Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

wystarczy no może 2200zł jak dobry 40cali, tryb gry to tylko w Samsungach i Panasach

w Sony na forum używamy tryb Standard i  ustawień Wojtasa, które dają niezłego kopa w jakości obrazu :)

zobacz Sony seria W6, W7, W8  zmieścisz sie w 2200zł

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ej a ten samsung f6400 który mi poleciles juz jest be? :D ja tam jestem mega zadowolony tylko, że gry nie w "trybie gracza" jakoś tak dziwnie skaczą.

Nie jest "be", ale już praktycznie nie do wyrwania w sklepie, poza tym pytający mniej ukierunkowany na multimedia etc. dlatego Sony W6 (który również ma owe, ale obraz bez kalibracji przyjemny dla oka i od ręki nówka sztuka) =) 

Regulowałeś "upłynniacz" >CMR< w trybie jaki masz, obadaj różne warianty ?!

 

wystarczy no może 2200zł jak dobry 40cali, tryb gry to tylko w Samsungach i Panasach

w Sony na forum używamy tryb Standard i  ustawień Wojtasa, które dają niezłego kopa w jakości obrazu :)

zobacz Sony seria W6, W7, W8  zmieścisz sie w 2200zł

W7 i W8 w 42 calach '2014 nie ma szans żeby kupić za 2.2k (kosztują odpowiednio ~2.4k i ~2.8k, chyba że coś zeszłorocznego i raczej ekspozycja świecąca ~ rok czasu.

Edytowane przez L3nka_Sky
Odnośnik do komentarza

Na razie jestem na wyganiu w UK. Po jego kupnie byłem trzy miesiące w PL i w sumie grałem na nim tylko  ( i aż ) w Dark Souls II, Dishonored, Forze 4 i kilka innych. Mi ten tryb gry nie przeszkadzał, chociaż miałem wrażenie, że obraz jest gorszy ( może to tylko moja wyobraźnia?) i nawet nie chciało mi się bawić jakąkolwiek kalibrację. natomiast filmy w 1080p urywają jaja :D Normalnie po kupnie zamiast grać ( bo głównie do tego miał służyć) oglądałem filmy i seriale jak wariat. No i mudial oczywiście :P enyłej jak wrócę do domu na święta to będę się bawił w kalibrację i dostosuję go pod mojego nowego nextgena :)


A no i TV  "gada" rewelacyjnie z moim telefonem Note 3, także spóźnione ale wielkie dzięki za poradę :)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Ja mam ten model sonego w wersji 32 cale , a niedawno kupiłem samsunga 40 cali h6400 i z samsunga jestem bardziej zadowolony . Jakość obrazu dla mnie lepsza , a ten IL pomimo , że wyższy nie widzę różnicy . Cena za jaką kupiłem to 1940 zł . Chciałem kupić właśnie tego W7 42" , ale myślę , że ten samsung był lepszym wyborem , nie chodzi mi nawet o cene

Odnośnik do komentarza

Ja do siebie dodam, że chłopak w MM gdzie kupowałem telewizor bardzo mnie namawial na sony. Mówił nawet o IL i lepszym bo bardziej naturalnym obrazie. No ni uja do niego nie docieralo, że własne mi te samsungowe kolory cholernie się podobają. Wszędzie te klapki :P

Odnośnik do komentarza

Ja do siebie dodam, że chłopak w MM gdzie kupowałem telewizor bardzo mnie namawial na sony. Mówił nawet o IL i lepszym bo bardziej naturalnym obrazie. No ni uja do niego nie docieralo, że własne mi te samsungowe kolory cholernie się podobają. Wszędzie te klapki :P

 

Bo mają fajną prowizję od Sony :)  w każdym MM lub Saturnie będę namawiali na Sony 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, 

Zamierzam w najbliższym czasie zakupić PS4 i TV pod niego. Wielkość 48 cali, ok 2600zl i po przeszukiwaniu internetu wybrałem dwa modele;

-Sony KDL-48W605 - niższy input lag

-Samsung H6400 - ogólnie wydaje się we wszystkim lepszy, posiada "motion interpolation feature" (wartościowe czy chwyt marketingowy?), wyższy input lag (zauważalny różnica?)

 

Który lepiej wybrać? Przeoczyłem jakiś warty uwagi model? Input lag Samsung czy będzie przeszkadzał w graniu multi i single dla raczej casualowego gracza?

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...