Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wam też polecam iść z prywatą na PW.

24 minuty temu, wet_willy napisał:

Ja gram Classic a nie jakieś Medium i Easy dla lamusow i cieniasow 

 

#teamtinytiger

Nie pamiętam jaki był poziom w Klasyku, ale raczej nie wyższy niż nowy Hard. Medium miejscami jest łatwy miejscami troszeczkę bardziej wymagający. W oryginale poziom można było wybrać w Turniejach i z tego co wspominam to nie był jakiś wyśrubowany. Adventure grałem Pingwinem, a ten ma takie same staty jak Tiny.

 

Odnośnie odblokowywania nowych kolorków i ogólnie elementów customizacji, to w samym Adventure odblokowuje się postacie z oryginału, plus kilka kolorków dla nich, ale wszystkie nowe stroje czy nowe postacie, plus autka itp itd trzeba kupić za zdobyte po każdym wyścigu punkty. A te najszybciej wpadają w multi. Po wczorajszej 2,5h sesji miałem prawie 9000 punktów, dzisiaj przeszedłem Adventure na 46% i punktów zdobyłem łącznie ok..... 2k :D

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, janol napisał:
42 minuty temu, puszkin napisał:
Ja pier.. Jaki jestem w to cienki.. Nie mogę wygrać wyścigu w kanałach na medium -_-

To samo. Ale to dobrze, że nie tylko ja jestem zręcznościowo upośledzony.

Też miałem mały problem z kanałami, po prostu trasa jest zupełnie w innym stylu niż wszystkie poprzedzające.

 

Trofik za pełne okrążenie na drifcie będzie wymagać sporo treningu, damn.

Odnośnik do komentarza

Berjonek wyjaśniony, można odstrzelić :hi:

 

A co do wersji na Switch, to jest wypas. Kilka wyścigów już za mną. Muszę trochę doszlifować driftowanie i ładowanie tym turbo. Przyspieszenie pod X zamiast na spuście? Można to zmienić w opcjach, ale tylko na gotowy preset, który też nie do końca mi odpowiada. Trzeba poćwiczyć i będzie można przejść na "medium" ;)

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Square napisał:

 

Odnośnie odblokowywania nowych kolorków i ogólnie elementów customizacji, to w samym Adventure odblokowuje się postacie z oryginału, plus kilka kolorków dla nich, ale wszystkie nowe stroje czy nowe postacie, plus autka itp itd trzeba kupić za zdobyte po każdym wyścigu punkty. A te najszybciej wpadają w multi. Po wczorajszej 2,5h sesji miałem prawie 9000 punktów, dzisiaj przeszedłem Adventure na 46% i punktów zdobyłem łącznie ok..... 2k :D

Najlepsze, ze monety wpadaja tez jak sie cisnie splita, juz z 4k mi wpadlo z kumplami podczas grania

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Najpierw rzucalem (pipi)ami ze idealny przejazd nie daje wygranej, pozniej sie w(pipi)ialem ze nawet po ustrzeleniu bialego misia elixirem ten wstaje i jedzie szybciej ode mnie. Później sie w(pipi)ialem jak zrozumialem ze by wygrywać częściej trzeba sie ciagle jednak slizgac ale jak jak nie ma miejsca a zakrety nie ostre. Pozniej sie w(pipi)ialem ze beczki mnie ciągle splaszczaja i jeszcze rakiete mi w dupe wsadzili. I tak dalej.

Musze pocwiczyc slizgi nawet na prostejb bo to w sumie moja wina.

Ale jak juz sie wygra to jest dobrze w (pipi).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Square napisał:

Już dwa razy przeszedłeś prawie na 100%?

 

Aż taki zdolny nie jestem :) to progres z jednego podejścia zapisany na dwóch slotach, ten z 92% robiony parę godzin wcześniej. 

 

 

Cytat

Trudno się jeździ, czy wyścigi są przesadzone i przegrywa się bardzo nie fair?

 

Ostatnie wyścigi (turnieje na gemy) i ostatni boss są nie-fair, przeciwnicy bardzo szybką się podnoszą i potrafią z dupy przyspieszyć i wyprzedzić cię pod sam koniec. Poza tym raczej ok. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...