Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również borykam się z problemem zakupu TV pod konsolke, obecnie mam 32" HD ready. Jest ciut za mały.

 

 

Sony seria 50W705B  zbiera dobre opinie, podobno różni się tylko tym od 50W805B , że nie posiada 3D, i trybu piłka nożna.  Tak to wszystko posiada to samo, system odświeżania Xrealitypro    i matryca natywna 120Hz (  400 HZ Xreality Pro)   wersja 42 calowa   ma już niestety matrycę 50hz  z odświeżaniem XrealityPro 200  Hz.

 

 

Olschmitz , moim zdaniem jak masz do wydania     do 3k to lepiej dołożyć  do tego 50w705B ( jest na Agito za 3050zł)  , sam chyba tak zrobie.

 

 

MBeniek   z tych co podałeś to najlepszym wyborem będzie chyba Samsung  ( lag około 45ms)  matryca  120Hz   lub ten Panasonic  który też ma 120Hz  jednak input lag już na poziomie 55ms.     Sonyw6 ma matryce 50 hz co go kompletnie dyskwalifikuje..  Cena seri 50w605B  to 2500 zł w tej cenie kupisz już Samsunga  lub Panasonica. No chyba , że chcesz dołożyć 500zł    wtedy zyskasz lepszy TV i o 2 cale większy :)

 

 

Sam zastanawiam się czy warto dokładać te 400zł do Seri w8, ale chyba jednak nie warto ( dla samego 3d).

 

 

A wy co o tym myślicie ? Na oku mam jeszcze plazme za 2k ale chyba plazma to do grania średnio się nadaje ?

 
 
 
 
 
 
Odnośnik do komentarza

Kupiłem wczoraj kdl-50w829b. Przesiadka z 22" zapewniła mi niezły mind fuck :) Ktoś może wie gdzie odnajdę profesjonalne ustawienia do grania na PS4?

 

w tym temacie jakieś pewnie 10 stron wcześniej Wojtas podał swoje ustawienia pod Sony W8 i sporo osób na nich jedzie w tym ja

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ja się wahałem między:

PHILIPS LED 42PFL5008

SONY42 KDL705B 

Cena do 2300zł

Padło na Sony mam nadzieje że to dobry wybór, telewizor będzie słyużył do grania( na razie na x360 potem kto wie) jak i oglądania 50/50 z początku obstawiałem na PHILIPS ,miał podobno leprzy obraz (ostorść,kolor) cena była nie co mniejsza i Ambilight lecz to by się nie sprawdziło bo TV bedzie stał w rogu. Wiec czemu Sony hmm.Co myślicie o tym wyborze ??kichy chyba nie będzie:)

Odnośnik do komentarza

też przy zakupie zastanawiałem sie nad UE55H6400 bo świetna cena za 55", ale jednak input lag na poziomie 40ms przesądził sprawe i wybrałem Sony W8 z połowe mniejszym

napisz wrażenia jak pograsz troche w fps-y

 

Obecnie nie mam czasu grać ONLINE w fpsy więc tej różnicy w input lagu tak nie odczuje.

Swoje najlepsze lata w UT3 miałem na 42LG5000 czyli stary 50Hz tv gdzie input lag też pewnie nie był najlepszy.

Odnośnik do komentarza

w8 ma 3d na ktorym mi nie zalezy zbytnio i pewnie za to trzeba tez doplacic.

 

A to dobry pomysl brac od nich z allegro bo ilosc negatywow troche martwi...

 

Ja bym go bral, sam sie czaje na ten model.

no, ale na 150 tysiecy ogolnie, wiec chyba ok.

 

no ale zobacz ile komentarzy z ostatnich 7 albo 30 dni, nie ogarniaja ludzie i ja bym sie bal brac, bo to zawsze takie szczescie ze na ciebie akurat wypadnie

Odnośnik do komentarza

Witam forumowiczów.

 

Przejrzałem większą część tematu ale i tak mam dylemat co wybrać na dzień dzisiejszy. Dodam że jutro (sobota) chcę jechać po telewizorek.

 

Obecnie mam 40 calowego Samsunga LCD LEC530F .

 

Szukam czegoś nowego i większego konkretnie pod PS4 no i też do oglądania wydarzeń sportowych i filmów HD. Dodatkowo chciałbym aby też było 3D żeby też móc oglądać. TV ma być dla mnie i żony dlatego powinien być i dla mnie i dla niej :) 

 

Mam upatrzone dwa modele o których w temacie już dosyć dużo było gadane:

1) 

Samsung UE48H6700

2) 

Sony KDL-50W829B
 
Wiem że w Sony jest mniejszy input lag. Dodam, że jestem zapalonym graczem Battlefielda 4 Multiplayer. Chciałbym się zapytać czy ten Samsung z input lagiem na poziomie 43ms będzie dla mnie wystarczający czy może będę odczuwał dyskomfort i popsuje mi to rozgrywkę?
 
Który z nich ma lepszy obraz, kolory, wyświetlacz ??
 
Z tego co wiem to 3D jest o niebo lepsze w Samsungu tak ? (też mi na tym zależy)
 
Bajerów w Smart TV też jest więcej w Samsungu. Dodatkowy pilot w cenie.
 
W euro agd Samsung jest teraz po 2990 zł natomiast Sony po 3790 zł. Chcę go wziąć na raty bo jest korzystna oferta 50 x 0%.
 
Co będzie dla mnie lepszym wyborem ?? Bo naprawdę już od paru dni się zastanawiam i przekopałem już pół internetu a dalej nie znam odpowiedzi. Dodam że żadne toshiby, panasonicy i inne marki mnie nie interesują raczej.
 
I jeszcze jedno zasadnicze pytanie. Czy po wymianie mojego obecnego TV poczuję w grach od razu różnicę ?? Jesli chodzi o obraz ?? Bo wiadomo większy będzie ale chodzi mi o jakość :)
 
Proszę o jak najszybsze porady koło południa wybieram się na zakupy, a chcę jeszcze zasięgnąć ostatecznej rady.
Odnośnik do komentarza

 

Wydaje się bardzo fajny, coś ciekawego jeszcze do rozważenia w takiej wielkości? Z tego co wiem Soniak W829B jest max w 55 calach. Jeszcze coś o przekątnej 65-70 cali?

Ja osobiście Samsungi lubię, posiadam 46F6500, do konsol jak znalazł no i fajny smart na pokładzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...