Jump to content

Mutant Year Zero: Road to Eden

friedrich

Recommended Posts

Kurka wodna jakie to dobre! Piszę te słowa po 3 godzinach gry i muszę przyznać, iż to jedne z najlepiej wydanych 120zł ostatnio. Przede wszystkim klimat postapo wylewa się z TV do pokoju. Muzyka znakomita, grafika piękna, postacie nieszablonowe - kto ostatnio grał w coś guźcem (dzikiem/świnią) i kaczorem?. No i rzecz podstawowa - walka w turach z osłonami bardzo wciąga. Do tego kupowanie, odnajdywanie i ulepszanie broni -  czy można chcieć coś więcej? Mam nadzieję, iż dalej będzie tak samo dobrze bo fabuła się rozwija w ciekawy sposób. Polecam :)

• Upvote 3

Ja juz 51 lvl, wiec pewnie koncowka. Gra jest niesamowita, dobrze posklejana fabularnie oraz mechanicznie. Do tego ma predyspozycje do openworld oraz pvp w systemie turowym. Gra absolutnie nie nudzi, jak dla mnie mocne 9.

Godzinę temu, Wredny napisał:

Kurde, szkoda że nie ma wersji fizycznej - 144zł za cyfrówkę jakoś mnie odpycha. To dużo powyżej granicy, którą sobie wyznaczyłem w przypadku tytułów, których nie mogę mieć na własność...

Jedno (dwa?) słowo: GamePass mój przyjacielu 

Godzinę temu, Wredny napisał:

Kurde, szkoda że nie ma wersji fizycznej - 144zł za cyfrówkę jakoś mnie odpycha. To dużo powyżej granicy, którą sobie wyznaczyłem w przypadku tytułów, których nie mogę mieć na własność...

To wspólnie czekamy na promkę przedświąteczną.( może Wielkanocną ?). Ale z drugiej strony od soboty mam urlop i potrzebuję czegoś extra, więc...

1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

No nie odsprzedasz cyfrówki i trzeba będzie zapłacić wydawcy pełną kwotę :( 

Obydwa argumenty z doopy, jak zwykle zresztą...
Pisałem przecież, że nie odsprzedaję moich gier, a kupuję od chooya premierowo, więc pełną kwotę bulę dość często (chyba, że poprzez "pełną kwotę" rozumiesz cenę o 10-20% większą w przypadku cyfrówek na PS Store np. w porównaniu z ich pudełkowymi odpowiednikami).

No fajna gra, ale nie zagram bo nie ma w pudełku.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Potem płacz że wszystkie gry na jedno kopyto, w końcu lepiej zapłacić full price w pudełku jakiejś qoorwie z EA niż małemu wydawcy potencjalnego hitu. :) 

Edited by Paolo de Vesir

Wzbraniać się od przejściem świetnej gierki, która mogłaby się spodobać tylko dlatego, że jest cyfrowo? No widzę coś na stykach nie trybi. 

Mutant wessał mnie niesamowicie, idealnie weszło na świeżo po RDR 2. Sam się dziwie sobie, bo nie jestem fanem gierek z turowym systemem walki - klimat musi mieć duże znaczenie, bez niego nie jestem w stanie dłużej się utrzymać w tego typu grze, jak np było w przypadku X-Com. Podobnie było z Divinity: Original Sin, gdzie setting idealnie mi podszedł i wyciskałem tam wszystkie soki. Podobnie z Mutantem.

Obecnie jestem już chyba w przedostatniej lokacji, lvl około 70, wszystkie artefakty zebrane, każda dotychczasowa lokacja przeorana, wszystkie bronie dopakowane na maks. I tylko żal, że to już końcówka. :frog:

Normalnie, to by człowiek czekał na jakieś promo, a pewnie ostatecznie i tak nie kupił. Dziękuję Panu Spenceru :xboss:

• Upvote 3