Skocz do zawartości

Dragon Ball Z: Kakarot


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

A to nie wiem, na PC trwają kilka sekund.

Już jestem na Namek i śmiem twierdzić, że urozmaiceń gameplayowych jest nawet sporo - jak ktoś zmęczył Death Stranding to tutaj też nie będzie się nudził :) Samo latanko daje kupę radochy.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

A to nie wiem, na PC trwają kilka sekund.

Już jestem na Namek i śmiem twierdzić, że urozmaiceń gameplayowych jest nawet sporo - jak ktoś zmęczył Death Stranding to tutaj też nie będzie się nudził :) Samo latanko daje kupę radochy.

Latanko to już inna immersja niz bieganko :shieeet:

No i npce nie są nudnymi hologramami :lapka: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kreskę Toriyamy uwielbiam, graficznie jest jak DQXI (tam też AT pracował nad stylem postaci) a to, umiłowanie DB oraz nostalgia sprawią że grę kupię za dwa dni, jak tylko będę miał wolne od pracy. 

Póki co posiłkuję się screenshotami, gameplayów nie oglądam bo chcę rozkminiać aspekty gry po swojemu.

Odnośnik do komentarza

Proste, oceń swoją sympatię do anime w skali 1-10 i mniej więcej na tyle zasługuje gra. Tak jak na początku bałem się, że tytuł nie zaoferuje zbyt dużo tak teraz po prostu wczułem się, latam po tym świecie, robię side questy, ćwiczę nowe techniki, zbieram monetki, szukam skarbów, czyszczę mapę ze znajdziek, a to wszystko pomiędzy dialogami lecącymi wiernie z anime (jest kilka drobnych time skipów), piorąc po pyskach ekipę złych pokurfieńców znanych z serialu. Często widzę w sieci porównania do Legacy of Goku, ale nie miałem styczności z tym tytułem i nie wiem, na ile jest to prawda.

 

16h, Namek i już mi dryga na myśl o TEJ scenie i TYM pojedynku :banderas:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja 8 godzin na liczniku, a jestem dopiero przed walką z Vegeta. Niesamowita gra-latam, łowię, poluje, zbieram i nie śpiesznie ciagne fabułę do przodu. Nie żałuję zakupu.

PS.czy potem będzie dostępnych więcej poligonow do nauki nowych technik? Na razie mam, ale same zaliczone. 

Edytowane przez spo21
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Bzduras napisał:

już mi dryga na myśl o TEJ scenie i TYM pojedynku :banderas:

Ja wiem, że co ważniejsze sceny to prerenderowane na silniku gry przerywniki, ale o kur.wa, ajsz, co za moc :obama: Niesamowite to jest, goty Dragon Balli

 

Spoiler

rZaXZJ8.jpg

m2CL5US.jpg

AigE6uv.jpg

N1sgDHt.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Znów mam 12 lat i siedzę w szkole (pracy) czekając, aż przybiegnę do domu na nowy odcinek anime na RTL7, po drodze łapiąc paczkę Maczug ketchupowych (w tej roli gościnnie zakupy do domu), w międzyczasie myśląc, co tam się działo do tej pory:fsg:

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Bzduras napisał:

Znów mam 12 lat i siedzę w szkole (pracy) czekając, aż przybiegnę do domu na nowy odcinek anime na RTL7, po drodze łapiąc paczkę Maczug ketchupowych (w tej roli gościnnie zakupy do domu), w międzyczasie myśląc, co tam się działo do tej pory:fsg:

 

 

Ayyyyyy jeszcze przydało by się Chio i codzienna dawka nowych kart DB do kolekcji :banderas: 

 

images?q=tbn:ANd9GcRcju_2Slz8qbLSc73Lsou

 

 

4005987.jpg

Serio, powinni teraz zrobić DB GT i latanie goku po tych planetach z pierwszej sagi, poźniej Tsuful, później smoki. Ale bym to brał na premiere również :obama: 

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Niech klepią DLC, nowe części, co wlezie - łykam wszystko. Gdyby nie to, że dostałem grę w prezencie dzięki jednemu poyebowi z foruma to pewnie czekałbym na przecenę, a tu proszę, rok zaczęty w taki sposób. Obawy co do przemielonego materiału źródłowego miałem, ale magia Zetki chyba już na wieczność będzie działać cuda.

 

Z drugiej strony, gra ma sporo bugów - większych, mniejszych, ale jednak trzeba to podkreślić. Coś czuję, że gra została wypuszczona zbyt szybko, bez odpowiedniego szlifu, który teraz będzie nadawany patchami w najbliższej przyszłości. Nie ma tu żadnych gamebreakerów (przynajmniej na żadnego nie trafiłem, odpukać), ale zdarzyło się np. wlecieć pod mapę czy zablokować chwilowo na jakimś obiekcie. Takie rzeczy rażą w oczy podczas dziecięcej ekscytacji samą grą, niestety.

 

A jeśli po 40 godzinach (bo mniej więcej tyle schodzi na fabułę i porobienie kilku pobocznych rzeczy) dalej komuś będzie mało animkowej gierki to polecam serię Naruto Ultimate Ninja Storm od tej samej ekipy. Oni naprawdę czują temat.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał:

 

A jeśli po 40 godzinach (bo mniej więcej tyle schodzi na fabułę i porobienie kilku pobocznych rzeczy) dalej komuś będzie mało animkowej gierki to polecam serię Naruto Ultimate Ninja Storm od tej samej ekipy. Oni naprawdę czują temat.

 

Marzy mi się, żeby te typki kiedyś przejęły licencję na gierki Attack on Titan, ależ by doyebali hiciorem :obama:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, - V - napisał:

Cholerka, mało pamietam z DBZ ale magia walki z Komorczakiem, Frizeremchyba nigdy nie pójdą w niepamięć. Postaci takie jak Szatan Serduszko rozumiem tez są tu obecne? 

Są, ta gra to grywalna Zetka tak na dobrą sprawę. Niektórymi postaciami (jak Kuririn, Tien) nie da się grać bezpośrednio, a jedynie korzystać z ich supportu w trakcie walki.

21 minut temu, - V - napisał:

Na YT obejrzałem jedna walkę j wyglądała jak walka z serialu.

Tak właśnie jest

Odnośnik do komentarza

Trochę pograłem, właśnie skończyłem sagę Friezy i na razie jestem bardzo zadowolony z zakupu. Naprawdę przyjemna gra. Czuję jednak pewien niedosyt. Pewne fragmenty z DBZ zostały całkowicie pominięte, na przykład treningi Goku (u króla Kai i podczas podróży na Namek). Treningi to jeden z ważniejszych elementów tej serii, a tutaj ich w ogóle nie ma. Mogli z tego zrobić jakąś minigierkę albo chociaż pokazać to w cutscenkach. Pominięto też zbieranie smoczych kul podczas pierwszej sagi. Przecież  można z tego było zrobić gameplay. Brakuje mi też zawartości z fillerów, np. z epizodu w którym Gohan spotyka starego robota w jaskini. Te wydarzenia nie miały wpływu na główny wątek fabularny, ale można to było wrzucić do gry w formie side questów. Tak samo z zawartością z filmów DBZ. Wydarzenia z filmów to takie jakby alternatywne scenariusze, które nie pasują do wydarzeń z serialu, ale podobnie jak w przypadku fillerów, można było choć część wrzucić do gry w formie pobocznych historii. Bardziej by mi się podobały takie zadania, niż zbieranie marchewek dla jakiegoś randomowego dziada.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.