Skocz do zawartości

A Plague Tale: Innocence


Fanek

Rekomendowane odpowiedzi

W porównaniu do Hellblade ta gra to prawdziwy mesjasz, również pod względem gameplayu - owszem, niebezpiecznie tu blisko do symulatora chodzenia, ale jednak te uproszczone mechaniki stealth, jakiś crafting, łamigłówki, a także walka bronią miotaną powodują, że jednak człowiek nie ziewa z nudów, trzymając tylko wychyloną do przodu gałkę, jak w przygodach Senuy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

1 godzinę temu, balon napisał:

Plaga > shiza.

 

Jestem tego samego zdania.

 

Odnioslem sie do walki w recz, ktorej mi tu brakuje. 

Za to inne aspekty gry nadrabiaja - wspomnial o nich wredny. Jestem aktualnie w  12ch i jest swietnie. Bron wymaksowana prawie na maxa. Nie bedzie backtrakingu, a przynajmniej nie wiele. Tak jak napisalem swietna przygoda. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Fahkumram napisał:

Też ogrywam obecnie. Jak na razie chapter 5, ale gierka daje rade klimatem, fabułą, na plus grafika także i świetny voice acting. Nie wiem jak będzie dalej, ale na chwile obecną bardzo pozytywne zaskoczenie. Po open worldach ulga od znaczników na mapie.

Przy pierwszej okazji up-grade'uj pojemność torby. Nie będziesz miał problemu ze zbieraniem surowców. Im więcej udźwigniesz tym lepiej dla ciebie.

Oraz nie marnuj surowców na niezbędny crafting. Czasem lepiej przyoszczędzić na upgrade.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Skończyłem kilka dni temu w gamepassie, mimo pewnej budżetowości widocznej w drewnianych mechanikach i animiacjach bawiłem się bardzo dobrze.

 

Gra broni się niesamowitym klimatem późnego średnioweicza z elementami fantasy, narracja oraz to jak budowana jest fabuła stoi na naprawdę wysokim poziomie. Oprawa graficzna i muzyczna jest bardzo dobra.

 

Odnośnik do komentarza

Po opiniach myślałem, że będzie spoko gierka, a dla mnie mocno przeciętny tytuł. Taka sobie historia, mocno przeżuty już we wszystkie strony gameplay, kompletnie tego nie czuje. Mam 4 rozdziały za sobą i powoli dosyć, spróbuję jeszcze jeden rozdział ale chyba nie ukończę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...