Skocz do zawartości

Dragon Ball Z: Kakarot


Kalel

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, RoL napisał:

Trochę pograłem, właśnie skończyłem sagę Friezy i na razie jestem bardzo zadowolony z zakupu. Naprawdę przyjemna gra. Czuję jednak pewien niedosyt. Pewne fragmenty z DBZ zostały całkowicie pominięte, na przykład treningi Goku (u króla Kai i podczas podróży na Namek). Treningi to jeden z ważniejszych elementów tej serii, a tutaj ich w ogóle nie ma. Mogli z tego zrobić jakąś minigierkę albo chociaż pokazać to w cutscenkach. Pominięto też zbieranie smoczych kul podczas pierwszej sagi. Przecież  można z tego było zrobić gameplay.

Była taka gra na końcówkę PS2 z 2008 roku tj. DB Infinite, gdzie gameplay z budokai był uzupełniony tego rodzaju minigierkami. Niby nic wielkiego, ale w żadnym DB  nie widziałem tego wcześniej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pominęli też fragment ze sflaczałą ręką Piccolo podczas walki z Cellem. W oryginale Szatan Serduszko stracił rękę, przez co Komórczak myślał, że nie jest w stanie dalej walczyć. W grze, Piccolo jest po prostu zmęczony walką i trochę poobijany. Nie pokazano, że Szatan Serduszko wykorzystał mądrość Wszechmogącego, żeby przechytrzyć Komórczaka i wyciągnąć od niego ważne informacje. Niestety takich pominięć jest całkiem sporo. 

Odnośnik do komentarza

no bo tu wszystko jest zrobione na od(pipi). Niektórym chyba nostalgia, jak w przypadku FO, przysłania rzetelną ocenę tytułu. Ja mam wrażenie że po Namek to wszystko jest zrushowane, kurła nawet Final Flasha wy(pipi)ali.

 

gre to w sumie fajnie podsumował arhn, wciskasz jeden guzik na padzie a drugą ręką skrollujesz np. forumka. Ja obecnie jestem przed Cell games i odechciewa się w to grać bo widać że gierka na szybko robiona. Do tego te bugi ugh. Całość to takie solidne 6/10

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza

Hm. Zastanawiam się czemu pominęli te dość istotne wątki z sagi DB.. być może chcieli sobie tym zrobić furtkę dla przyszłych DLC, choć z drugiej strony są to raczej wycięte małe fragmenty wydarzeń w różnych miejscach.. 

Czy w ogóle Bandai odpowiada jakoś graczom na krytyczne zarzuty względem szczegółow fabuły? 

Odnośnik do komentarza

Wole stare dobre rzeczy po raz setny, niż fabularną abominację z FighterZ(złe klony, no niesamowity pomysł, pewnie zajęło im to całe 5 sekund).

Może jest lepsza mechanicznie, ale to było do przewidzenia, bo to typy od skillowych bijatyk, tylko tym razem zrobili z tego rzecz nieco bardziej przystępną dla słabiaków. Za to dużo tam płatnego contentu w DLC i za kozacką OG muzę trzeba zabulić, i to chyba dwukrotnie, bo są dwa sezony. Generalnie każda z tych gier jest lepsza w czymś innym.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SebaSan1981 napisał:

Czy w ogóle Bandai odpowiada jakoś graczom na krytyczne zarzuty względem szczegółow fabuły? 

Biorąc pod uwagę że od Naruto UNS 2 na PS360, nowy kontent w każdej kolejnej grze można porównać do DLC, to raczej nie.

49 minut temu, SlimShady napisał:

Za to dużo tam płatnego contentu w DLC i za kozacką OG muzę trzeba zabulić, i to chyba dwukrotnie, bo są dwa sezony. 

Akurat cały gatunek bijatyk tak wygląda od jakiegoś czasu, albo się pogodzisz albo trzeba zwijać żagle.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.