Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Bez pękających doop nintendofagów i recenzji tego typu:

 

Cytat
Jun 21, 2019
1
Game very overrated in its day and it was a mediocrity and a copy of Diddy Kong Racing
Pros
Nothing
Contra
30 fps in 2019 & characters without charisma

 

  to by bylo ponad 90 :obama: 

Edytowane przez oFi
  • Plusik 1
  • WTF 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Gra się strasznie miodnie w singlu. Zagrałem również parę wyścigów online, ale jak na razie strasznie laguje, inni zawodnicy się teleportują do przodu. Musiałbym sprawdzić czy tak samo jest kiedy tworzy się mecz prywatny, a nie gra się z losowymi randomami. Jakby ktoś chciał sprawdzić tę opcję to mój PSN to DreyesPL 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.06.2019 o 13:55, Rozi napisał:

Bardzo dobrze, nie będzie wkurwiania się z powodu zlagowanego przeciwnika i różnic w połączeniu. Power-upy działają i na tym będzie polegała zabawa :)

 

I jak tam multik? Bez lagów?

Odnośnik do komentarza

Skończyłem Andventure na medium i jedynie przy Pinstripie musiałem powtórzyć kilka razy. Ogólnie ta arena jest ciężka, a tak wszystko za pierwszym razem do wygrania, Oxide też od razu poległ. Teraz chwila przerwy  i potem lecimy online jak już się wszyscy pobawią.

Na taki remake czekałem, polecam jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Wrażenia z wersji na Switcha (po godzinie grania)

 

- póki co ciężko się przestawić na to sterowanie po graniu w Mario Karta (chodzi o układ klawiszy)

- gra wyglada w docku nienajgorzej (lepiej niż się spodziewałem) i chodzi płynnie

- nie grałem jeszcze przenośnie

- multi trochę laguje  przeciwników, ale samemu jeździ się płynnie 

- dziwne w multi jest to, że gdy jeden dojedzie do mety to zaczyna się odliczanie  do końca wyścigu (jadę np 4 na 8 - ktoś mnie zaczyna doganiać, a tu nagle koniec przed metą)

- chętnych na multi jest dużo

- na ten moment zapowiada się dobre zastępstwo dla Mario Karta, w którego graliśmy z żoną prawie 4 lata 

 

Wieczorem sprawdzimy jak działa na split screenie

 

Czy jest tu jakiś tutorial do potrenowania driftów ? 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Berion napisał:

Wysoki poziom. Tak u was w domu się rozmawia?


U mnie w domu tylko do głąbów się tak mówi. Teraz już rozumiesz.
Pakujesz się na forum dyskusyjne, pierdzisz farmazony a następnie nie chce ci się tych farmazonów poprzeć przykładami.
Sapiesz na gry typu RE2remake (zyskała uznanie nie tylko nowych graczy ale też wyjadaczy oryginału) albo Hollow Knight (jeden z najlepszych indyków w ogóle, dla wielu top3 gier roku) powodując ferment w tematach tych gier. Kupy się to nie trzyma bo w tym samym czasie piszesz o platynowaniu RE2 albo 112% w KH. Sapanie twoje już na pierwszy rzut oka wynika z braku umiejętności (rzekomo powykręcane czasy speedrunów) ale do tego wstydzisz się chyba przyznać nawet przed sobą a co dopiero na forum.
Od czasu do czasu wrzucasz porcję informatycznego bełkotu na temat złamanego sprzętu ale czy to komuś pomaga ? Nie wiem bo trudno to zweryfikować człowiekowi używającemu konsoli w normalny sposób.
Jesteś zbędnym trollem do odstrzału. Zapewne wypracujesz sobie jakiś tytuł lamera forum 2019 roku.

Co do CTR to o godzinie 14 lubelski MediaMarkt nie miał jeszcze gry na półce ponieważ "ze względu na wczorajsze święto kurier nie dojechał".
#teampudełka ; /

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, giger_andrus napisał:


U mnie w domu tylko do głąbów się tak mówi. Teraz już rozumiesz.
Pakujesz się na forum dyskusyjne, pierdzisz farmazony a następnie nie chce ci się tych farmazonów poprzeć przykładami.
Sapiesz na gry typu RE2remake (zyskała uznanie nie tylko nowych graczy ale też wyjadaczy oryginału) albo Hollow Knight (jeden z najlepszych indyków w ogóle, dla wielu top3 gier roku) powodując ferment w tematach tych gier. Kupy się to nie trzyma bo w tym samym czasie piszesz o platynowaniu RE2 albo 112% w KH. Sapanie twoje już na pierwszy rzut oka wynika z braku umiejętności (rzekomo powykręcane czasy speedrunów) ale do tego wstydzisz się chyba przyznać nawet przed sobą a co dopiero na forum.
Od czasu do czasu wrzucasz porcję informatycznego bełkotu na temat złamanego sprzętu ale czy to komuś pomaga ? Nie wiem bo trudno to zweryfikować człowiekowi używającemu konsoli w normalny sposób.
Jesteś zbędnym trollem do odstrzału. Zapewne wypracujesz sobie jakiś tytuł lamera forum 2019 roku.

Co do CTR to o godzinie 14 lubelski MediaMarkt nie miał jeszcze gry na półce ponieważ "ze względu na wczorajsze święto kurier nie dojechał".
#teampudełka ; /

 

Otóż zniżę się do Twojego poziomu, zrobię Ci ten zaszczyt i wyjaśnię - wyraźnie bowiem masz problemy z połączeniami aksonów.

 

Dosłownie każdy z "farmazonów", poparłem rzeczowymi argumentami. Wymieniłem wady, wymieniłem to co mi się nie podoba, wyjaśniłem dlaczego. I to może być dla Ciebie szokujące odkrycie, więc się mocno złap za oparcie krzesła - mimo wad gra nadal może być grywalna. Szok! Niedowierzanie! Ale jak to? No tak zwyczajnie... Jak na gry na 6/10 itp. (jak oceniłem RE2, co również za argumentowałem, a co najwyraźniej nie zmieściło się w Twojej przyciasnej pamięci podręcznej) Być może nawet pewnego dnia odkryjesz, że żona nie musi być perfekcyjna fizycznie, nie musi także pokrywać w 100% potrzeb psychicznych, a wciąż może Ci się podobać i/lub wciąż możesz ją nawet kochać. Abyś tym razem zrozumiał powiem wprost: to była analogia, jest tak i z grami.

 

Co do "informatycznego bełkotu" odpowiem dyplomatycznie: nie jesteś jego docelowym odbiorcą. I najwyraźniej nigdy nie będziesz. Ale nie projektuj swoich ograniczeń na całą populację.

 

I już tak na koniec malusieńka prośba do Ciebie i Tobie podobnych pluskwiaków: odpierdol się proszę ode mnie. Możesz nie czytać, nie odpowiadać, część już zaimplementowała tę funkcję. Polecam dla wspólnego dobra.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Berion napisał:

Co do "informatycznego bełkotu" odpowiem dyplomatycznie: nie jest jego docelowym odbiorcą. I najwyraźniej nigdy nie będziesz. Ale nie projektuj swoich ograniczeń na całą populację.

 

I już tak na koniec malusieńka prośba do Ciebie i Tobie podobnych pluskwiaków: odp*ol się proszę. Możesz nie czytać, nie odpowiadać, część już zaimplementowała tę funkcję. Polecam dla wspólnego dobra.


Zdaje się, że nikt nie jest jego odbiorcą. Jak chociażby w temacie PS Classic gdzie bełkot twój pozostaje bez odpowiedzi albo w najlepszym razie otrzymujesz odpowiedź "kup sobie, sprawdź sobie". LOL

Polecasz dla wspólnego dobra? Czyli tak samo jak dla wspólnego dobra obiecałeś leszczu, że wychodzisz z tematu RE2remake i już nie wrócisz. Minęło trochę czasu i siup... smród powrócił ... Od tamtej pory nie jesteś wiarygodny, 5pln bym ci nie pożyczył.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...