Jump to content

Mutant Year Zero: Road to Eden


friedrich

Recommended Posts

Kurka wodna jakie to dobre! Piszę te słowa po 3 godzinach gry i muszę przyznać, iż to jedne z najlepiej wydanych 120zł ostatnio. Przede wszystkim klimat postapo wylewa się z TV do pokoju. Muzyka znakomita, grafika piękna, postacie nieszablonowe - kto ostatnio grał w coś guźcem (dzikiem/świnią) i kaczorem?. No i rzecz podstawowa - walka w turach z osłonami bardzo wciąga. Do tego kupowanie, odnajdywanie i ulepszanie broni -  czy można chcieć coś więcej? Mam nadzieję, iż dalej będzie tak samo dobrze bo fabuła się rozwija w ciekawy sposób. Polecam :)

  • Upvote 3
Link to comment

Ja juz 51 lvl, wiec pewnie koncowka. Gra jest niesamowita, dobrze posklejana fabularnie oraz mechanicznie. Do tego ma predyspozycje do openworld oraz pvp w systemie turowym. Gra absolutnie nie nudzi, jak dla mnie mocne 9.

Link to comment
Godzinę temu, Wredny napisał:

Kurde, szkoda że nie ma wersji fizycznej - 144zł za cyfrówkę jakoś mnie odpycha. To dużo powyżej granicy, którą sobie wyznaczyłem w przypadku tytułów, których nie mogę mieć na własność...

Jedno (dwa?) słowo: GamePass mój przyjacielu 

Link to comment
Godzinę temu, Wredny napisał:

Kurde, szkoda że nie ma wersji fizycznej - 144zł za cyfrówkę jakoś mnie odpycha. To dużo powyżej granicy, którą sobie wyznaczyłem w przypadku tytułów, których nie mogę mieć na własność...

To wspólnie czekamy na promkę przedświąteczną.( może Wielkanocną ?). Ale z drugiej strony od soboty mam urlop i potrzebuję czegoś extra, więc...

Link to comment
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

No nie odsprzedasz cyfrówki i trzeba będzie zapłacić wydawcy pełną kwotę :( 


Obydwa argumenty z doopy, jak zwykle zresztą...
Pisałem przecież, że nie odsprzedaję moich gier, a kupuję od chooya premierowo, więc pełną kwotę bulę dość często (chyba, że poprzez "pełną kwotę" rozumiesz cenę o 10-20% większą w przypadku cyfrówek na PS Store np. w porównaniu z ich pudełkowymi odpowiednikami).

Link to comment

No fajna gra, ale nie zagram bo nie ma w pudełku.


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Potem płacz że wszystkie gry na jedno kopyto, w końcu lepiej zapłacić full price w pudełku jakiejś qoorwie z EA niż małemu wydawcy potencjalnego hitu. :) 

Edited by Paolo de Vesir
Link to comment

Wzbraniać się od przejściem świetnej gierki, która mogłaby się spodobać tylko dlatego, że jest cyfrowo? No widzę coś na stykach nie trybi. 

 

Mutant wessał mnie niesamowicie, idealnie weszło na świeżo po RDR 2. Sam się dziwie sobie, bo nie jestem fanem gierek z turowym systemem walki - klimat musi mieć duże znaczenie, bez niego nie jestem w stanie dłużej się utrzymać w tego typu grze, jak np było w przypadku X-Com. Podobnie było z Divinity: Original Sin, gdzie setting idealnie mi podszedł i wyciskałem tam wszystkie soki. Podobnie z Mutantem.

 

Obecnie jestem już chyba w przedostatniej lokacji, lvl około 70, wszystkie artefakty zebrane, każda dotychczasowa lokacja przeorana, wszystkie bronie dopakowane na maks. I tylko żal, że to już końcówka. :frog:

Normalnie, to by człowiek czekał na jakieś promo, a pewnie ostatecznie i tak nie kupił. Dziękuję Panu Spenceru :xboss:

 

  • Upvote 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.