Skocz do zawartości

Sezon 8


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

akurat mi o denerys i jamiego nie chodzi. Theon i brann? Arya odwracająca sie na pięcie bo shieeet jednak nie chce mi sie umierać przy ogarze? Verys namawiający otwarcie ludzi by może tak danke spyerdolić ze stanowiska? XD jeszcze szary robak, najemnik bez emocji spartiata pyerdolony i mu smutno bo sie zakochał i dupa umarła xd

no i też sie zgodze z angry joe, jak by dali scene jak danka na smoku np ledwo omija strzałe z balisty bo jakis mieszczanin chciał zostać bohaterem i tej odpala sie rage i pali miasto by lepiej wyglądało, niż zbiżenie na twarz danki która robi miny jak by dostała wylewu i pali miasto XD

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, easye napisał:

Mnie tam nadal smieszą te wszystkie narzekania na "irracjonalne" zachowania:

2019-05-14.jpg

 

No, z Missandei była taka najlepsza psiapsióła, że przez ostatnie 3 sezony to nie wiem czy zdanie ze sobą zamieniły xd Oczywiście poza kadrem i w książkach na pewno było non stop ostre nożycowanie.

 

Patrzenie bez emocji na śmierć brata psychopaty, który wielokrotnie jej groził i ją bił, a chwilę przed zgonem groził też jej mężowi i nienarodzonemu dziecku, to też świetna podkładka pod atak szaleństwa X lat później.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Tokar napisał:

 

No, z Missandei była taka najlepsza psiapsióła, że przez ostatnie 3 sezony to nie wiem czy zdanie ze sobą zamieniły xd Oczywiście poza kadrem i w książkach na pewno było non stop ostre nożycowanie.

 

Patrzenie bez emocji na śmierć brata psychopaty, który wielokrotnie jej groził i ją bił, a chwilę przed zgonem groził też jej mężowi i nienarodzonemu dziecku, to też świetna podkładka pod atak szaleństwa X lat później.

No mozna wymieniac parenascie innych rzeczy, ktore juz ktos przytaczal, nie chce mi powtarzac, dla mnie w jej odpale nie ma nic "szokujacego", zwłaszcza patrząc na jej historie i fakt, że nagle po tych wszystkich latach wszyscy do okola ja zdradzili (przez to przecież stracila apetyt xD), jej miłość puściła parę z gęby, traci najbardziej zaufane osoby, a i tron jej się nagle nie należy. Równie dobrze spaliła stolice by wysłać wiadomość do pozostałych 7 królestw jak kończą miasta, które jej się sprzeciwią. Szukanie złotych malin przez zachowanie Danerys w ostatnim odcinku (jak niektórzy na sieci) to jest dopiero malina:yao:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No jak kogoś ten jej odpał był szokujący to lmao. Naturalna kolej rzeczy jak sobie człowiek przypomni jej losy od początku serialu, a biorąc pod uwagę co się działo od początku sezonu i jak negatywne motywy się nawarstwiały, to nie było opcji, że jej nie odpyerdoli. 

Chociaż mnie to zaskoczyło, myślałem, że jak już dzwony zabiły to elo. Cersei spyerdoli z braciszkiem, a tu zwrot o 180 stopni i kolejne 30 minut to jakby żywcem wyjęte z jakiegoś gotg filmu katastroficznego. Bardzo dobrze się oglądało mimo kilku głupot, a niektóre sceny to ojej. W weekend jeszcze raz obejrzę.

Odnośnik do komentarza

Jej cała postać do 5 odcinka w żaden sposób nie zgadza się z władczynią palącą setki dzieci zywcem, nie ma żadnego połączenia, co innego gdyby spaliła całą armie, nawet po  zlozeniu broni, co innego jakby spaliła samo miasto, cersei, nawet chłopów w obsranych gaciach, ale to się kompletnie nie zgadza.

 

Odnośnik do komentarza

Odpał nie był szokujący, tylko niczym nie uzasadniony w tych okolicznościach. Przecież ta przemiana to nie jest pomysł spółki Debil&Debil, tylko Martin im powiedział jak to ma się skończyć. A że nie powiedział jak do tego doprowadzić, to mamy co mamy. Trzeba sobie dorabiać teorie o jej przeszłości, wygodnie ignorując etap matki teresy wyzwolicielki naprawczyni świata i posiłkować się tą kaskadą nieszczęść wrzuconych na szybko.

Odnośnik do komentarza

Po finale obstawiam największą guwnoburzę oraz wybuch dópsk w historii internetu.

Benioff i Weiss już mówili miesiąc temu,  że podczas premiery odcinka będą w jakimś nieznanym miejscu pić wutkę bez dostępu do neta :rotfl: :pawel: :rotfl:

Odbiór odcinka przez widzów ma im przekazać asystentka z HBO dopiero na następny dzień.

 

Tylko jak myślę o tej sytuacji to już mam świetny humor.

 

Jeszcze źródło:

https://amp-cinemablend-com.cdn.ampproject.org/v/s/amp.cinemablend.com/television/2471662/game-of-thrones-showrunners-are-hiding-from-angry-fans-until-finale-is-over?amp_js_v=a2&amp_gsa=1&usqp=mq331AQFCAGgAQA%3D#referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&amp_tf=Źródło%3A %251%24s&ampshare=https%3A%2F%2Fwww.cinemablend.com%2Ftelevision%2F2471662%2Fgame-of-thrones-showrunners-are-hiding-from-angry-fans-until-finale-is-over

 

:dynia:

Odnośnik do komentarza

Ale jednak czuję smuteczek że to ostatni odcinek, wiekszy niż to czym serial się stał,  wiem ze wszyscy w głębi serca tak mają, łatwo pisac ze dobrze że się kończy jak się wie że więcej na pewno nie będzie.

 

Mam nadzieję że to będzie min. 2h,  a nie 1-1,5 h i koniec napisy, aufwiderzejen :(

Zresztą o czym ja piszę, przecież wiadomo że będzie po  łebkach, ostatni odcinek nawet nie ma czasu by w całosci się pożegnać z bohaterami,  połowa odcinka to będzie akcja, i pewnie każdy dostanie po minucie na epilog.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...