Skocz do zawartości

Snow*Runner


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za tipy. Rozumiem, że opcja Holuj odwozi auto do garażu? Po pracy usiądę na pewno do gierki, bo już sobie w głowie planuję kolejne trasy i zadania do wykonania. Chyba po tych wszystkich skillowych i szybkich gierkach pompujących adrenalinę potrzebowałem czegoś właśnie takiego, jak Snowrunner - wolniejszej, spokojnej gierki, przy której mogę zapuścić podcast w tle i wyruszyć w nieznane.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Rozi napisał:

Czasami się można zirytować, jak się źle zaplanuje trasę i utknie na małym rowku z wodą, ale taki urok tej gry.

Tak w sumie to momenty, w których gdzieś się zakopałem paradoksalnie były do tej pory moją ulubioną częścią gry, zmuszając do kombinowania i walczenia z poczuciem paniki oraz desperacji jednocześnie :obama:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, gtfan napisał:

mi do dzisiaj się śni ta cholerna misja w Michigan gdzie do mapy z zaporą ciągniemy ogromną przyczepę i na koniec żeby nie objeżdżać mapy na około dwa razy wybierałem skrót przez kamienie na rzecze

Też skracałem i utknąłem, kilka dni podchodziłem do wyciągania naczepy z powrotem na brzeg po czym zrestartowałem misję :flag_of_truce:.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, gtfan napisał:

mi do dzisiaj się śni ta cholerna misja w Michigan gdzie do mapy z zaporą ciągniemy ogromną przyczepę i na koniec żeby nie objeżdżać mapy na około dwa razy wybierałem skrót przez kamienie na rzecze gdzie za każdym razem tą przyczepę topiłem :D potem topiłem dźwigi które miały ją postawić na drogę ;) za trzecim razem już nie robiłem skrótów ;) 

Piękne w tej grze jest to, że jak jesteś żółtodziób to skrót wydaje się być najlepszym rozwiązaniem, ale to tylko podpucha, bo krótsza droga z reguły jest trudniejsza niż ta dłuższa na około. Też musiałem się o tym przekonać na własnej skórze. 

Odnośnik do komentarza

Ja z tą wielką naczepą w Michigan utknąłem skracając sobie trasę dróżką przez las. Był tam taki ostry zakręt, gdzie nie mogłem wykręcić. Dopiero gdy na miejsce dowiozłem Koloba jako mocniejszy ciągnik, cysternę oraz dwa dźwigi to po godzinie udało mi się "odkorkować" i jechać dalej. 

Od tamtej pory  do ciągania ogromnych ładunków wybierałem już tylko dziobatego Koloba i jeździłem naokoło. Pamiętam że na jednej z map Alaski i w Sowietach jest też taki wybór ale raczej między dżumą a cholerą bo jedna trasa jest mega błotnista a druga choć dłuższa to mega śliska z ukośnym spadkiem drogi albo pełna dołów pułapek. Niemniej brawa dla twórców map za dostarczanie wrażeń. Taka Imandra przykładowo to jest stworzona chyba dla fetyszystów kamieni ;)

Odnośnik do komentarza

No tego się nie spodziewałem, że to będzie od jutra dostępne, a więc sobie powożę drewienko. Mudrunner mi się podobał, to tym razem zasiądziem na Snowrunner. Kurła, fajnie by było, jakby mogli jeszcze podrasować fps boostem, bo z tego, co wiem to gra chodzi w 30-stu klatkach?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...