Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Typowe HDTV, brak wzmianki o USB 2.0, sytuacja jak w recenzjach Panasonica którego po ich reckach kupiłem, by później dowiedziec się o braku wsparcia dla DTS (podstawowy kodek audio!), zacinajactch się Remuxach z dysku, filmach bez dźwięku i wielu innych wadach, obok których nie można przejść obojętnie. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.05.2018 o 18:52, Ins napisał:


Ano właśnie:

 

55B6 - 16 tysi na premierę

55B7 - 12 tysi na premierę

55B8 - 9.5 tysiaka na premierę

 

Jest tendencja spadkowa :) Tak jak teraz mamy za 6/7 tysi 55B7, tak B8 zapewne będzie za 4/5 koła po roku.

Wiadomo może jak wyglądają ceny większych modeli? Najbardziej interesuje mnie 77 cali. Czy też jest tendencja spadkowa?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, mushabelly napisał:

Wiadomo może jak wyglądają ceny większych modeli? Najbardziej interesuje mnie 77 cali. Czy też jest tendencja spadkowa?

LG oled c8 77” 9900€. Trzeba poczekać aż zaczną drukować ekrany czyli gdzieś do 2020r.

 

hdtv.com.pl XD ten portal jest żenujący a administrator czyli kiki to krętacz jakich mało 

Edytowane przez Malibu
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Test nowego Sony oleda af8: https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/a8f

 

Znowu jasność mniejsza niż LG. Na planszach testowych przy dłuższym wyświetlaniu różnica przekracza 500 nitów :E. Przydałoby się, żeby rtings testowało więcej realnych scen, a nie tylko jedną.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
W dniu 4.05.2018 o 09:00, easye napisał:

Typowe HDTV, brak wzmianki o USB 2.0, sytuacja jak w recenzjach Panasonica którego po ich reckach kupiłem, by później dowiedziec się o braku wsparcia dla DTS (podstawowy kodek audio!), zacinajactch się Remuxach z dysku, filmach bez dźwięku i wielu innych wadach, obok których nie można przejść obojętnie. 

Ok, ale może po prostu nie biorą pod uwagę tego, że ktoś chce piracić (bo te remuxy to są pociete z dodatków wersje blurayów tak?) w tych czasach filmy. W sensie nie oceniam, tylko gdybam sobie, że taki portal raczej nie będzie podkreślał minusów tego, że ktoś tam nie obejrzy w normalnej jakości sciągnietego z neta remuxa. 

7 godzin temu, Yakubu napisał:

Matryca 50Hz to bardzo źle? Zastanawiam się nad Samsungiem UE50MU6102

Hmm, wiesz co mam LCD z 50hz matrycą i szczerze mówiąc nie zauważylem szczególnego smużenia a zwłaszcza dwóch piłek jak pisze easye xD ale musze przyznać, że nietestowałem jakoś specjalnie pod kątem sportu bo nie mam telewizji w domu więc ogladałem kilka razy na nim jakiś mecz z tvp.sport a tam jest taka jakość, że nawet 120hz nie pomoże :c 

 

Swoją drogą 50 cali to trochę mało, bierz już te 55' conajmniej

Odnośnik do komentarza

Niby wyczytałem, że w tym modelu 55 cali jest gorszy obraz i lepiej mniejszy wziąć, no ale nie wiem czy to nie są typy pokroju kukuryków itd. W przyszłym miesiącu najprawdopodobniej coś kupię, więc jak nie ten Samsung to może ktoś coś innego polecić do 3k. Z tym, że im bliżej 2k tym lepiej, bo jestem biedakiem ;/

Odnośnik do komentarza

Bluber na 60hz ostatnio widziałem takie kwiatki, no ale na 65 calowych, tam łatwo tego typu rzeczy wychwycić. Najlepiej właśnie pójść ze swoim pendrive, albo niech net Ci podłącza, wlaczysz YT, tam jest wszystko, więc od razu będziesz wiedział czy daje rade. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Powoli przymierzam się do zakupu jakiegoś TVka 4K jednak mój budżet to max. 4 tysiące. Bardzo mi się podoba Samsung MU7000 / MU7002T (model 49" jest za 3300/3400zł) Czy ktoś z tutejszych forumowiczów posiada takowy model i może się o nim coś wypowiedzieć? Wiem, że wszyscy tutaj chwalą OLEDy od LG ale niestety nie mam tyle PLNów (no i przekątna nie ma dla mnie znaczenia, wręcz tak wielkie jak 55/65" bardzo mnie przytłaczają i nie wiem jak daleko bym musiał od nich siedzieć aby głowa mi nie pękała po  growej sesji). 

 

Ewentualnie może ktoś poleci jakiś inny model (nie musi być Samsung), którym warto byłoby się zainteresować? Tyle tego ostatnio wyszło, że nie wiadomo co jest coś warte zakupu a co jest szrotem. 

Odnośnik do komentarza

Ja w tym tygodniu przeskoczyłem z 40" na 55" i specjalnie nie czuję się, jakbym nagle miał IMAX w pokuju. Zwłaszcza, że nowe telewizory są praktycznie pozbawione ramki. A to sprawia, że nie wydają się tak wielkie, jak modele sprzed kilku lat. Jeśli chcesz zjechać z ceny kosztem cali, to na prawdę porządnie, to przemyśl. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...