Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że dodają tylko jedną trasę na całe GP. Tak to ludzie często ją wybierają i szybciej się nudzi.

 

Wydałem dzisiaj trochę monetek w Pit Stopie i zostały mi tylko naklejki do skompletowania. Jutro pojawią się ostatnie koła z dodatku Spyro i będę miał wszystko co warte zakupu.

 

CTR pit stop.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Square Znaczy, że jak to? Wykupiłeś wszystkie stroje, auta, farby, oklejki i koła? Przecież potrzeba na to ponad 200,000!

 

- - -

Raka ciąg dalszy: specjalna promocja dla tych co trują się sztucznym jedzeniem i na dodatek mieszkają w USA. Jak ja nienawidzę takich pozagrowych ewentów...

Samochodzik całkiem fajny. Kody podobno działają także na europejskich kontach i dostaje się fanty także na europejskich wersjach gry.

 

Ciekawe, że tego nie ma na liście z kłódką.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

No dokładnie tak, mam wszystkie postacie i ich stroje, wszystkie autka razem ze wzorami, wszystkie koła i wszystkie farby. Jedynie brakuje mi ok 40 naklejek z tego co pamiętam, ale i na to przyjdzie pora. Nie wiem ile potrzeba na to monet, bo nie przejmuję się takim czymś, na chwilę obecną mam 20k, a po weekendzie będzie to gdzieś 35-40k w zależności ile będę grał.

 

Popraw linka, bo przenosi on do tego tematu zamiast do tej "promocji". Autko wygląda spoko.

Odnośnik do komentarza

@Berion Wydałem dzisiaj kolejne 30k monet i mam w tej chwili wszystko co mogłem kupić, sklep świeci pustkami. Jedyne rzeczy, których mi brakuje to te, które są zablokowane i mają opis "coming back soon." (farba Tawna Pink z pierwszego GP, oraz siedem naklejek z GP1 i GP2).

 

Aktualne GP też już w całości odblokowane.

Odnośnik do komentarza

@Square Burżuj! To powiedz jeszcze ile się online dostaje konkretnie monet. Przykładowo za wyścigi około 2 minutowe to w semi-offline dają ~40 WC. Rozumiem, że w weekendy byłoby 80 WC. Czy online stawki są wyższe (więcej za wyścig, dodatkowe mnożniki etc.)? Jedni mówią mi że tak, inni że nie i sam już nie wiem.

 

I czy dużo jest wariatów co online prują całe okrążenia na niebieskim wentylu? Bo ja przyznam szczerze nie potrafię do dziś tego tyle czasu utrzymywać, a nie chciałbym zmarnować tego triala, którego jednak posiadam

 

- - -

Czym jeździcie? Macie jakieś ulubione konfiguracje złomów czy byle czym (pomijając te bonusy do nitro). U mnie mój ulubiony zestaw to teraz batmobil + pingwin. Oczywiście w dalszym ciągu twierdzę, że ta gra mogłaby być lepsza itd. itd. itd. :D

 

pingwinjp_qsssewx.jpg

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Berion napisał:

Czy online stawki są wyższe (więcej za wyścig, dodatkowe mnożniki etc.)? Jedni mówią mi że tak, inni że nie i sam już nie wiem.

Każda trasa ma swoją przypisaną ilość monet za wyścig z przedziału 32(?)-80, ile dostaniemy zależy od zajętego miejsca (1st-100%, 2nd-90%, 3rd-85%, 4-8th-60%), taką samą w multi jak i singlu. Jak się odpala multi to przez 30 minut ścigania (autentyczny czas trwania wyścigów, bez loadingów i siedzenia w lobby) jest dzienny mnożnik x5, czyli dostajemy od 160 do 400 monet za wyścig. W zależności od doboru tras średnio zdobywa się na sesję 2,5-3k monet.

W weekend dodatkowo jest mnożnik x2, czyli łącząc oba bonusy dostajemy za wyścig 320-800 monet.

Bonusy można wykorzystać w Private Lobby, więc jak ktoś chce to może robić ustawkę na monety wybierając cały czas Electron Avenue (maksymalna baza 80 monet), albo jakąś inną dobrze płatną trasę z glitchowymi skrótami (np N.Gin Labs, nie wiem czy jeszcze działa ten skrót) i natrzepać np 8000 monet za sesję w jeden dzień weekendu. Przy normalnym graniu z randomami średnio w weekend wpada 5-6k monet na dzień.

 

Co do przeciwników to różnie, ale częściej się trafia na słabych/średnich graczy niż na wymiataczy.

 

Co do ulubionego zestawu to mam kilka, jak nie zapomnę to wrzucę jakieś fotki. Szkoda, że nie można zapisywać swoich setów, tak jak to jest z Retro kartami.

Aktualnie śmigam niebieskim Spyro (Ice), w Spyromobile (Flame) i kołami z aktualnego GP (Ice).

Odnośnik do komentarza

Ilość monet (ta bazowa) odpowiada długości trasy >> średniemu czasowi przejazdu. Dlatego podałem w minutach.

O w mordę, to aż takie różnice są... Nic dziwnego, że masz wszystko wykupione. Co za k***y z tego Beenox. :(

 

Też mi tego brakuje. Zgłaszałem to na stronie Activision (ciekawe czy w ogóle ktoś to czyta...). Zamiast tych Special Karts powinny być zapisane przez gracza sety jak wspomniałeś. Ciekawy jestem czy ten samochód za tą trutkę z kodami to pojawia się tam czy normalnie na liście z resztą.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Berion napisał:

Ciekawy jestem czy ten samochód za tą trutkę z kodami to pojawia się tam czy normalnie na liście z resztą.

Normalnie w sekcji kartów, wszystkie wozy tam są, ten Retro też.

 

Co do mnożnika to przecież od premiery było tłumaczone w tym temacie jak to działa. Single jest spoko do przejścia raz czy powykręcania trochę czasów, ale jakbym miał tylko w nim zdobywać monety to grę bym odłożył po wbiciu platyny.

Tu masz więcej szczegółów odnośnie nagród na konkretnych trasach https://www.ign.com/wikis/crash-team-racing-nitro-fueled/Track_Tiers_and_Wumpa_Coin_Rewards_Chart_and_Guide#Wumpa_Coins_Rewards_Chart

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W poniedziałek się kończy GP, jak tam stoicie w klasyfikacji? Ja przez ostatnie 2 tygodnie pograłem łącznie jakieś 4 godziny i aktualnie jestem chyba na ok 4000 miejscu (na 800k graczy w Nitro). W sumie granie przez pierwsze 8 dni jak ruszyło GP zapewniło mi tyle punktów, że spokojnie starcza punktów na te 5%.

Odnośnik do komentarza

@Square O przepraszam, ja pisałem że strój N.Gina baletnicy promuje wykolejenia, co samo 'przezsie' się rozumie, że nie pasuje. ;)

Po za tym Papu pirat to tak jakby przebrać Polaka za Niemca z SS lub Rosjanina z NKWD. A może przesadzam, bo to tylko gra dla dzieci... ;p

 

@Dingodile I to jest dobry pomysł (oj tam, Aztekom nie tak daleko do Apaczów), ale w dobie poprawności politycznej to wątpię. Zmienili przecież nawet nazwę Red Papu Papu na Crimson Papu Papu... a Tobie się marzy aktywacja mniejszości indiańskich. :D

 

I komoda Moe, utuczony brak bliźniak węża. Liczę na to, że zdążą dodać wszystkie postacie z uniwersum Crasha (zapewne wyznacznikiem jest nadwyżka budżetowa z już zaprojektowanych/zaplanowanych GP w tabelkach u Pani Krysi z księgowości, z mikrotransakcji...).

 

Mogliby też dać tryb Adventure z Crash Nitro Kart skoro już mają ~70% materiału z tej gry gotowe. Nawet wyjątkowo bym się nie obraził jeśli w formie płatnego DLC.

 

Licząc wszystkie konsole to mają spokojnie z milion aktywnych graczy (opieram to na liczbie wyświetlanej w GP), więc jest spora szansa że Activision nie da temu za szybko zgasnąć.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...