Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepach pojawiły się nowe LG i ceny są całkiem spoko. C8 w 55 calach kosztuje 9999zł, zeszłoroczny wariant startował od 13999zł. Natomiast 65 calowy to cena 14k, kiedy rok temu kosztował 21k. Podejrzewam że przyszłą wiosną C8 będzie kosztował 5k za 55cali i gdzieś 8k za 65tkę.

Odnośnik do komentarza

Troche ostatnio powertowalem for rodzimych i zagranicznych , w zasadzie wszędzie sa pozytywne opinie nt Oleda LG jesli chodzi o obraz , natomiast ludzie sa równie zgodni co do awaryjności oraz co do obsługi posprzedażowej LG a właściwie jej braku . Wiadomo nic co wychodzi z pod ręki człowieka nie jest bezawaryjne ale bez przesady ze sie migają od wszystkiego . 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, yab napisał:

 

Już naprawiłem drogi kolego, qwa, miałem wyłączoną opcję hdr w grze. Problem taki, że musiałem się tego naszukać w pizdu, bo ona "dobrze" ukryta jest pod kalibracją, jezu, nie mogli gdzie indziej tego dać? 

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Znajac zycie to te wszytskie Remuxy bez zajekniecia chodza tez na 2.0, tylko nikt nigdy nie sprawdzal xD

Zwlaszcza, ze LG w specyfikacjach podaje, ze tak jak w seri 7 tak i w seri 8 obsuguja HFR przez USB

 

EDIT: sprawdził właśnie kumpel, wszystko dziala bez zająknienia nawet na USB 2.0. Po co ta drama?! xD

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Witam Pany ! prośba o opinię , mam 4-5k budżetu na jakiś tv 4k 55cali najlepiej głównie do grania. Upatrzone mam :samsung 55mu7000 lub 300 zł droższy 55mu8000 (nie wiem czy opłaca się dopłacać bo w tym mu kontrast trochę niższy za to hdr lepszy ) ale one mają podświetlanie krawędziowe i podobno jest to mega widoczne , drugim nie wiem czy prawdziwym mankamentem jest  tzw "flickering screen" po podłączeniu ps4pro . Też patrzyłem Sony 55xe90 ale czytałem że występuje clauding i poza tym on jest dostępny tylko w sklepie emag czyli stare agito.pl a z tym sklepem miałem problemy w przeszłości i nie wiem czy ryzykować i czy ten tv jest tego wart no i ten android ... Prośba o pomoc w wyborze ponieważ borykam się z tym już kilka tygodni i zawsze coś wychodzi , może ktoś któryś z tych tv ma i poleca ? lub ew jakiś inny tv 

Edytowane przez pankracyyy
dodatkowe info
Odnośnik do komentarza

Dobra chu.. zamówiony , wiedziałem że tak będzie skorzystałem z promki i cała i impreza za SONY 65 XE8505 5,5K , s(pipi)esyny chciały powystawowy spakować Mi jako nowy ale szybciutko udało się ich wyjaśnić i czekam na nowy prosto od Sony.No i 2 K budżetu zostało w kielni.

Edytowane przez Wojtas1986
Odnośnik do komentarza
W dniu 18.05.2018 o 20:56, pankracyyy napisał:

Witam Pany ! prośba o opinię , mam 4-5k budżetu na jakiś tv 4k 55cali najlepiej głównie do grania. Upatrzone mam :samsung 55mu7000 lub 300 zł droższy 55mu8000 (nie wiem czy opłaca się dopłacać bo w tym mu kontrast trochę niższy za to hdr lepszy ) ale one mają podświetlanie krawędziowe i podobno jest to mega widoczne , drugim nie wiem czy prawdziwym mankamentem jest  tzw "flickering screen" po podłączeniu ps4pro . Też patrzyłem Sony 55xe90 ale czytałem że występuje clauding i poza tym on jest dostępny tylko w sklepie emag czyli stare agito.pl a z tym sklepem miałem problemy w przeszłości i nie wiem czy ryzykować i czy ten tv jest tego wart no i ten android ... Prośba o pomoc w wyborze ponieważ borykam się z tym już kilka tygodni i zawsze coś wychodzi , może ktoś któryś z tych tv ma i poleca ? lub ew jakiś inny tv 

Każdy tv "coś ma" takiego że będziemy się zastanawiać nad jego kupnem. Mając oczywiście ograniczony budżet. Te samsungi, które wymieniłeś są okej. Sony także i wydaje mi się że jeszcze w sklepach można dostać xe90 więc moze zagraj materiały 4k hdr na pena i ruszaj do sklepu przetestować jak to się faktycznie prezentuje w praniu nie na ustawieniach sklepowych. 

Odnośnik do komentarza

Nawet tv z ekspozycji nie są warte funta kłaków wydać po obniżonej cenie. Uj wie ile Ci ten tv chodził w sklepie, gdzie za pół roku/rok już byś miał skutki używania  tego telewizora. Nawet używając w domu własnego tv nie jesteś w stanie puszczać je dłużej od sklepowych (no chyba, że ktoś sobie w domu non stop 24 ma i ogląda, to ok, oddaję honor no ale bądźmy poważni)

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Telewizor w sklepie też chodzi 10-12h dziennie Maks. Nie wiem też jakie skutki użytkowania miałoby to wywołać, zwłaszcza że większość użytkowników telewizory zmienia nie częściej niż co parę lat... Jakbyś realnie przeliczył takie 3 czy 6 miesięcy ekspozycji vs swoje 7-10 letnie użytkowanie w domu to uważam, że mocno przesadzasz.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...