Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się Berion wydaje, że te błędy masz za nieszanowanie gry. Ja jedynie czego doświadczyłem to w pojedynczych wyzwaniach wyświetlało b i c, ale zawsze jedna opcja była widoczna. No i tak jak pisałem, dla mnie to akurat mało przeszkadzający bug.

 

Jak zakończyliście GP? załapaliście się na nagrodę?

 

CTR GP2.png

 

W Pit Stopie na dzień wczorajszy mam odłożone 40k monet, zanim wrzucą kolejne GP to jeszcze wpadnie trochę.

Btw, doszła nowa zakłądka w sklepie, na której wyświetla się Nitro, możliwe, że będzie można je kupić za kasę w następnym GP.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@giger_andrus Bo się odblokuje dopiero w następnym patchu...

 

@Square Nie wiem jak to działa, czy to są skrypty pobierane ze strony czy wszystko jest hardkodowane. Nie sprawdzałem nawet czy to już poprawili, bo... aghem, dawno zrobiłem 44K nitro. ;p Nie wiem czy wersja gry ma znaczenie, moja była z joypadem i kodem na wdzianka kosmiczne.

 

Mnie bardziej ciekawi czy następny patch zablokuje samochód i oklejkę tym, którzy dostali je razem z patchem (chodzi mi o taką sytuację jak nasza, że wygraliśmy te śmietki za GP1, ale z automatu weszły też te za GP2 mimo że GP2 skończył się wczoraj; a więc o sytuację gdy ktoś wygrał fanty za GP1, dostał także za GP2 ale GP2 nie wygrał).

 

Czy Beenox gdzieś podał konkretne daty wydawania GP?

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.08.2019 o 15:29, Square napisał:

Jak zakończyliście GP? załapaliście się na nagrodę?

 

CTR GP2.png

Po przekroczeniu 42k Nitro już mi się odechciało robić tych zadań - i tak byłem w najlepszych ~2%, więc autko powinno wpaść przy aktualizacji. A Ty @Square jesteś nienormalny, chciało Ci się tyle tego wbijać?! :D

 

15 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Czy forumek jeszcze wspólnie jeździ czy został tylko Square bijący kolejne rekordy świata? :lapka:

Ja mam nadal stratę 2s do rekordu świata na Roo's tubes, ale nie poddaję się. Czasu tylko brakuje po robocie :(

Jakby ktoś miał ochotę, to w niedzielę mogę pograć :hi:

 

Nowa plansza Spyro jest obłędna! I mocno szanuję za smaczek w postaci zbierania diaxów zamiast jabłuszek :)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Odin91 napisał:

Po przekroczeniu 42k Nitro już mi się odechciało robić tych zadań - i tak byłem w najlepszych ~2%, więc autko powinno wpaść przy aktualizacji. A Ty @Square jesteś nienormalny, chciało Ci się tyle tego wbijać?! :D

Ja po prostu gram codziennie, stad też taki wynik :)

Odnośnik do komentarza

Większość wpada samo podczas grania online. Pierwszy wyścig online z bonusem 50% dawał mi ponad 1000 punktów dziennie, potem wpadały kolejne dzienne wyzwania. Najgorsze dla mnie są te wyzwania z trybów Battle, zamiast tego mogliby dać coś innego, bo jak dowalają wyzwaniem o rozegranie ilus tam Capture the Flag na jednej mapie to po prostu odpuszczam. Cupy jeździłem tylko po to, aby odblokować stroje dla postaci z klasy Turn, bo nimi nie gram online. Ogólnie to większość tych wyzwań wpada w kilka(naście) minut.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że dodają nowy decal jako nagrodę do GP2.

 

 

Ogólnie pisaliśmy o dodaniu Super Engine do power-upów, ale było to tylko na czas weekendu jako test. Dodatkowo pozmieniali szanse dopałek, zarówno Warp Orb jak i Zegarek nie pojawiają się tak często, co jest odczuwalne podczas grania.

Odnośnik do komentarza

A mnie się w ogóle nie podoba, to taki lifting tej areny z CNK, a przez te dziwaczne zakręty jest też uciążliwa. Z wyglądu ok, nawet przez te zmiany w jabłkach, skrzynkach i TNT, można się poczuć jak w Spyro Team Racing. ;)

 

Wystartowałem nowy GP z licznikiem 44000 (czyli ze stanem z poprzedniego)... Szkoda tylko, że do pierwszego wyścigu. :D

 

@Square Zapewne dlatego, że wszyscy (?) co wygrali GP1 go dostali, a więc nie byłoby de facto żadnej nagrody za GP2. W sumie dobrze i ta oklejka jest nawet ładniejsza.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
W dniu 30.08.2019 o 23:09, smoo napisał:

Jako ciekawostka jeszcze stronka, na ktorej mozna sledzic info o obecnym sezonie, miedzy innmi ile punktow potrzeba do top5%

 

https://ctrgrandprix.netlify.com/leaderboards

Ogólnie spoko pomysł szczególnie z zawartością sklepu i lista wyzwań, ale ta zakładka pokazuje które miejsce na liście się łapie na 5%, a nie ile punktów potrzeba.

 

Odnośnie nowej trasy to po przejechaniu na niej sporo okrążeń w weekend zaczynam się do niej przekonywać i podoba mi się coraz bardziej. Szkoda tylko, że są na niej te portale, bo wypadłaby dużo lepiej gdyby była w całości jak Twilight Tour.

Odnośnik do komentarza

Portale muszą być, inaczej byłoby tak niespójne stylistycznie jak Egipto-Arabia, gdzie na dodatek zmieniają dzień w noc będąc w tunelu. Ale ta trasa jest słaba, no nie oszukujmy się. Nie ma na niej niczego ciekawego, nawet żadnego skrótu (zaprojektowanego, 'gliczy' nie liczę), nie mówiąc już o jakichś ciekawych szykanach czy obiektach. Z tych bonusowych, póki co, "prehistoryk" jest bezkonkurencyjny.

Odnośnik do komentarza

Tu skaczesz pomiędzy latem a zimą co nie jest złe, ale portale psują płynność, mogli to połączyć w całość właśnie jak w Twilight, wtedy trasa byłaby ciekawsza. Co do skrótów to można ścinać mocno zakręty w środkowej sekcji tylko, co trochę wkurza, bo ledwo się dotknie murku i jest restart.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...