Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra wciąga i pożera masę czasu. Miałem w planie dostarczyć cegły, drewno i paliwo na farmę (drugą część mapy Michigan). Wiedziałem, że wjazd na nieodkryty teren będzie się wiązało z przygotowaniem i zwiadem. Ale mój plan przejazdu z punktu A do B skończył się tym, że w między czasie zachaczyłem o C, D, E, F... i tak jest za każdym razem.

Na liczniku mam obecnie 18 godzin i Michigan mam zaliczone na jakieś 20 kilka procent. Większość z tego czasu można potraktować jako naukę i pewnie później będzie szło szybciej. Jestem pod małym wrażeniem, że taka gra przykuła mnie do tv na taki czas. Na razie nie czuć nudy.

Moje początkowe narzekanie na brak jakiejś głównej linii misji podtrzymuje. Ale teraz patrzę na to trochę inaczej. SnowRunner ma wysoki próg wejścia, interfejs jest nieczytelny, wiele funkcji jest nieintuicyjnych, ale jak się opanuje podstawy, to nie można się oderwać. A to 'tylko' gra o niespiesznym jeżdżeniu z punktu do punktu na mapie. 

:notbad:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jak nabijesz ok 300 godzin jak ja lub Boomcio to nadal będziesz odczuwał frajdę z gry, może nawet większą bo po ukończeniu "easy mode" czyli Michigan zagłębisz się w kolejnych znacznie trudniejszych mapach. Nawet po wbiciu platyny nadal chce się w to grać i to jest prawdziwa siła marki. SnowRunner mógłby dostawać oficjalne dodatki praktycznie co kilka miesięcy i nadal by się nie nudził.

Jedna jedyna rzecz jaką bym obecnie zmienił to model levelowania. Level cap jest po prostu za mały co do zawartości gry.

Odnośnik do komentarza

Trzy pytanka :
1.Czy miejsce w garażu jest ograniczone?
2.Czy jak znajdę nową furę w lesie, z automatu mogę ją posłać do garażu? Czy trzeba osobiście ją zawieść?
3. Rozumem, że mając auta w garażach, można nimi dysponować na każdej mapie/regionie? Tzn mając np auta w garażu w Michigan, mogę także nimi dysponować na alasce.

Odnośnik do komentarza

1. W sumie nie wiem, nie kolekcjonowałem pojazdów, ale też kilka ich miałem, i nigdy miejsca mi nie brakło. Może to też przez to, że większość jest i tak gdzieś w terenie, nie stoją w garażu. Do garażu tylko przenoszę, jak potrzebuje je w innym regionie, to odnośnie twojego 3 pytania - masz auta w garażu, dysponujesz nimi wszędzie. 

Jak znajdziesz jakiś samochód, możesz z pozycji menu odholować go do garażu, choć wiadomo nie z wszystkimi tak to działa. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Zgadza się. Samo wjechanie autem do garażu nie sprawi, że nagle będzie dostępne w innym rejonie. Trzeba przenieść je do "Storage" za pomocą opcji "Retain" - sorka, ale gram po angielsku i nie wiem jak to wydawca przetłumaczył po polsku. W samym garażu naraz można przechowywać sześć pojazdów, ale zachować możesz ich nieskończoną ilość. 

 

Wczoraj zakończyłem wszystkie główne kontrakty w podstawowej wersji gry. Zostały mi jeszcze małe zadani, na kilku mapach i wyzwania czasowe, ale to już na później. Przeniosłem się teraz do pierwszego rozszerzenia na Jezioro Kovd i jest mega... ślisko. Na razie ogarniam skautem ulepszenia i wieże, ale już widzę, że te nie odkrywają całej mapy, więc gdzieniegdzie trzeba się zapuszczać samodzielnie. Mijając kolejne tereny już w głowie planuję jak ja tutaj dojadę jakąś większą ciężarówką z naczepą. Trzy poprzednie rejony nauczyły mnie, że bez planowania to się można co najwyżej zesrać. 

 

Aha,.. i piękne jest to, że jedziesz sobie spokojnie i nagle wydaje ci się, że możesz dać po dupie, więc naciskasz mocniej gaz i koniec imprezy. Nawet nie wiedziałem, kiedy już na boku leżałem. Polecam do skauta montować niezależną wyciągarkę, bo w przypadku takich przygód jak są drzewa w pobliżu to jeszcze się można uratować. No niestety tam gdzie byłem nie było żadnych drzew. :yao:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Widziałem na necie, że warto na początku gry, przenieść się na Taymyr i bawić się w naprawę Taygi. Podobno jedna z lepszych ciężarówek, tylko trzeba załadować zestaw naprawczy na np Fleestara i jechać. Gdzie te zestawy można kupić? GMC sprzedałem, ponieważ nie warto chyba w nią inwestować (startowa ciężarówka).
Nie wiemy czy się bawić w takie podchody, czy po prostu czyścić mapy od początku Michigan, później reszta..

Odnośnik do komentarza

Tayga to jedna z lepszych ciężarówek, także będziesz mega zadowolony. Jak chcesz możesz jeszcze poświęcić trochę czasu, odkryć Royala na Alasce (lewy dolny róg mapy), sprzedać go i kupić Azova 6 kołowego. Będziesz miał zestaw na całą grę praktycznie. Pytanie tylko czy chcesz ominąć zabawę szrotami, bo ta też ma swój urok

Możesz zerknąć sobie w mój poradnik, gdzie we wstępie opisałem sposób na dobre ciężarówki na start. Twoja wola czy z tego skorzystasz:
https://lowcytrofeow.pl/snowrunner-poradnik-do-trofeow-i-osiagniec/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, czeskimaster napisał:

Ok już mam ogarnięte z zestawami itd. Ten znacznik na mapie modyfikacje to jakiś extra upgrade? Pytamy, bo jest w dosyć ciężkim punkcie. Jeszce ostatnie, po wykorzystaniu paliwa itd z zestawu naprawczego, uzupełnia się on z automatu jak dojadę do garażu? Czy trzeba płacić extra $?

 

Te znaczki to są ukryte modyfikacje, jak podjedziesz pod niego to ją odblokujesz i możesz założyć w garażu. Oczywiście dana modyfikacja do danego auta. 

Co do paliwa to chodzi Ci o tą zieloną naczepkę? Możesz ją dotankować na stacji z tego co kojarzę i robi się to za darmo, no chyba że grasz na poziomie HARD, tam zupa jest płatna wtedy.

W garażu zatankujesz tylko swoją ciężarówkę + ewentualnie cysternę jeśli masz bezpośrednio na niej założoną, wszelkie przyczepy na stacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...