Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Faka napisał:

 

Nie no, szanujmy się, co będziemy stawiać jakieś dziadostwo bluberowe Medium z Silent Hill. Gdzie Rzym, a gdzie Krym? Z resztą i tak to się sprawdzi za cztery złote w gejpasie.

Może i dziadostwo, zobaczymy, nie lubię tych gierek od bloobera ale wszystkie wspomniane elementy tam będą. Gdyby jeszcze był jakiś fajny gameplay. 

Odnośnik do komentarza

Ten The Medium zapowiada się naprawdę porządnie, lepiej niż ostatnie Silenty, więc ja bym projektu tak od razu nie skreślał. Zwłaszcza, że nie jest kolejną próbą odtworzenia starego na (względnie) nowe jak w przypadku Tormented Souls, a ma jakiś pomysł na siebie.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Czoperrr napisał:

Graliście w inne gry Bloobera niż Basement Brawl? Jak ktoś lubi horrory to nie może narzekać na ich produkcje bo w swoim gatunku są po prostu dobre.

No nie są najgorsze. Layers pierwszy miał nawet ciekawy concept. Tylko technicznie tak se wiec zanim wyjdzie na ps5 to może już go połatają ...

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Ten The Medium zapowiada się naprawdę porządnie, lepiej niż ostatnie Silenty, więc ja bym projektu tak od razu nie skreślał. Zwłaszcza, że nie jest kolejną próbą odtworzenia starego na (względnie) nowe jak w przypadku Tormented Souls, a ma jakiś pomysł na siebie.

Najlepiej na razie to wygląda tam design. Tylko czy to ma też na xone wyjść? I gdyby tam była jakaś walka a nie łażenie i ewentualnie ukrywanie się. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Figuś napisał:

A ja to bym chciał nowych IP

I ja. Gdzie, to wszystko zmierza? Sequel - gdzie zmieny są tylko kosmetyczne. Remake/remaster - kilku letnich gier. Gry sportowe, gdzie zmienia się tylko numer na okładce. Jednak jak widać wielu, to odpowiada.

I jebanie The Medium, nowego IP, z jakimś tam pomysłem, bo poprzednie gry studia nie były wybitne. Ale już SH, które nie wiadomo czy powstaje, będzie za(pipi)iste. :notbad:

 

@lpcl w temacie The Medium podawałem link. W sklepie MS wisi, że dostępne na X One rowniez.

Edytowane przez Aleks
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Czoperrr napisał:

Graliście w inne gry Bloobera niż Basement Brawl? Jak ktoś lubi horrory to nie może narzekać na ich produkcje bo w swoim gatunku są po prostu dobre.

 

 

Zwykłe symulatory chodzenia, Layers to po prostu tępy straszak, Frictional Games to oni nie są.

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem, że zaraz ktoś wpadnie i będzie pouczał, na co można zwracać uwagę, a na co nie. Bo przecież pokrowce czy inne gumy na smartfony to taka nisza i wstyd z tego korzystać. Albo rysy na lakierze samochodu nieistotne, bo samochód ma jeździć. Albo wygląd mebli w mieszkaniu nieważny, bo w tym sie ubrania trzyma. Albo... itd. itd. No ale to takie męskie i dojrzałe, na nic nie zwracać uwagi. Tak jakby ktoś tutaj napisał, że to najważniejsza rzecz w tej konsoli.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Czoperrr napisał:

Litości, Sony. Dajcie już konsolę do testów bo ludzie odklejają się coraz bardziej. 

Stąd lepiej rzadziej tu zaglądać bo zamiast news-ów czyta się dupsle jednej czy drugiej strony, że to czy tamto. Wyjdą konsolę to ludzie skupią się na graniu a nie marudzeniu, że coś jest zbyt białe lub czarne. Nie kumam ludzi, którzy wchodzą narzekać na sprzet, którego nawet nie mają w zamiarze kupić. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, czarek250885 said:

Stąd lepiej rzadziej tu zaglądać bo zamiast news-ów czyta się dupsle jednej czy drugiej strony, że to czy tamto. Wyjdą konsolę to ludzie skupią się na graniu a nie marudzeniu, że coś jest zbyt białe lub czarne. Nie kumam ludzi, którzy wchodzą narzekać na sprzet, którego nawet nie mają w zamiarze kupić. 

Mają nudne i smutne życie i pisanie pierdół to ich rozrywka ;)

  • Plusik 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...