Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, II KoBik II napisał:

Kąty widzenia. A kto jest tak zyebany ze oglada tv pod kątami? Ja pyerdole xD

 

Siedzę na wprost mojego Sony VA, a mimo to oglądam ekran pod kątem. Jakim cudem? Siedzę dość blisko i na brzegi ekranu (jakieś 20 cm z każdej strony) patrzę już pod kątem. Widać wyraźnie w tych miejscach gorsze kolory, kontrast i czerń w porównaniu z tym co jest na środku ekranu.

Odnośnik do komentarza

No można i tak, wydawać kilkadziesiąt kafli na TV i mieć zje,bane kąty widzenia niezależnie od tego jak siedzisz xd

 

Kobik po co w ogóle kupowałeś nowy TV? Do poprzedniego też przecież mogłeś PS4 podłączyć. Chciałeś mieć HDR i 4K? Pfff, problemy pierwszego świata.

Odnośnik do komentarza

Ale po co kupowałes najlepszy TV? Dlaczego nie najtańszy który był w rozmiarze, który chciałeś? Najpierw się chwalisz, że wziąłeś najlepszy a potem zbywasz wszystko argumentem, że pfff problemy pierwszego świata. Chyba nie brałeś pod uwagę takich bzdur jak kontrast, input lag czy inne tego typu?

Odnośnik do komentarza

Miałem kiedyś plazmę Panasonica, (TX-P42X10 jeśli być konkretnym) na której grałem dniami i nocami na starych i nowych wówczas platformach. Po latach użytkowania niż poszła na emeryturę nie uświadczyłem niczego co w graniu by przeszkadzało lub rzucało się w oczy, chociaż w niektórych sytuacjach zdażało się zobaczyć świeże i tymczasowe wypalenia. W perspektywie ogólniej problem był najzwyczajniej w świecie niezauważalny.

 

Dlatego jak czytam, że ktoś boi się wypaleń na OLED-ach i kupuje jakieś chooyowe LCD-ki kosztem kolorów i czerni to ja pytam się (ch.uj z pieniędzmi), gdzie podział się taki prosty, ludzki RiGCZ?

 

 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Gdzie wychwalam? Ja już wielokrotnie odradzałem w tym temacie OLED-a ludziom, którym zależy na cechach, które OLED akurat ma gorsze od innych modeli. To ty tutaj się wje,bałeś ze stwierdzeniem, że XE90 najlepszy w ch,uj i w ogóle do dzisiaj miażdży. Albo zaczniesz odpowiadać na posty, które się do ciebie pisze, albo wypad do tv wars bo fotel króla wciąż wolny po pozbyciu się kukuszinmana albo zm.

Odnośnik do komentarza

Ty miales? Bo z tego co wiem to od razu oled i obsranie tak samo. Spuszczales sie z zachwytu nie widząc juz niczego innego poza swoim oledem. 

Teraz, raven_raven napisał:

Ale bez nerwów, literki zaczynają ci się mylić. I te projekcje są zupełnie niepotrzebne.

 

Aha to teraz w tym kierunku xD dobry misiek. 

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)e typy co tu mają oleda to jak ktoś napisze coś o swoim tv że jest ok i fajny to zaraz zachowują się jak velocirraptory co zobaczyły ofiarę. Bez kitu to tylko jakieś głupie tv. Ja tu nie neguje genijalności oledów ale może tak pozwólcie innym mieć swoje zdanie a nie ciągle standardowe a widziałeś czerń na oledzie. Nie to (pipi)j. Jakoś bez tej smolistej czerni też fajnie mi się gra i nie narzekam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...