Skocz do zawartości

Crash Team Racing Nitro-Fueled


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Jest juz nowy patch i lista zmian:

 

Cytat
General Game Updates
  • Swapping driving styles
    It's happening folks!
    You can now select your preferred driving style (speed, acceleration, turn, balanced) when selecting your driver.
    Furthermore, a fifth driving style, Drift, has been added to the mix.
    A new driving style, named Classic, will select the default, existing driving style for the character.

  • Driving styles renamed
    Old names for driving styles have been replaced:

  1. Beginner is now Turn.

  2. Intermediate A is now Balanced.

  3. Intermediate B is now Acceleration.

  4. Advanced is now Speed.

  • Wumpa Time now counts for Adventure and Local Arcade
    As long as the player's console is connected to the internet, players now have the opportunity to earn 2x Wumpa Coins for the first 30 minutes of racing time per day.

  • Warp Orbs and N. Tropy Clocks

  1. AI no longer uses Warp Orbs and N. Tropy Clocks in Online Matchmaking.

  2. Warp Orbs and N. Tropy Clocks no longer appear in the first crates of a race in Online Matchmaking.

  • New Cup: Lost Cup
    Includes the following tracks:

  1. Oxide Station

  2. Clockwork Wumpa

  3. Twilight Tour

  4. Prehistoric Playground

Spooky Grand Prix (October 4th - November 3rd 2019)
  • New Characters
    3 new characters are available during the Spooky Grand Prix

  1. Nina Cortex (Unlocked by Nitro Points)

  2. Dr. N. Brio (Purchasable at Pit Stop)

  3. Komodo Moe (Purchasable at Pit Stop)

  • New Track:

Post image

Nina's Nightmare

  • New Karts:
    3 new karts are available during the Spooky Grand Prix

  1. Skull Rider (Purchasable at Pit Stop)

  2. Nautilus (Unlocked by Nitro Points)

  3. Phantom (Unlocked by Nitro Points)

  • New Challenge Type: Ghost Hunt
    For the duration of this Grand Prix, breaking certain crates will release a mischievous ghost that was trapped inside. Catch up to the ghost to capture it and complete Grand Prix challenges.

  • Returning items from the Nitro Tour Grand Prix
    Select characters and items from the first Grand Prix, Nitro Tour, are making their return to the Pit Stop.

 

 

Edytowane przez smoo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Dingodile Tego to nikt nie wie, ale sądząc po obrysie to nikt inny. ;) Gorzej z tym łosiem...

 

- - -

Ktoś pokonał Oxide'a w Time Trialu na tej nowej trasie? 1:58 to jakieś przegięcie. :/ Najgorszy ten wąski łamany korytarz; i weź człowiecze nie dotknij tam ściany...

 

Dla mnie najlepszą zmianą jest wymiana statystyk. W końcu można jeździć ryjem, który się lubi, a nie który ma preferowane statsy. "Beenox! Jak Ty mi zaimponowałeś teraz...". I to tak sam z siebie, po głosach z komiunity i zgłoszeniach. ;p Aha! I teraz w pseudo offline są mnożniki. Wreszcie...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.10.2019 o 19:48, Berion napisał:

Ktoś pokonał Oxide'a w Time Trialu na tej nowej trasie? 1:58 to jakieś przegięcie. :/ Najgorszy ten wąski łamany korytarz; i weź człowiecze nie dotknij tam ściany...

 

Ten korytarz już chyba nie mógł być trudniejszy - nie dość, że dwa zakręty po 90 stopni, to jeszcze te wyboje... i śmiech tego (pipi)ego duszka, który ciśnie z nas bekę za każdym razem przeczuwając, że wyrżniemy tam w ścianę :D Szacun Beenox, najtrudniejsza plansza IMO.

Ale Oxide to leszcz :cool2:

 

Przy okazji wrzuciłem na kanał kilka innych rekordów:

 

Jak tam Wasze TT, jest tu jakiś poyeb taki jak ja? :D Btw, nadal nie mogę trzasnąć rekordu świata na Roo's Tubes, brakuje 2s ;/

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero dzisiaj odpalę grę wieczorem jak już GP będzie dostępne, ale trasa nie wydaje się trudna.

7 minut temu, Odin91 napisał:

Ten korytarz już chyba nie mógł być trudniejszy - nie dość, że dwa zakręty po 90 stopni, to jeszcze te wyboje

Polecam ogarnąć u-turn, bo to najbardziej przydatna technika przy wykręcaniu dobrych czasów.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Square napisał:

Ja dopiero dzisiaj odpalę grę wieczorem jak już GP będzie dostępne, ale trasa nie wydaje się trudna.

 

Poza tym jednym zakrętem, nie jest, ale nie zahaczyć tam o ścianę z Ultra boostem to już sztuka ;)

 

Cytat

Polecam ogarnąć u-turn, bo to najbardziej przydatna technika przy wykręcaniu dobrych czasów.

Tam akurat się nie przyda, specjalnie porobili te wyboje, żebyś nie miał czasu tego zrobić w powietrzu.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Square napisał:

U-turn zawsze się przydaje, nawet na całkowicie płaskiej drodze.

Ale ja wiem jak się używa U-turn(chociaż muszę go jeszcze podszlifować, prawda), skorzystałem z niego na Twilight, N. Gin labs czy Dingo canyon. W tym korytarzu tak są porobione wyboje, żebyś go nie użył :D Trzeba driftem wjechać albo w odpowiednim momencie skoczyć.

No ale jak Ci się uda to nagraj i pokaż :D 

 

edit: no dobra, da się tam użyć U-turn, ale utrudnili to na maksa ;)

Edytowane przez Odin91
Odnośnik do komentarza

Poszło na driftach, ale ehh... Trudny jest jeszcze ten wyskok tam pod koniec okrążenia, nie mówiąc o skrócie. Wyskok jest zepsuty tak jak do dziś ten w kanałach, czyli trzeba tam możliwie prostopadle wjechać bo pod skosem najprawdopodobniej kończy się na płocie... 1:56 i nigdy więcej (tylko półtora okrążenia na niebieskim, więc w sumie jakoś bardzo trudne nie jest ;p).

 

W każdym razie, trasa jest dobra. Sto razy lepsza niż smocza.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę to chyba wszystkim go brakuje i mają go dodać w późniejszym terminie.

 

Co do nowej trasy to bardzo mi się podoba i poza tym wąskim korytarzem to jest dość prosta, z banalnym skrótem przez płotek. Co mnie zdziwiło to dodatkowa hopka po prawej za płotem zaraz na początku trasy, ale nie da się tam chyba wskoczyć podczas wyścigu, a jedynie wjechać od końca, trochę dziwny design.

 

Podoba mi się zmiana zawartości sklepu, że można od razu wszystko wykupić, a nie jak poprzednio, że nowe przedmioty pojawiały się cyklicznie po każdym resecie sklepu. Wydałem wczoraj ponad 50k monet i zostało mi 5 kół i kilka farb do kupienia plus zestaw naklejek z GP1. A samych punktów Nitro mam już ponad 18k :D

Ale, że zmienili czas resetu wyzwań to niefajnie się zachowali.

Odnośnik do komentarza

Nie jest banalny bo tam się z zasady wjeżdża na wślizgu, będziesz za bardzo bokiem i załadujesz w płot, tracąc kupę czasu.

 

Ale wiesz, że tam się właśnie wskakuje? Przecież to byłoby bez sensu, a w grach nie marnuje się trójkątów (no ok, wyjątkiem CTR:NF i wyścigi z CB3 na motorze w Dingo Canyon :D).

 

Ile ty grasz, że tyle hajsu wyciągasz? Niepojęte dla mnie. Mnie nadal brakuje jakieś... 300 000 żeby wszystko kupić (zakładając, że byłoby to możliwe, czyli że wszystko byłoby w tym pitstopie). I szczerze powiedziawszy do tego stopnia mnie to zniechęciło, że nie mam już ciśnienia aby skończyć tę grę, tym bardziej że tego auta za rakotwórcze cuksy z hameryki, (niedostępne u nas) i ten samolot nie zdobędę. Mam nadzieję, że albo wydadzą na PS5 jakąś wersję complete (ale Fuctivision nigdy tak jeszcze nie zrobiło), albo że złamią w końcu PS4 i sobie zmodyfikuję save'a. Jak widzę te gówniane naklejki po 3000 to aż mnie skręca...

 

Też to zauważyłem, dawniej rotacja pitstopu była razem z GP, a teraz chyba pitstop jest o 2:00, a GP kiedy, o 16:00?

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

To będę musiał jeszcze zobaczyć, bo na razie jechałem tam zaledwie kilka razy. A co do płotu no to jest banalny, nie wiem z czym masz tam problem :)

 

Odnośnie monet to ja od początku gram online, przez pierwszy miesiąc jeździłem prawie codziennie jak był aktywny mnożnik, potem z przerwami. Od premiery BL3 grałem łącznie chyba 4 razy.

Grając w weekend zdobywa się masę monet, więc jak ktoś jeździ regularnie to stać go na wszystko.

 

BTW. Między innymi za takie sytuacje uwielbiam śmigać w CTR.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Pieknie pojechales, ale gdyby w lobby byl ktos dobry to raczej bys juz nie wrocil po takim niefartownym poczatku.

Na tym filmiku widac najwieksze probelmy online - desync na poczatku zakonczony przetasowaniem stawki, potem spam itemow bedac w srodku i kompletny brak mechaniki zlapania typa z pierwszej pozycji. Ten moment jak lecisz niemal szybicej niz blue orb, to niezly cyrk. Brakowalo tylko niewidzialnych flaszek.

 

No i jak masz pickup Turbo engine (czy jak on sie tam nazywa) to nie ma sensu driftowac, bo jak konczy sie jego dzialanie to kasuje ci wszystkie rezerwy - no chyba ze cos zmienili w tym patchu. Powinni to zmienic lub zmniejszyc jego drop rate, bo to jeden z najgorszych mozliwych itemow jakie mozna dostac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...