Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

co to ma do dyskusji? mam znajomych, ktorzy sa takze kierownikami dzialow w duzych sieciowkach (saturn/MM). W moich postach nie odnoszę sie w ogole do patologi z ktora zderzył sie Wojtas, a do przekonań ludzi, ze kazdy towar z ekspozycji to crap, ktory, albo jest nic nie warty, albo powinien być sprzedawany za 50% wartości rynkowej. Brzmi to tym bardziej śmiesznie w ustach takich użytkowników jak Boody, ktory nie raz pisal, ze w zyciu nie kupi Oleda, bo zmienia telewizor na LATA! No to co to jest (pipi) 3, czy 6 miesięcy ekspozycji w skali jego 10 lat użytkownia!

 

18 minut temu, Yakubu napisał:

przecież to ty jego obraziłeś, a nie on ciebie xd

oczywiście raporcik poszedł

No typowy Raven, nigdzie go nie obraziłem, ale chlop wparował, przypisał mi słowa, których nie napisałem, zwyzywał od pajaców i się obraził xD

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No nie wiem, wszystkie telewizory, ktore zmienialem mialy srednio 7 lat i zawsze trafiały gdzieś dalej, do tej pory działają. Nie zależnie czy to 1 plazma, 1 LCD kupiony na premierę (jeszcze HD Ready), czy prawie 9 letni LCD od Sony EX 500.

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, easye napisał:

No typowy Raven, nigdzie go nie obraziłem, ale chlop wparował, przypisał mi słowa, których nie napisałem, zwyzywał od pajaców i się obraził xD

 

Oj ma za duże mniemanie o sobie, jeśli myślisz, że te spazmy mogły mnie obrazić. Może gdybyś napisał coś sensownego, ale dwa razy powtórzenie, że nie ma sensu ze mną dyskutować na odpowiedź do ciebie i tyle, zamiast się odnieść do tego co napisałem. Jakieś bronienie, że przecież to w porządku jak obniżą o 10-15% wartości i jak klient wie, że przecież to nic, bo i tak masz telewizor na lata i w ogóle. No to ciekawe czemu Wojtas był taki szczęśliwy z faktu posiadania powystawowca, że wymieniał do skutku aż dali nowy. Przecież wiedział, więc o co mu chodzi? Na pewno kupując używany sprzęt za 90% ceny byłby zadowlony, na pewno :). No nie napisałeś nigdzie bezpośrednio, że to spoko, ale bronisz tego już dwudziesty raz tekstami, że to w ogóle nic nie zmienia i nie ma znaczenia a twój kolega jest zadowolony z takich akcji. Nieprawda, ma to znaczenie a kolega no cóż, na pewno jest to ulubiony klient w miejscach, gdzie kupuje.

Jeszcze posty poedytowane po tym jak dodałem swoje, i mi wypominasz, że cytuję ci rzeczy, których nie napisałeś. Próbuj bardziej.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, raven_raven napisał:

mając nawet średnio te 3-4h dziennie

 

1 godzinę temu, easye napisał:

raven uzywa telewizora 2h dziennie maks

 

nie żeby te liczby miały jakiekolwiek znaczenie w dyskusji, ale wiesz, wypominanie innym, że nie rozumieją co się do nich pisze samemu mając z tym spory problem to jednak tak średnio

Ewentualnie jak nie rozumiesz różnicy między maksimum i średnią, to daj znać, mogę szybciutko wytłumaczyć :usmiech:

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, _Be_ napisał:

A nie papież we własnej osobie? I co kupiłeś w końcu?

 

12h to mało :rotfl: cooooo

 

No wtedy, w lipcu 2017 kupilem Sony XE90. Najlepszy tv jaki można wybrać. Niedlugo stuknie rok i dalej z kazdym filmem czy nową grą jaram się jak za pierwszym razem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, _Be_ napisał:

No jest a co?

Niestety, ale nie.... bo mimo swojej technologii ma sporo ograniczeń i wad...Wątpię aby osoba dająca ok 10k z lepszy tv oled była zachwycona gdy po pół roku użytkowania będzie widziała  pasek z wynikiem w pesa w np. takim multi BF lub coś z tej gry na murawie stadionu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...