://www.psxextreme.info/topic/110996-crash-team-racing-turniej-offline/page/4/#comments

Ale sie mialo skilla wtedy :obama:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, l33t napisał:

Czy żeby odkryć wszystkie postacie trzeba na bieżąco kupować je za te wpadające monety wbijając do Pit Stopu? Czy może to jedynie droga na skróty, żeby takiego ancymona odkryć szybciej, bo tak naprawdę wszystkich bohaterów odkryjemy normalnie przechodząc tryb adventure?

W Adventure odblokowujesz tylko postacie z CTR, pozostałe są do kupienia w Pit Stopie. Nie trzeba ich kupować na bieżąco, jak coś kupisz z danej kategorii to pojawia się losowo następny przedmiot.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...