Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem obejrzeć 50W805B w pobliskim media ekspert - WOW - w sumie tylko tyle można powiedzieć :)

Obraz po prostu żyleta... czegoś takiego w LCD jeszcze nie widziałem... obraz w ruchu jest tak wyraźny jak na plazmach z wyższej półki :)

 

Niestety mieli tylko jeden powystawowy i mocno przepracowany egzemplarz.

W necie to samo - zostały ino powystawowe lub niekompletne sztuki (brak okularów, zastępcze pudło itp.)

 

Także jak zwykle obudziłem się za późno i nowego 50 calowego W8 już raczej nigdzie nie dorwę.

Pozostaje czekać na spadek cen i jakiś test W805C.

Odnośnik do komentarza

Byłem obejrzeć 50W805B w pobliskim media ekspert - WOW - w sumie tylko tyle można powiedzieć :)

Obraz po prostu żyleta... czegoś takiego w LCD jeszcze nie widziałem... obraz w ruchu jest tak wyraźny jak na plazmach z wyższej półki :)

 

Niestety mieli tylko jeden powystawowy i mocno przepracowany egzemplarz.

W necie to samo - zostały ino powystawowe lub niekompletne sztuki (brak okularów, zastępcze pudło itp.)

 

Także jak zwykle obudziłem się za późno i nowego 50 calowego W8 już raczej nigdzie nie dorwę.

Pozostaje czekać na spadek cen i jakiś test W805C.

Sprawdzałeś na MM i Saturn ? Wg stron mają wysyłkę "do  24h", przynajmniej w krk

Odnośnik do komentarza

Witam. Chciałbym zakupić TV do kwoty 2tys. Poprzeglądałem temat, ale to stworzyło tylko więcej pytań co wybrać? Narazie mam ps3 tylko a w przyszłości napewno bedę miał ps4. Masowo oglądam filmy z usb, dysku itp więc te wszystkie funkcje multimedialne smarty, wifi byłyby porządane. Na Soniaka w7 chyba nie styknie, zastanawiam się nad którymś Samsungiem :

UE40H6400

UE40H6270

UE43J5600 (bez 3d)

 

Warto brać jeden z tych? 3d traktuję jako ciekawostkę, nie mam pewności że mnie zainteresuje i będe z tego korzystał. Czy może rozejrzeć się za czymś tańszym, wiem że LG i Phillips oferują tańsze smarty. Liczę na pomoc w tym jakże poważnym wyborze:)

Odnośnik do komentarza

Byłem obejrzeć 50W805B w pobliskim media ekspert - WOW - w sumie tylko tyle można powiedzieć :)

Obraz po prostu żyleta... czegoś takiego w LCD jeszcze nie widziałem... obraz w ruchu jest tak wyraźny jak na plazmach z wyższej półki :)

 

Niestety mieli tylko jeden powystawowy i mocno przepracowany egzemplarz.

W necie to samo - zostały ino powystawowe lub niekompletne sztuki (brak okularów, zastępcze pudło itp.)

 

Także jak zwykle obudziłem się za późno i nowego 50 calowego W8 już raczej nigdzie nie dorwę.

Pozostaje czekać na spadek cen i jakiś test W805C.

 

to widziałeś pewnie obraz jeszcze bez żadnej kalibracji, na forum tutaj jest temat o tym

http://www.psxextreme.info/topic/109458-sony-w8-ustawienia-kalibracja/

 

poszukaj sony 50W829B czy 50W815B to jest to samo tylko różni sie hz na motion flow

matryca wszystko to samo ;)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ja sobie narzuciłem kaganiec na max 3k pln i typy w sumie mam dwa:

 

1 - mniejszy, ale lepiej wyposażony 43W805C

2 - większy, ale okrojony niemal ze wszystkiego 48W705C

 

Myślę, że jako ekran do konsoli W7 sprawdziłby się nie gorzej jak W8. Problem byłby z filmami, bo tam 120Hz matryca i dobry upłynniacz by się przydały.

Odnośnik do komentarza

Na hdtvpolska pojawił się test W805C.
Poza trochę większym lagiem jest wyraźnie lepszy od poprzednika, także chyba warto bylo się troszkę wstrzymać z zakupem W805B :)

 

Jednak do tych testów należy podchodzić z dystansem, co pokazał przykład Panasa CS520.

W teście "och i ach", a w rzeczywistości szmelc klasy najtańszego biedronkowego berachła ;)

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Tak , serii W8 posiada pełnowartościowy system Motionflow, który dba o płynne i ostre odwzorowanie ruchu , co moim zdaniem robi różnice , choć gdybyś się decydował na 50 cali to i W7 posiada tą opcje

 

Dużą różnicę? Chodzi mi przede wszystkim o granie online w fps/tps.

 

Obecnie mam mały monitor do grania online (i jest ok), a jak próbowałem odpalić multi na moim większym tv (jakiś szajsowaty 42 calowy LG) to była istna masakra, nie dało się grać - obraz w dynamicznej grze wyświetlał się jakby w slow-motion, input lag to chyba na poziomie 75439847593ms i te klimaty...

 

Szykuję się do zakupu w705 bądź w805 i pytanie właśnie czy dużo mi pomoże ten pełnowartościowy motionflow przy dynamicznych grach - strzelankach?

 

 

Ja kupilem wlasnie 42w805 za 2100zl, zobaczymy czy bedzie duza roznica z obecnym lg.

 

Pytanie - gdzie kupiłeś? Bo tak szperam po necie i to jest dobra cena jak za ten model.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...