Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki bo się totalnie nie znam ; )

 

Tak - mi chodzi o granie tylko więc jeśli nie zależy mi na 3d i (już teraz) na motionflow to polecę po taniości i chyba wezmę w705, choć spotyka się sklepy gdzie ten model kosztuje prawie tyle samo co w805...

 

A jak już znajdę gdzieś w705 w fajnej cenie to muszą go sprowadzać z innych miast, albo są to modele wystawowe, dlatego ciekawi mnie gdzie można dorwać w805 za 2100 :) bo na ceneo pokazuje mi, że od 2250 w górę wołają za ten model. Nie chciałbym natomiast kupić w jakimś malutkim sklepie-partnerze bo jakoś zaufania nie mam.

 

PS na redcoonie znalazłem w takich cenach...

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Motionflow w trybie "gra" i tak jest nieaktywny i matryca zapodaje obraz w 60Hz.

Krótko mówiąc - wszelkiego rodzaju upłynniacze w grach nie będą wykorzystywane.  

 

ale nie musisz grać w trybie gra, ja gram tryb ogólny ze swoimi ustawieniami i MF właczam, w grach 30fps daje to dużo bardziej płynne ruchy kamery

Odnośnik do komentarza

a skąd takie dane 60ms?

tryb gra to nic innego jak każdy inny tryb, w którym domyślnie wyłączono opcje zwiększające IL

te same opcje można ustawić w trybie ogólnym i mieć identyczny IL

podawałem komuś swoje ustawienia, przy pomiarze aparatem wyszło jak dobrze pamiętam 24ms

Odnośnik do komentarza

Jeśli jest tak jak piszesz, to super :)

W moim starym szajsungu też jest pełnoprawny upłynniacz i 30-klatkowe gry wyglądają z tym trybem niemal tak jakby miały 60, ale lag jest tak ogromny, że możesz spojrzeć na pada, wcisnąć klawisz, przenieść wzrok na TV i dopiero zobaczysz reakcję :P

 

nie no spokojnie, takiej tragedii na pewno nie ma :)

opcji zwiekszających IL jest chyba z 6 tak z pamięci licząc

Odnośnik do komentarza

Sorry nie chce mi się w to wierzyć, że np: zjadą z ceną do 2koła i jeszcze dorzucą 3 lata gwarancji. Chyba dobrze trzeba januszować czy co mówić?

 

z ceną to raczej nie zjadą, bez przesady, ale jak przyjdziesz z jakąś blondi aby sie targowała to przedłużenie gwarancji w dobrej cenie tak

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Telewizor zamowilem chyba w czwartek wieczorem przez allegro, w poniedzialek byl i mnie wiec zamowienia realizowane sa na biezaco.

 

Do tv otrzymalem normalnie fakture + kod rabatowy 50zl do wykorzystania w ich sklepie.

 

TV na pewno nowy, wszystko pofoliowane, w komplecie 2 pary oksow 3d.

 

Ogolem jestem naprawde zadowolony zarowno ze sklepu jak i z tv, do gier jest naprawde super, ten zasilacz i mocowanie vesa mogli ogarnac w obudowie, ale za 2100 nie bede wybrzydzal.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...