Skocz do zawartości

Dragon Ball Z: Kakarot


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

Co wiemy? Powstaje nowy projekt od Namco Bandai -  Dragon Ball w formie action RPGa. Project Z ma swoją fabułą objąć Zetkę i.... na razie to tyle. Więcej info pod koniec stycznia na jakimś turnieju FighterZ. ALe renderek (a przynajmniej tak wygląda - spójrzcie na cień na spodniach)  jakby żywcem z anime wyjęty.

 

NRQsm8R.jpg

 

Ostatnie kilka gierek DBZ (FighterZ, XV2 czy mobilne Gatche) to, w najgorszym przypadku, całkiem fajne gierki. A RPG w świecie DBZ nie było od czasu Attack of Sayans na DSa (notabene, bardzo fajny tytuł).

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
55 minut temu, SlimShady napisał:

Dobrze to wygląda, walka  pewnie będzie przystępna jak to u CyberConnect2. Wygląda na to, że smocze kule przeżywają renesans.

Smutasy w garniakach zauwazyly ze marka sie sprzedaje to zaczeli dawac pieniążki na dobre gierki w uniwersum db. 

Sam bym tak zrobił z punktu widzenia biznesowego

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, oFi napisał:

Smutasy w garniakach zauwazyly ze marka sie sprzedaje to zaczeli dawac pieniążki na dobre gierki w uniwersum db. 

Sam bym tak zrobił z punktu widzenia biznesowego

Myślałem, że seria przynosiła profity bez względu na wątpliwą jakość gier, więc trochę się zdziwiłem, że nagle zaczęło im zależeć.

Odnośnik do komentarza

Póki co nic nie pokazano, a biorąc pod uwagę zapędy Bamco do rozdrabniania gier to boję się, że każdą sagę(łącznie z tymi z gt i super) po frieza sadze będą dodawać jako płatne dlc, więc wolę studzić swój zapał. Mam nadzieję, że tak nie będzie ale CC2 też wydali kilka ultimate ninja stormów(tu powodem był brak materiału źródłowego) ale wcale się nie zdziwię jak tu też nawet całej Zetki nie będzie.    

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Fajnie bitka wydaje się podobna do mojej ulubionej serii Budokai Tenkaichi a do tego open world i elementy RPG. Takie połączenie BT z Buu Fury to dla mnie Dragon Ball idealny , w sumie na obecny moment najbardziej pozytywna wiadomość tego E3.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kupi się na jakiejś promocji. A dlaczego nie day one? Bo rzygam już ogrywaniem fabuły Zetki. Ile można? W Fighterz chociaż postarano się o nową historię i to był ruch bardzo dobry, wszystko było świeże. Tutaj? Od Saiyan do Buu. Pas, wystarczy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niby tak, ale wole stare dobre rzeczy niż nową lipę. FigterZ i walki ze złymi klonami? Dajcie spokój(chociaż lepsze to niż nic).

Zresztą gdzieś czytałem, że będzie też nacisk na mniej znane epizody, które znamy, tylko pobieżnie. Na pewno wkurza mnie brak OG muzy, która zostanie dodana do najdroższej edycji(i z jakiegoś powodu dopiero na wiosnę, więc i tak w formie patcha).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...